PDA

View Full Version : какво мислите за текста на When Im Gone



Aragorus
04-04-2006, 11:41
какво мислите за текста на When Im Gone на Еминем !?
аз винаги като я слушам задълбочено, докато пее

That's when I wake up, alarm clock's ringin', there's birds singin'
It's Spring and Hailie's outside swinging, I walk right up to Kim and kiss her
Tell her I miss her, Hailie just smiles and winks at her little sister
Almost as if to say..

ме побиват тръпки...

pickpocket
04-04-2006, 12:05
него разбирам
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

rusalkata_
04-04-2006, 13:09
=D> Не може да се каже,че Еминем ми е един от любимите ми изпълнители,но има песни негови които обожавам.Освен това му се възхищавам за това което е постигнал сам,а то е мноого! =D> Жалко,че приключи кариерата си като рапър... :(

piFka_LP
04-04-2006, 13:38
ами.....
един от любимите ми певци беше
за съжаление приключи кариерата си и стана продуцент
много хубава песен
когато гледам клипа си плачкам някои път
ама за съжаление не разбирам много много от това,
което се пее в него......

emotions
04-04-2006, 22:13
ми тая песен много ме кефи,а текста просто..кво да ви кажа-Еминем си е Еминем.. :smt038

`Death`Whore`
04-04-2006, 22:19
Много го уважавам. Песента е брутална.

WILD__BOY
04-04-2006, 22:19
=D> Не може да се каже,че Еминем ми е един от любимите ми изпълнители,но има песни негови които обожавам.Освен това му се възхищавам за това което е постигнал сам,а то е мноого! =D> Жалко,че приключи кариерата си като рапър... :(

Приключи чушки. Един рапър, не е рапър до един ден. Това да не е чалга да я пееш за пари. Еминем винаги ще пее. Хващам бас, че няма да издържи.

Та за песента - една от тези, в които той влага всичко то себе си, в които излива душата си. За това са и най-чувствените.

rusalkata_
04-05-2006, 11:44
=D> Не може да се каже,че Еминем ми е един от любимите ми изпълнители,но има песни негови които обожавам.Освен това му се възхищавам за това което е постигнал сам,а то е мноого! =D> Жалко,че приключи кариерата си като рапър... :(

Приключи чушки. Един рапър, не е рапър до един ден. Това да не е чалга да я пееш за пари. Еминем винаги ще пее. Хващам бас, че няма да издържи.

Та за песента - една от тези, в които той влага всичко то себе си, в които излива душата си. За това са и най-чувствените.

е,може отново да пропее,но нали обяви официално че приключва кариерата си като рапър,за да се отдаде изцяло на семейството си.и в самата песен When I'm gone нали уж убива Слим Шейди?дано пак пропее де. [-o< тва за чалгийте е вярно. :lol: