PDA

View Full Version : nenasitnica



football
04-04-2006, 13:03
priqtelkata mi e nenasitnica.hodq s neq ot 2 meseca.no tova ne mi e problema.iska da go pravim bez prezervativ.no az vse i otkazvah.do predi edin mesec kogato bqh mn piqn i go napravihme.dnes mi suob6ti 4e e BREMENNA. i vuob6te mi kaza da ne govorq za abort. tq e na 15 a az na 17 .POMO6t e HOra. naprao 6te otka4a

Xaxaxaxa
04-04-2006, 13:04
xxaxaxaxax dosta si q zgafil TATE

penywise
04-04-2006, 13:05
Има един въпрос, който НИКОЙ мъж не си задава...

"Хубаво де, ама от кой е бременна?"

Вникни в него и ще ме разбереш

HiTMe
04-04-2006, 13:07
Ми, кажи и, че тя си е виновна, ако е била трезва когато сте го правили единствено тя е била в състояние да сложи презерватив. Пък и щом толкова е искала секс без презерватив да е пила противозачатъчни. Тя си е виновна. :?

pickpocket
04-04-2006, 13:08
такае като се напиваш са си имаш голем проблем

penywise
04-04-2006, 13:10
Глупости! Никой не може да ме накара да си го сложа където и да е без мое желание! "Аз бях много пиян" го обясни на детето си после (да опази Господ да не ти се случва на тая възраст).

Според мен само те плаши... жените си ги съчиняват едни...

Имах познати, дето тя му обясняваше, че била бременна... е толко беше бременна, че роди на 15-тия месец :smt019

Кво да ти кажа - ако я надудиш, че лъже - събере една храчка - една яка синузтитка и право в челото. Стискате си ръцете, теглиш и една храчка (мазно) и да си заминава :)

Чисто и просто - като политик след баня :)

^KaSiDi^
04-04-2006, 13:11
priqtelkata mi e nenasitnica.hodq s neq ot 2 meseca.no tova ne mi e problema.iska da go pravim bez prezervativ.no az vse i otkazvah.do predi edin mesec kogato bqh mn piqn i go napravihme.dnes mi suob6ti 4e e BREMENNA. i vuob6te mi kaza da ne govorq za abort. tq e na 15 a az na 17 .POMO6t e HOra. naprao 6te otka4a
eee chakai malko,kakvo oznachava da ne i govorish za abort???? :?: :twisted: tva detence shte byde i na dvamata,ako tq sama moje da se griji za nego ok,ako li ne da go maha i tova e....opitvam se da ti kaja,che ti ne si dlyjen da poemash kakvato i da bilo otgovornost za jivota na tova dete ako sega tq othvyrlq tvoeto reshenie da go mahne.vqrno,che nikoq jena ne bi iskala da abortira,da zagubi chast ot sebe si,no daite da se razberem kakva jena e tazi 15 godishna pikla,samo tehnite kato razberat te shte q nakarat da go mahne,tq e dete absurd e da se griji za dr dete,a i kato chuvam taka tq bukvalno si te e iznasilila dokato si bil piqn i ti nqmash vina,che sega tq e bremenna,men dori ako me pitash tq taq prosto se e chudela kak da si nadue korema,otkachena rabota,awe ebi i maikata i tova e [-X [-X [-X vyobshte ne se chuvstvai vinoven :twisted: aide uspeh :) dano vs e ok

Fat_phil
04-04-2006, 13:12
priqtelkata mi e nenasitnica.hodq s neq ot 2 meseca.no tova ne mi e problema.iska da go pravim bez prezervativ.no az vse i otkazvah.do predi edin mesec kogato bqh mn piqn i go napravihme.dnes mi suob6ti 4e e BREMENNA. i vuob6te mi kaza da ne govorq za abort. tq e na 15 a az na 17 .POMO6t e HOra. naprao 6te otka4a

Vzemi si bate!!! OPS tate. pi4 mnogo tupo kak mojesh da dadesh na edna jena da vlastva nad teb dori i da si piqn???i sega kvo shte praish na 17 tatko?s kakvo shte go gledash tova dete?a tq? ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
a aborta na tazi vuzrast e mnogo opasen! a moje i da te luje neshto!!! kaji i da si napravi test pred teb i taka nai-lesno shjte razbresh!!!

^KaSiDi^
04-04-2006, 13:16
priqtelkata mi e nenasitnica.hodq s neq ot 2 meseca.no tova ne mi e problema.iska da go pravim bez prezervativ.no az vse i otkazvah.do predi edin mesec kogato bqh mn piqn i go napravihme.dnes mi suob6ti 4e e BREMENNA. i vuob6te mi kaza da ne govorq za abort. tq e na 15 a az na 17 .POMO6t e HOra. naprao 6te otka4a

Vzemi si bate!!! OPS tate. pi4 mnogo tupo kak mojesh da dadesh na edna jena da vlastva nad teb dori i da si piqn???i sega kvo shte praish na 17 tatko?s kakvo shte go gledash tova dete?a tq? ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
a aborta na tazi vuzrast e mnogo opasen! a moje i da te luje neshto!!! kaji i da si napravi test pred teb i taka nai-lesno shjte razbresh!!!
awe hora spored vas toi tr li vyobshte da poema nqkakva otgovornost????spored men-NE,typata kuchka sama si e napravila deteto,kato go e vijdala,che e piqn da mu e slojila prezarvativa,kakvo e chakala,da buta kolkichka sled 9 meseca,nikvi takiva spored men picha NE e vinoven i tva e [-X

SuN4o_F
04-04-2006, 15:05
mi de da znam mn shit situaciq , naistina moje da go laje ...no kato pomislq za6to i e da go laje za tolkova seriozno ne6to... mi pi4 i spored men ne si vinoven no naistina nz kakvo 6te pravite ot tuk natatak ... #-o

n0mak
04-04-2006, 16:22
http://www.popai.nl/images/popaward2002/Ursus_Vodka_Bardisplay.jpg


+


http://www.theonion.com/content/files/images/onion_news2158.article.jpg


-


http://www.condoms-review.org/images/top-logo-2.jpg


=


http://skins.b2evolution.net/skins/babyblues/img/babies.jpg

LUdiq
04-04-2006, 16:41
ee TATE kot sisi nadrobil takova 6te sarba6

S C A N D A L O U S
04-04-2006, 17:40
na men cqlata tema mi miri6e na bazik:)

sometimes_
04-04-2006, 17:46
Abe i na men mi prlicha na bazik i dano da e !
Vse pak...naistina q nakarai da napravi test pred teb, za da se uverish. Ako e vqrno, se opitai po vsqkakyv nachin da napravi abort.
:arrow: 1-vo: Zashtoto nqmate finansovata vyzmojnost da izdyrjate deteto.
:arrow: 2-ro: Zashtoto roditelite vi nikak nqma da se zaradvat.
:arrow: 3-to: Ako reshi da rodi, tova znachi, che i dvamata provalqte jivota si. Ta vie dori ne ste zavyrshili !!!
:arrow: 4-to: Pri polojenie, che si bil piqn kogato ste go pravili, ima veroqtnost deteto da se rodi s uvrejdaniq !!!
:evil:

pLaMa4eTo
04-04-2006, 18:17
n0mak nai-hubavo ti go kaza... a men mn stranno mi zvu4i tfa 4e e iskala da praite sex bez prezervativ i nakraq kogato e stanalo na neinoto e zabremenqla i ne iska da go maha tfa dete... ne 4e sym za tfa da se ubiva 4ove6ki jivot, ama izvinqvai malki sme o6te za syzdavaneto na de4ica... ta to nie o6te sme deca we... q stiga-pitai q seriozno dali ne te budalka ne6to i ako trqbva idete zaedno na ginekolog... i v kraina smetka ako e bremenna-abort ili iz4ezvai nqkyde... nqma kfo drugo da naprai6... i da ti e za urok- VINAGI SEX S PREZERVATIV

rowzz
04-04-2006, 19:28
http://www.popai.nl/images/popaward2002/Ursus_Vodka_Bardisplay.jpg


+


http://www.theonion.com/content/files/images/onion_news2158.article.jpg


-


http://www.condoms-review.org/images/top-logo-2.jpg


=


http://skins.b2evolution.net/skins/babyblues/img/babies.jpg
доста добре казано брато..

Labelle
04-04-2006, 22:07
Запознайте ме с това бремнно 15 годишно момиче, което не иска да абортира. Ще е първото :)))))))))))))))

SuN4o_F
04-04-2006, 22:27
f0r3v3r]
http://www.popai.nl/images/popaward2002/Ursus_Vodka_Bardisplay.jpg


+


http://www.theonion.com/content/files/images/onion_news2158.article.jpg


-


http://www.condoms-review.org/images/top-logo-2.jpg


=


http://skins.b2evolution.net/skins/babyblues/img/babies.jpg
доста добре казано брато..
taka se polu4ava...vse pak pi6i kakvo e stanalo ....

pOny
04-05-2006, 14:07
priqtelkata mi e nenasitnica.hodq s neq ot 2 meseca.no tova ne mi e problema.iska da go pravim bez prezervativ.no az vse i otkazvah.do predi edin mesec kogato bqh mn piqn i go napravihme.dnes mi suob6ti 4e e BREMENNA. i vuob6te mi kaza da ne govorq za abort. tq e na 15 a az na 17 .POMO6t e HOra. naprao 6te otka4a


Кога ти го каза? На 1-ви Април ли ? :lol: Не си мислите , че се базикам , но миналата година една приятелка направи такъв номер на приятеля ми , че той едва не припадна и не го вкараха в болница, горкия тя го преметна , че е бременна , ама много жестоко там извади някви тестове и т.н.

Fat_phil
04-05-2006, 14:44
priqtelkata mi e nenasitnica.hodq s neq ot 2 meseca.no tova ne mi e problema.iska da go pravim bez prezervativ.no az vse i otkazvah.do predi edin mesec kogato bqh mn piqn i go napravihme.dnes mi suob6ti 4e e BREMENNA. i vuob6te mi kaza da ne govorq za abort. tq e na 15 a az na 17 .POMO6t e HOra. naprao 6te otka4a


Кога ти го каза? На 1-ви Април ли ? :lol: Не си мислите , че се базикам , но миналата година една приятелка направи такъв номер на приятеля ми , че той едва не припадна и не го вкараха в болница, горкия тя го преметна , че е бременна , ама много жестоко там извади някви тестове и т.н.

hahahaha e tova verno si e ebati gavrata ama na men ako mi kajat takova neshto i shte :smt016 i posle kato razbera 4e e bazik po4vam da 4upq vrqtove :D

penywise
04-05-2006, 14:46
И после на бъзик ще си търси ново гадже... или нова глава ](*,) :twisted: :lol:

Бъзик да става :smt005 (тя ще те разбере :lol: )

^KaSiDi^
04-05-2006, 18:03
priqtelkata mi e nenasitnica.hodq s neq ot 2 meseca.no tova ne mi e problema.iska da go pravim bez prezervativ.no az vse i otkazvah.do predi edin mesec kogato bqh mn piqn i go napravihme.dnes mi suob6ti 4e e BREMENNA. i vuob6te mi kaza da ne govorq za abort. tq e na 15 a az na 17 .POMO6t e HOra. naprao 6te otka4a


Кога ти го каза? На 1-ви Април ли ? :lol: Не си мислите , че се базикам , но миналата година една приятелка направи такъв номер на приятеля ми , че той едва не припадна и не го вкараха в болница, горкия тя го преметна , че е бременна , ама много жестоко там извади някви тестове и т.н.

hahahaha e tova verno si e ebati gavrata ama na men ako mi kajat takova neshto i shte :smt016 i posle kato razbera 4e e bazik po4vam da 4upq vrqtove :D

em mn qsnoo :smt012 ebah go v bazika :evil:

sYRnI4kA
04-05-2006, 19:41
be spored men ne6to mn qko te bz i az sam na 15 i ne moga da si predstavq 4e nqkva si tam koqto sig ne si znae kolko dupki ima po tqloto 6te iska dete ili se bz ili e mrudnala ne6ty s glavata ma nai dobre q nakarai da si napravi testa pred teb za vs slu4aui

favor_91
04-05-2006, 20:07
brao tatko....opitai se da q razubedi6

VORTEX
04-06-2006, 16:24
Ми, кажи и, че тя си е виновна, ако е била трезва когато сте го правили единствено тя е била в състояние да сложи презерватив. Пък и щом толкова е искала секс без презерватив да е пила противозачатъчни. Тя си е виновна. :?

po dobur suvet it tozi ne moga da dam!

Ice_Queen
04-06-2006, 16:27
тая или здраво се ебава с теб или просто си те е харесала и си мисли че това е начина да те задържи... само за себе си :twisted:

football
04-06-2006, 17:00
ohhh hio .naideq si nqmate kvo 6te stava tazi ve4er. kurvata mu s kurva se e oburkala ne e BREmenna. naprao mi olekna. no taq gavra 6te q pomni cql zivot. 6te i stro6a zubite. tq mi go kaza predi 2h po GSM-a a az i kazah 4e ot sega na tatuk da se ima za invalid. 6te suzelqva mn za tazi ebavka. a na men kolko mi olekna naideq si nqmate :))) are bye i mersi za vs suveti no za 6tastie ne sa mi nujni :))))

Glezlata
04-06-2006, 17:04
Mislq,4e se e po6eguvala s tebe,vupreki,4e dosta gaden bazik i dano da e taka! :smt009

kupondjiikata
04-06-2006, 17:26
Ami ako tq kaje pred tehnite,4e ti si q iznasilil i ti si kazal da zapazi bebeto? :?: :?: :?:

Dese
04-06-2006, 19:19
После ще му счупят главичката, ако каже така.... :roll:
Дано да те базика иначе... абе наистина тази си е виновна :!:

avrora
04-06-2006, 19:33
Абе я оставете девойчето намира! Явно иска да подкара нова традиция - да си се женим и ние българите на 13 и на 15 вече деца да дундуркаме!! Много яко... Тъкмо ще се понапълни млако и нашата държава... Дай, боже, повече такива млади ентусиасти... [-o<
А ако трябва да подходя сериозно към темата - егати бъзика! Тая яко те носи брато! :smt019 И ми е чудно на тебе мозъка да не ти е някъде в петите, че да го застъпваш и да не можеш да го ползваш по предназначение... Я се съвземи бе, човек!!!! Тва е България 2006! Няма такива екземпляри като "твоита приятелка" или поне са някъде из Червената книга... Ако много се дърпа за аборта - дай два-три шамара и тя веднага ще се навие :P И след аборта пак се напии и пак се пробвайте да видите дали ще успеете да го наравите пак \:D/
Айде, стискам палци да е момиче :twisted: 8-[ :oops: :evil:

ЕдинНеОсобеноПриятенТип
04-07-2006, 14:40
така значи първо си адски тъп щото малката курвичка те е набутала право в капана има ги сякви изроди ама такоз животно като момичету няма ! та пич 1во провери дали лъже щото сапунени сериали бол ... и щи кажа най-лесния вариант да се справиш нищо няма да правиш ! ще я разхождаш ще бъдеш мил а един ден без да иска ще падне по стълбите нале се сещаш!!!!!!!! :evil: