PDA

View Full Version : Pomognete malko!!!!!!!!



midnight^scream
04-04-2006, 09:35
Здравейте!!Както виждате съм новак и незнам как да си поставям снимки и всякакви прикаяени фаилове :( Ще ви бъда благодарна ако ми помогнете!!Много искам да пиша.отговарям и т.н.
Благодаря ви!!!!!! O:)

IdontGiveaFuck
04-04-2006, 09:42
линк на картинката

Аватар се нарича картинката,която седи под ника ти.Той се слага след като цъкнешна "профил" и най-долу има празно поленце "динамичен аватар" там слагаш url адреса и натискаш "прати" .Когато си слагаш аватар НЕ трябва отстрани на Url-то да има :)

Ако искаш да ги сложиш картинка от компютъра трябва първо да я качиш във интернет.Може да го направиш от този сайт http://imageshack.us/ Само кликваш на Browse,намираш картинката в компютъра и цъкваш на host it

Ако искаш да слагаш 'файлове' или линкове на песни цъкваш със дясното копче на мишката->properties-> и копираш URL addressa..


Ъм,нещо друго ? :roll:

midnight^scream
04-04-2006, 09:58
После мога ли да си сменям аватара?

IdontGiveaFuck
04-04-2006, 09:59
Можеш да си го сменяш колкотооо искаш пъти :D

midnight^scream
04-04-2006, 10:04
Мерси дано с моя малък мозък направя нещо!! #-o

midnight^scream
04-04-2006, 10:28
лелеее,толко ли съм тъпа!!не виждам динамичен аватар!!
оффф май нищо няма да стане...

marche
05-15-2006, 08:17
kakvo ne moje6 da napravi6?

`Death`Whore`
05-15-2006, 08:19
Не пипай динамичните аватари. С тях всеки идиот слага тапет за аватар.

maldini
05-15-2006, 09:17
линк на картинката

Аватар се нарича картинката,която седи под ника ти.Той се слага след като цъкнешна "профил" и най-долу има празно поленце "динамичен аватар" там слагаш url адреса и натискаш "прати" .Когато си слагаш аватар НЕ трябва отстрани на Url-то да има :)

Ако искаш да ги сложиш картинка от компютъра трябва първо да я качиш във интернет.Може да го направиш от този сайт http://imageshack.us/ Само кликваш на Browse,намираш картинката в компютъра и цъкваш на host it

Ако искаш да слагаш 'файлове' или линкове на песни цъкваш със дясното копче на мишката->properties-> и копираш URL addressa..


Ъм,нещо друго ? :roll:
По-точно от това обяснение няма :wink: