PDA

View Full Version : Punk is not dead!!



midnight^scream
04-04-2006, 10:55
Кво мислите по въпроса?Мислите ли че пънка вече е остарял и умрял?Кажете!!Аз мисля че това е супер музика!!!!PUNK IS NOT DEAD [-X

Moderated by Tiffany
по точка 1 от правилника.

i'm so excited!
04-04-2006, 11:02
това е типична тема за някое детенце, чуло песни на грийн дей по мтв, което се изкефило и седнало в мизерен форум да се похвали.
ако се окаже грешна преценката ми, тогава съм склонна да се извиня и да си напиша мнението по въпроса.

midnight^scream
04-04-2006, 11:08
МИ май ще бъде по-добре да се извиниш!

midnight...
04-04-2006, 11:11
МИ май ще бъде по-добре да се извиниш!
поне се опровергай, защото ти така може да ни кажеш и да се хвърлим от някъде ама на кой ли ще му пука ](*,)

midnight^scream
04-04-2006, 11:13
Напиши твоето мнение по въпроса..

midnight^scream
04-04-2006, 11:18
Как да се опровергая?Просто страхотна музика!!Омръзнало ми е от тази ужасна ЧАЛГА която привлича все повече тийнейджъри!По трудно е да започнеш да харесваш нещо различно от поп-фолк,да не бъде6 сред стадото,а извън него......да бъдеш различен....

i'm so excited!
04-04-2006, 11:21
ахахаха, еми няма да се извиня, щото не обичам да се извинявам.
какво значи един стил да е 'отживелица' ? вече да не е на мода?
донякъде може да се нарече отживелица, защото са единици групите, които правят свестен пънк днес, и то те са световно безизвестни+) тъжно нали?
но за мен тази музика е начин на живот, израстнала съм с нея, сформирам се като личност с нея. ако не беше тя сега аз нямаше да съм това, което съм.. така че за мен пънка не е отживелица и никога няма да бъде

Sinister_Doll
04-04-2006, 11:29
I vse pak ,midnight^scream, kaji kvo slu6a6, de...
Interesno mi e.

Ina4e Punk's Not Dead... Yet!
Neem, ebavkam se. Slu6ala sum mn zdravi ne6ta, no tva ne e moqta muzika :p

Predi nqkolko dni me ubejdavaha, 4e Righ Said Fred e punk...
Ou, Djiyzuse! WTF?!
Tvurdqt mi, 4e punkarite priznavali Simple Plan kato Punk!
Oh My Fuckin' Satan!!!

Sinister_Doll
04-04-2006, 11:38
Какво слушате в момента?


Him-Funeral of the hearts


Nqmam pove4e vuprosi :-D

midnight^scream
04-04-2006, 11:43
Ами слушам PUNK да!!Но и други!не си спомням да съм казала че съм изцяло отдадена на PUNK..

midnight^scream
04-04-2006, 11:46
Неразбирам защо като съм казала че харесвам PUNKa ви е странно 4е слушам Him!!Според мен е добре да харесваш разли1ни неща...но взех да се отклонявам от темата..

Sinister_Doll
04-04-2006, 11:46
Ами слушам PUNK да!!Но и други!не си спомням да съм казала че съм изцяло отдадена на PUNK..

Hubavo, kaji kakvo to4no slu6a6?!
Grupi? Simple Plan? Green Day? Blink 182? Avril Lavigne? Lili Ivanova?
http://fs4.deviantart.com/i/2004/240/f/7/Bunnicon__dancebunnydance_.gif

n0mak
04-04-2006, 11:48
avril punk li e? misleh 4e na pop-rock go izbiva..?

Sinister_Doll
04-04-2006, 11:50
avril punk li e? misleh 4e na pop-rock go izbiva..?

Bratle, za6to me qdosva6 sega?
Nito edna ot izbroenite ot men grupi i izpulniteli ne e Punk!

midnight^scream
04-04-2006, 11:51
,Plastic Bo,Green day,Anti flag,Offspring,Him,Nirvana :smt017

i'm so excited!
04-04-2006, 11:55
аха... добре ... :-D

04-04-2006, 13:04
,Plastic Bo,Green day,Anti flag,Offspring,Him,Nirvana :smt017

basi ne iskam da te obijdam ama si super zabludena otnosno kakvo e istinski punk! :-s ot tiq deto si kazala samo Anti-Flag se doblujavat do istinata ama i te ne sa 4ist punk!

opitai ne6to ot roda na The Rammones, The Exploited, SexPistols, the Clash.......

foulmist
04-04-2006, 13:05
,Plastic Bo,Green day,Anti flag,Offspring,Him,Nirvana :smt017

basi ne iskam da te obijdam ama si super zabludena otnosno kakvo e istinski punk! :-s ot tiq deto si kazala samo Anti-Flag se doblujavat do istinata ama i te ne sa 4ist punk!

opitai ne6to ot roda na The Rammones, The Exploited, SexPistols, the Clash.......

do koga nqma da se regvam kat horata!!!! ](*,) :mrgreen:

tra^la^la
04-04-2006, 13:26
PUNK IS NOT DEAD
к0 е туй??Аз май не съм го слушал...съжалявам...:mrgreen: к0 ме занимавате само..

i'm so excited!
04-04-2006, 13:33
мани ги експлойтед са тъпи.
ramones, clash, rancid, bad religion, misfits, oi polloi - тези имена нещо да ти говорят, сладурче?
ооооооооо по дяволите, къде е exploitedteen да се намеси...!?!?! [-o<

midnight^scream
04-04-2006, 14:33
Дай де!!!!!

04-04-2006, 14:57
Мерси много
:mrgreen:

sk8_dont_h8
04-05-2006, 19:13
Ми...да започна с поздрава - The Exploited - Punk's not dead.mp3
Да продължа с искането - линк за дискографията на UK SUBS
И да завърша с критиката - пич, явно яко си се филмирал за да цъкнеш буквичките H-I-M в темата за ПЪНК музика :shock:
-
Любими групи :
NOFX
Sex Pistols
UK SUBS
Against All Authority
Antiflag
Rancid
Bouncing Souls
и ако SPOT се считат за пънк(стила си е скейт пънк) - пишете и тях.
Също Jaya the cat - харесвам си неколко песнички :wink:

04-05-2006, 21:07
Никога няма да има по-як пънк от The Misfits и може би Casualties.

Murder
04-06-2006, 12:03
до авторката на темата: Гледайки теб и какво слушаш бих казал само едно: PUNK IS DEAD!!!

...YOU'RE NEXT :wink:

murder
04-06-2006, 12:11
не ти бе гъз :)

04-06-2006, 12:19
е..простено ти е :-({|=

04-06-2006, 12:39
до авторката на темата: Гледайки теб и какво слушаш бих казал само едно: PUNK IS DEAD!!!

...YOU'RE NEXT :wink:

мерси...
зига зага...
ахахахахаахааа
От къде па го избичи тва "зига зага". Авторите на тая фраза"ПЪНК'С ДЕД, ЙОР НЕКСТ" не са фашисти, а просто големи хейтъри. - SALPSHOOOOOT!!!

04-09-2006, 00:01
Ще кажа само MC5, TELEVISION и IGGY AND THE STOOGES!

04-09-2006, 00:02
И Pistols

04-09-2006, 00:02
И Ramones

04-09-2006, 00:02
И The Casualties и Misfits

04-09-2006, 23:33
,Plastic Bo,Green day,Anti flag,Offspring,Him,Nirvana
:smt046 :smt017 :smt040 :smt082 :smt116 :smt016
a good charlotte ne slu6a6 li- te sa mnou qki punkove i sega e moderno

sk8_dont_h8
05-05-2006, 17:12
ОООО, а кво ще кажеш за култовата пънкарка Аврил ?
Тва е като тия дни една ми пише "Аз съм металка" - аз "какво слушаш" - "LINKIN PARK ARE THE BEST !" - аз "Яко метал, брааат - ignore user" :lol:

the_o.c_girl
05-05-2006, 17:24
lp ne sa metul

lady_of_the_flowers
05-05-2006, 17:35
punk forever (((((: ^^
nqma da umre dokato ima teenageri(:

05-05-2006, 17:39
punk forever (((((: ^^
nqma da umre dokato ima teenageri(:
О боже мой!

lady_of_the_flowers
05-05-2006, 17:47
punk forever (((((: ^^
nqma da umre dokato ima teenageri(:
О боже мой!
taka e vse ima takiva otka4alki deto gi kefi posle porastvat i razbirat 4e ima i druga muzika osven podska4ashta i buntuvashta sa, i ve4e si izbirat opredeleni vaprosti deto gi interesuvat i taka, vqrno nqkoi ne porastvat, a nqkoi napravo preska4at si4ko(: koeto e galko

05-05-2006, 18:54
punk forever (((((: ^^
nqma da umre dokato ima teenageri(:
О боже мой!
taka e vse ima takiva otka4alki deto gi kefi posle porastvat i razbirat 4e ima i druga muzika osven podska4ashta i buntuvashta sa, i ve4e si izbirat opredeleni vaprosti deto gi interesuvat i taka, vqrno nqkoi ne porastvat, a nqkoi napravo preska4at si4ko(: koeto e galko
Зле.

05-05-2006, 20:32
за какво по- дяволите става дума бе???

знаеш ли колко хора, които не са тийнове слушат пънк???
и как са доста навътре и т.н.???
знаеш ли какъв е кефа да отидеш на лекар и той да слуша Мисфитс в кабинета си??
Ходил си на лекар, който слуша МИСФИТС?!?!?! Кажи го кой е да се запиша при него!

SEXtreme
05-05-2006, 20:49
не съм фенка на тоя жанр, ама според мен е тъпо да виикате, че слушат пънк и после порасват....секи тип музика си има хубави и лоши черти. Всичко е въпрос на вкус! Всеки сам си избира какво му харесва и е тъпо да съдите човек щото слуша някъв тип музика в случая пънк! И между другото има много яки песни в пънка! А и ме кефи как се обличат пънкарите :)

Dr. Kazimbutt
05-05-2006, 20:50
миииии личния ми лекар...
даже кабинета му вече е в моя блок...
изродско...
Това е яко. :wink:

lady_of_the_flowers
05-05-2006, 21:42
na4i tva da go slushash si si teen za mene pone s takovka saznanie hora
spored men horata si menqt vkusa(; az opredeleno e nikoga ne sam haresvala rapa i 4algata i pop folkoa i...abe az sam si rock i alternativ

lady_of_the_flowers
05-05-2006, 22:23
личи си колко си запозната с пънка...
(: tva shte e tapo ot tvoq strana, shtoto sam edno takovka meloman4e, deto e dosta dobre zapoznato s punka(:..vapreki 4e ve4e radko go slusham, nishto 4e ne moga oshte da se razdelq s sharenite chorapki i gotini dreshki i nesmqtam btv 4e drehite i muzikata trqbva da varvqt raka za raka, primerno tva da si heteroseksualen mag i da slushash placebo perioda 97 kogato vokala molko i kitarista noseha rokli pf ne bi se 4uvstval i toi zadalgen da go pravi nali(: vseki slusha tva koeto dusha mu iska,siga da mu davat x)

05-05-2006, 22:34
личи си колко си запозната с пънка...
(: tva shte e tapo ot tvoq strana, shtoto sam edno takovka meloman4e, deto e dosta dobre zapoznato s punka(:..vapreki 4e ve4e radko go slusham, nishto 4e ne moga oshte da se razdelq s sharenite chorapki i gotini dreshki i nesmqtam btv 4e drehite i muzikata trqbva da varvqt raka za raka, primerno tva da si heteroseksualen mag i da slushash placebo perioda 97 kogato vokala molko i kitarista noseha rokli pf ne bi se 4uvstval i toi zadalgen da go pravi nali(: vseki slusha tva koeto dusha mu iska,siga da mu davat x)
Шарените чорапки и готини дрешки? :-k
Основата на пънка никога не е била в модата.
Пънкът бил за тийнейджъри? Да ве те Casualties и SUBS са големи младоци...

lady_of_the_flowers
05-05-2006, 22:36
личи си колко си запозната с пънка...
(: tva shte e tapo ot tvoq strana, shtoto sam edno takovka meloman4e, deto e dosta dobre zapoznato s punka(:..vapreki 4e ve4e radko go slusham, nishto 4e ne moga oshte da se razdelq s sharenite chorapki i gotini dreshki i nesmqtam btv 4e drehite i muzikata trqbva da varvqt raka za raka, primerno tva da si heteroseksualen mag i da slushash placebo perioda 97 kogato vokala molko i kitarista noseha rokli pf ne bi se 4uvstval i toi zadalgen da go pravi nali(: vseki slusha tva koeto dusha mu iska,siga da mu davat x)
Шарените чорапки и готини дрешки? :-k
Основата на пънка никога не е била в модата.
Пънкът бил за тийнейджъри? Да ве те Casualties и SUBS са големи младоци...
hehe da si vigdal stari rokeri sory shte me izvinqvash ma sa golemi tenagari(:
spomenah modata zarasi sex neshto si(: to4no tova kazvah modata ne varvi vinagi raka za raka s muzi4kata(:

05-05-2006, 22:38
hehe da si vigdal stari rokeri sory shte me izvinqvash ma sa golemi tenagari(:
Нищо не разбрах.

lady_of_the_flowers
05-05-2006, 22:40
hehe da si vigdal stari rokeri sory shte me izvinqvash ma sa golemi tenagari(:
Нищо не разбрах.
obiknovenite vazrastni ne podska4at kat ludi(;
tva e te za men sa teenove(:
sory takiva razbiraniq imam, kolko shtete me pliuite(: ma ne vigdam zashto nishto losho ne kazvam za punka, samo za 4algata folka rapa ..

05-05-2006, 22:46
Както и да е.
Онази вечер си свалих новия Anti-Nowhere League...Мнооого размазващ.

05-05-2006, 22:49
WE'RE THE KINGS AND QUEENS OF ROCK'N'ROLL!!!

Abs0lut3_Sl1m
05-06-2006, 06:45
По принцип не съм фен на пънка,но има хубави песнички,така че...


Пънко не'а умре

i'm so excited!
05-06-2006, 10:31
готини дрешки? шарени чорапки?!

....май пак обърках темата, трябваше да съм в твата за пънка........ #-o

SEXtreme
05-06-2006, 10:45
Нямало стари рокери ли?! Божее....първо, че има ДОСТА "стари" рокери и вотро - как стигнахме до рок?! Хора, музиката си е музика и не можете да кажете, че един жанр музика (който обхваща хиляди и милиони песни) се слуша САМО от определена възрастова група - това е глупаво!Мисля, че някои са доста несветнати по въпроса.... :roll:

lady_of_the_flowers
05-06-2006, 17:32
ама така и не ми каза какво е пънк, защото явно си много запозната (или запознат???)

аз слушам пънк от 9-10 години вече и все още не съм обувал шарени чорапки... за готини дрешки... ако имаш предвид скейтърските... =;
:mrgreen: forum4etata sa 4udna rabota vrazvate se i za nai malkite ideiki, verno vqrvam 4e na givo ne ste tolkoz zaqdlivi no kakto i da e
ne zabelqzohte li 4e kazoh 4e shatenite dreshki ne sa raka za raka s punka??
pls ne si mislete 4e sam osmoklasno divane deto neznae kakvo govori i 4ugdite zabelegki adski lesno go otklonqvat ot mnenieto mu, prosto pomislete si hora, nito sam kazal 4e mrazq panka, nito 4e ste tapi, ne sam govoril i loshi raboti za teenovete :-k
hehe dosta starite rokeri sashtestvuvat vqrvam ti(; i nikoga ne kazvam 4e punka se slusha samo ot teenove, opredeleno ima neshto obshto ot horata koito q slushat za men tova sa harakteristiki vagqshti za teenovete(; qsno?
vaprosa ne sveti ima hora koito ve4e otdaavna sa go obsadili, ne mi se shte da se zadalbavam v opredeleniq, ako iskate nqma pove4e da kazvam teen, koeto e tapu, nqma smisal^^tva e, ne sam iskal da ubidq nqkoi(: peace? :mrgreen: :lol:
i posledno mili hora tova 4e sporite mnogo za mnenieto si e hubavo no i ponqkoga ozna4ava 4e ste tardoglavi i ne mogete da se abstrahirate ot bul shita naokolo, ko tolkoz vi puka nqkoi ko misli abstahiraite se ne si4ki sa tapi oba4e, verno rqdkoz sa horata koito da vi dopadat no opr ako potarsite shte si namerite(:

05-06-2006, 18:06
Боже тая маймуница и тия правописни грешки направо ми ебаха майката на главата.
Така и не разбрах, ти момиче или момче си. Съдейки по ника ти би трябвало да си момиче, пък говориш за себе си в мъжки род... :-k

lady_of_the_flowers
05-06-2006, 20:53
Боже тая маймуница и тия правописни грешки направо ми ебаха майката на главата.
Така и не разбрах, ти момиче или момче си. Съдейки по ника ти би трябвало да си момиче, пък говориш за себе си в мъжки род... :-k
wtf iskash da znaesh kakvo sam, nevigdam vrazka (:
ko moga da govorq kakto si iskam za sebe si moga i v 3ti rod ^^
:mrgreen:
posledno punka da givee i vii snego i sprete da se tormozite :D

05-06-2006, 21:15
Боже тая маймуница и тия правописни грешки направо ми ебаха майката на главата.
Така и не разбрах, ти момиче или момче си. Съдейки по ника ти би трябвало да си момиче, пък говориш за себе си в мъжки род... :-k
wtf iskash da znaesh kakvo sam, nevigdam vrazka (:
ko moga da govorq kakto si iskam za sebe si moga i v 3ti rod ^^
:mrgreen:
posledno punka da givee i vii snego i sprete da se tormozite :D
Нищо лично, просто не мога да разбера какво пишеш. А искам да знам от какъв род си за да знам как да се обръщам към теб.

lady_of_the_flowers
05-06-2006, 21:17
Боже тая маймуница и тия правописни грешки направо ми ебаха майката на главата.
Така и не разбрах, ти момиче или момче си. Съдейки по ника ти би трябвало да си момиче, пък говориш за себе си в мъжки род... :-k
wtf iskash da znaesh kakvo sam, nevigdam vrazka (:
ko moga da govorq kakto si iskam za sebe si moga i v 3ti rod ^^
:mrgreen:
posledno punka da givee i vii snego i sprete da se tormozite :D
Нищо лично, просто не мога да разбера какво пишеш. А искам да знам от какъв род си за да знам как да се обръщам към теб.
razreshavam ti kakto iskash da mi vikash nqma da se trogna ^^

i'm so excited!
05-06-2006, 22:43
гагагагага.. ](*,)

SeXyTo_f
05-07-2006, 00:12
Punka e hubava muzika! Ima par4eta koito mn. mi haresvat!

WeT`DreaD
05-07-2006, 09:00
Slusham punk ot 4 5 godini i me kefi za6toto e super nadyhva6ta buntarska muzika Haresvam Blood for Blood, Oi Polloi, Casualties.. ot BG grupite Conftont, Mom4eta s kubinki, Poboi :) Biira bira i boi ! p1k ot po veseli4kite Millencolin i Skin 0f Tears sa qki,, abe dokato slusham punk nq da umre apak spoko vreme nqma da spra \:D/

i'm so excited!
05-07-2006, 12:10
блъд фор блъд пънк ли са?!
не са ли.. нещо друго !? :smt017

05-07-2006, 14:33
хардкор...
ама олдскуул хардкора си е чиста проба пънк...
то примерно и Момчета с кубинки и Confront се водят Ой!, ама пак си е пънк...
[b]Пак зависи за какъв олд скул става дума. Има олд скул и олд скул. Minor Threat и Judge са доста различни по звучене едни от други.

WeT`DreaD
05-07-2006, 17:38
Ми хардкор - пънк се водят доколкото знам.. :smt017 ама аз не си деля музиката по стилове.. ина4е трябва да ми е на хардкор и пънк хахаха :-D

Dreamfall
05-07-2006, 18:04
ем....а знаете ли къв тип музика са My chemical romance ili Panic!At the disco??? А ся де??!?!!? :-D

05-07-2006, 18:25
ем....а знаете ли къв тип музика са My chemical romance ili Panic!At the disco??? А ся де??!?!!? :-D
Стилът им е гейташко псевдо емо. Разстрел за тях. И за Fall Out Boy също.

Dreamfall
05-07-2006, 18:35
ем....а знаете ли къв тип музика са My chemical romance ili Panic!At the disco??? А ся де??!?!!? :-D
Стилът им е гейташко псевдо емо. Разстрел за тях. И за Fall Out Boy също.
Менъ мъ кефът ;)

05-07-2006, 18:37
ем....а знаете ли къв тип музика са My chemical romance ili Panic!At the disco??? А ся де??!?!!? :-D
Стилът им е гейташко псевдо емо. Разстрел за тях. И за Fall Out Boy също.
Менъ мъ кефът ;)
Ако не бяха групи, които се възползват от комерсиалната популярност на емото в момента, ако се държаха малко по-мъжествено, не ги даваха по МТВ и ако музиката им беше по-добра, то и мен тогава биха ме кефели.

Wife^of^goD
05-07-2006, 18:39
Хмм.. аз пък мисля че FallOutBoy са супер яка банда може да не са кой знае какво но имат жестоки парчета

05-07-2006, 19:28
абееее... айде да не обсуждаме лайняни групи в тази тема...


лично на мен Youth of today например си ми бият на пънк направо...
ама както и да е.. олд скуул хардкор= great!!!
Ако става дума за наистина як олдскуул не можем да подминем освен споменатите YOT, Judge и Minor Threat, групи като Slapshot, Bold, 7 Seconds, CRO-MAGS, Embrace Today, Gang Green, SSD, DYS, Hold X True, Negative Approach, Chain Of Strength, One Life Crew, Pitboss, Project X, In My Eyes и разбира се старите неща на Refused (нищо, че според мен по-късните им работи са в стотици пъти по-яки). За съжаление обаче олд скула бавно умира. Останаха много малко активните олд скул групи.

the_o.c_girl
05-07-2006, 19:32
oo ne haresvam tazi muzuka i nikoga ne sum q haresvala

05-07-2006, 19:38
сега някой ще ме намрази, ама много модерен стана хардкора в днешно време и всичко живо се мята да слуша и разправя хардкор, ала бала...
и все слушат ню скуул, който на места си избива на метъл и т.н., за мен лично хардкор винаги ще си остане хардкор пънка... примерно групи точно като Майнър трет, Ют ъф тудей, Блек флаг и т.н. Мърфис ло даже не знам къде да ги причисля...

7 секъндс много ме кефят... доста от другите не съм ги чувал, но и аз не слушам много хардкор...
За съжаление си прав. А групите, които съм изброил са точно истинските олд скуул банди, които са дали основата на цялата тая сцена. Особено банда като CRO-MAGS. SKINHEAD HARDCORE!!!

05-07-2006, 19:44
йеах...
напоследък чувам, че му викат стрийткор на това...


иначе съм чел, че групи като Дед Кенедис ги водят за бащи на хардкора... или CIV, че са хардкор...
Има нещо такова. Групи като Black Flag, Dead Kennedys, Bad Brains се водят за основноположниците. От днешна гледна точка, тези групи са си пънк, обаче за онова време, цялото им отношение е било много по-различно от пънка и от тогава някой им лепва етикета хардкор пънк. Поне така знам де.

Maria Carmen
05-08-2006, 14:28
Sex Pistols! Green Day i My Chemical Romanceeeee :mrgreen:

evanescence_fen4e
05-08-2006, 14:57
toi si ymrql po rojdenie

the_o.c_girl
05-08-2006, 15:17
toi si ymrql po rojdenie

the_o.c_girl
05-08-2006, 16:25
айде вече разбрахме, че не слушаш такава музика, затова спри да флудиш, че ме дразниш с елементарното си поведение...
тука говорим за пънк, а не за фолк курви... БАСТА!!!


а да и специално нещо за последните две недоразумения, които са писали по темата- нещо, което може да чуете само от пънкар- ексклузивно!!!!

I can’t hear you ’cos your mouth’s full of shit
Do something about it

You think you’re god’s gift
You’re liar
I wouldn’t piss on you if you were on fire
kolko si ograni4en
vseki ima pravoto da slu6a kakvoto si iska a i o6te ne6to ne slu6am 4alga

skate_warrior
05-08-2006, 16:38
Ми кефЪ се на пънкО :mrgreen:

the_o.c_girl
05-08-2006, 21:22
а защо пишеш в тази тема и я осираш като не слушаш пънк???
аз да не би да пиша по някакви тъпи теми..
май не ти е кеф да пиша дивотии в темата за ОС, така и на мен не ми е приятно да пишеш тъпотии ти тук...
а за товакой колко е ограничен всеки сам да си прави изводите....
Capisce??
pisah v temata za6toto sum slu6ala pesni koito ne mi haresvat nitoo stila na muzika az ti kazah kato 4ovek a ti [-X [-X

the_o.c_girl
05-08-2006, 21:37
и аз кфо да направя...
един път го написа окей...
после трябваше да дадеш супер тежко мнение:



toi si ymrql po rojdenie
ok az li napisah posta ne nali prosto go copnah ok ne sum mn navutre s puka no prosto ne mi haresva kato stil muzika
spiram da pi6a v taq tema neiskam da q cvukam pove4e [-(

the_o.c_girl
05-08-2006, 21:50
преди това беше написала, че не ти харесва...
за какво трябваше и това да изсереш??

като не ти харесва- не влизай, не чети и не сери.. мислиш ли, че на нас феновете ни пука за кьопавото ти мнение???
misli6 4e na nas fenovete na o.c ni puka za tvoeto klupavo mnenie
ti si izkaza 777777774574567 puti a az 2 taka 4e

i'm so excited!
05-08-2006, 22:04
OC фенке, няма ли друго място където да дрискаш? O:)
и може ли да попитам кои песни си чула, че да не ти харесват? бтв, няма дума като

klupavo
би ли ни разяснила :roll:

05-12-2006, 23:57
ТHAT'S PUNK!:

http://www.punk4life.co.uk/witchwood/images/Cockney%20Rejects%201.jpg
http://www.rockcafe2000.fsnet.co.uk/sham69.jpg
http://www.mic.gr/dbimages/1040_1.jpg

05-13-2006, 00:06
За мен и двете групи са велики.

05-13-2006, 00:15
Различни хора различни вкусове, да не говорим, че ако ги нямаше Sham 69, то всички тия останали групи нямаше да ги има...

05-13-2006, 00:20
е можем да кажем същото и за Иги Поп примерно...
нищо не се знае...

аз лично харесвам толкова много групи, че е светотатство направо да отличавам някои- вярно е, че определени имат голямо влияние върху развитието на сцената, ама все пак..
Да де аз това имам впредвид. Лично за мен Кокни Риджектс, Шам, Кок Спарър, Ласт Резорт и Бизнееес!

05-13-2006, 22:33
Samo iskam da popitam Bikini kill kyw stil se padat? Punk li sa?

05-13-2006, 22:40
aha. merci wse pak 4e otgowori. ako iska6 6e ti ka4a edna pesen.

05-13-2006, 22:50
няма да е зле... :roll:

http://www.megaupload.com/?d=X8LYE435

Dano raboti linka.

05-13-2006, 23:03
Mi to az samo tazi uspqh da namera i za pitah dali sa punk.