PDA

View Full Version : kak da i pomogna za da ne q e strax parviqt i pat



valentin_19
04-04-2006, 11:26
zna4i priqtelkata mi q e strax da go napravi parviq si pat i neznam kak da i obqsnq 4e nqma da q boli mnogo tq iska da go napravi s men no q e strax i kolkoto i da i kazvam 4e sam vnimatelen i 4e 6te vnimavam tq ne mi se doverqva napalno daite mi savet molqvi...

ProstoAz
04-04-2006, 11:29
Просто и покажи! :wink:

Несигурността и обаче може да идва и от това, че ти няма достатъчно доверие! Спечели го! Не си малък - знаеш как! ;-)

penywise
04-04-2006, 11:31
Ми не знам... има едно номерче, което почти винаги "минава".

Поставяш и въпорса по начин, по който тя да не се притеснява, че и е първия път... "Мен лично повече би ме притеснявало ако това ми е последния"
(сещаш се - давате всичко от себе си...)

Fat_phil
04-04-2006, 11:32
zna4i priqtelkata mi q e strax da go napravi parviq si pat i neznam kak da i obqsnq 4e nqma da q boli mnogo tq iska da go napravi s men no q e strax i kolkoto i da i kazvam 4e sam vnimatelen i 4e 6te vnimavam tq ne mi se doverqva napalno daite mi savet molqvi...

emi kato doide momenta prosto naistina budi mnogo vnimatelen az sum otvarql momi4e1!!! malko si e kofti no kvo da se pravi!!! v tozi moment ne misli s dolnata a s gornata glava ;)

sometimes_
04-04-2006, 11:36
Moje bi prosto oshte ne e gotova ! Nedei postoqnno da govorish za tova, zashtoto moje da pomisli, che iskash samo da spish s neq ! Kaji i, che izchakash da se pochuvstva sigurna i gotova da go napravi. Dokaji i, che mojesh da i imash doverie, nedei da i opqvash, che nqmalo da q boli... ](*,) .

penywise
04-04-2006, 11:38
Moje bi prosto oshte ne e gotova ! Nedei postoqnno da govorish za tova, zashtoto moje da pomisli, che iskash samo da spish s neq ! Kaji i, che izchakash da se pochuvstva sigurna i gotova da go napravi. Dokaji i, che mojesh da i imash doverie, nedei da i opqvash, che nqmalo da q boli... ](*,) .

Hell yeah!!! :smt008

*(а след това и разбий гълабарника :twisted:

theworldleader
04-04-2006, 11:58
Трябва да свикне с теб.
Трябва да ти има доверие, да види, че няма да я изебеш и да оставиш, трябва да знае, че си опитен,
да осъзнае, че знаеш какво правиш.
Да бъде спокоина.
Преди секса една 30 минутна любовна игра ще и се отрази много добре и отпускащо, не трябва да се спича от теб и голото ти тяло.
Но в никакъв случай не я насилвай, ако наистина не искам, може просто да не е готова, с думи не става.

;]