PDA

View Full Version : Българския химн



M@Dn3Ss
04-04-2006, 10:50
Какво мислите за него?

На мен лично супер много ми харесва химна ни. Слушал съм и доста други химни(май така е в мн. число), но Българския най- ми харесва. Даже си го пускам по някога. Според мен това да се слуша токутака е един вид обезчестяване на химна, но просто немгоа да се сдържа, тъй като е наистина жесток.

ПП Ако някой има, моля да ми даде линк към версия, кадето и се пее, че имам само интрументал.

AnnG
04-04-2006, 11:01
O,himna toi e jestok prosto :lol: Az sum slu6ala i na Germaniq,Franziq i dr no na6iq si e nai dobur.Az go imam i si go slu6am dosta 4esti4ko :lol:

i'm so excited!
04-04-2006, 11:05
звучи доста 'величествен' на фона на другите палави мелодийки, избрани за химни :roll:

midnight...
04-04-2006, 11:14
винаги когато го слушам се чувствам горда! определено харесвам нашият химн, колкото до останалите мисля че марсилезата не е лоша

priti_kiti
04-04-2006, 11:20
звучи доста 'величествен' на фона на другите палави мелодийки, избрани за химни :roll: absolutno suglasna sum..

RoyTheReaper
04-04-2006, 12:58
da, na6iq himn e qk
ot ostanalite nai me kefi na germaniq. kato muzika e genialen

rusalkata_
04-04-2006, 14:06
винаги когато го слушам се чувствам горда! определено харесвам нашият химн, колкото до останалите мисля че марсилезата не е лоша
и аз мисля,че нашият химн си е най-хубав! :-D

piFka_LP
04-04-2006, 14:35
винаги когато го слушам се чувствам горда! определено харесвам нашият химн, колкото до останалите мисля че марсилезата не е лоша
и аз мисля,че нашият химн си е най-хубав! :-D
съгласна :)

Incarnadine
04-04-2006, 17:11
винаги когато го слушам се чувствам горда! определено харесвам нашият химн, колкото до останалите мисля че марсилезата не е лоша
и аз мисля,че нашият химн си е най-хубав! :-D
съгласна :)

и аз съм съгласна :) понякога направо може да ме разплаче...

forrzi
04-04-2006, 18:14
химна ни просто е страхотен...
не може да се мери с никой друг
да речем на франция или испания са некви лигави и леки и т.н
за нищо не го давам на тъпия евро съюз,който не го одобрил и за тва искат да го сменят
[-(

Dr. Kazimbutt
04-04-2006, 18:37
звучи доста 'величествен' на фона на другите палави мелодийки, избрани за химни :roll:
Точно.

Много добър химн имаме. Много му се кефя.

M@Dn3Ss
04-04-2006, 20:18
химна ни просто е страхотен...
не може да се мери с никой друг
да речем на франция или испания са некви лигави и леки и т.н
за нищо не го давам на тъпия евро съюз,който не го одобрил и за тва искат да го сменят
[-(

Това не го бях чувал. От ЕС могат да ме цункат по косматия задник, но химна няма да си дадем. Той наистина звучи толкова величествен, сравнение с другите, които съм чувал. Все едно да сравняваш "Властелинът на Пръстените" и "Смотаняци".

RoyTheReaper
04-04-2006, 21:28
химна ни просто е страхотен...
не може да се мери с никой друг
да речем на франция или испания са некви лигави и леки и т.н
за нищо не го давам на тъпия евро съюз,който не го одобрил и за тва искат да го сменят
[-(

Това не го бях чувал. От ЕС могат да ме цункат по косматия задник, но химна няма да си дадем. Той наистина звучи толкова величествен, сравнение с другите, които съм чувал. Все едно да сравняваш "Властелинът на Пръстените" и "Смотаняци".

mnoo nagli tiq evrosaiuznici we :x emi mogat da si go zavrat smt027

ledenata_kralicA
04-04-2006, 21:56
абе химнът ни си е мн готин и не е някъв смешен,ами точно си иэраэява любовта към България
мн си е як:)))) :-)

Malko_kote
04-07-2006, 12:28
Himn ni e unikalen :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Samo4e tezi hora koito opravlqvat durjavata q susipvat :!: :!: :!:

ThePainIsReaL
04-07-2006, 13:56
Himn ni e unikalen :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Samo4e tezi hora koito opravlqvat durjavata q susipvat :!: :!: :!:

Много си ядосана нещо ..

П.П. По темата - нашият химн - the best.. ама до сега не съм чула някой да си го слуша като песен. Сори , явно съм изостанала :shock:

mnogo_sladi4ka
04-07-2006, 15:33
звучи доста 'величествен' на фона на другите палави мелодийки, избрани за химни :roll: absolutno suglasna sum.. i az \:D/ \:D/ \:D/

favor_91
04-07-2006, 22:12
BG himn---> The BEst :) nqma 2-ri kato na6iq