PDA

View Full Version : Avon.Clearskin



ExTr3m3_GiRL
04-04-2006, 13:07
Използвате ли продукти от серията за пъпки на Avon- Clearskin??? Доволни ли сте?

mil4eto_
04-04-2006, 13:09
Използвате ли продукти от серията за пъпки на Avon- Clearskin??? Доволни ли сте?
не,не използвам.
като цяло продуктите на Avon според мен са с много ниско качесв ,а моята кожа е супер чувствителна и за това не искам да рискувам има много по-добри марки.

nikitooo
04-04-2006, 13:42
Imam losion za cherni tochki na spirtna osnowa i nqkakwa tubichka za premahwane na pypki.E,ne gi polzwam!Polzwam drugo!

04-04-2006, 13:44
Ami az gi izpolzvam i mi haresvat!Oba4e sega predi 1sedmica si poru4ah edin gel sre6tu pupki a to stana taka 4e se poqviha pove4e :lol: :( !ama se opravih sega puk i edna nqmam!ama to si zavisi ot kojata za tva neznam kakvo da ti kaja!men mi haresvat! :wink:

mil4eto_
04-04-2006, 13:46
"3-step"-"clinigue" е най-дброто решение срещу пъпки,кожата става прекрасна. :P

^FaiNt^F
04-04-2006, 13:56
abe neznam....iam dosta produkti na avon i specialno ot seriqta clearskin (prosto sym predstavitel na avon i za tva :D ) i se 4uvstvam dobre ot tqh. No zabelqzvam 4e te sa za koja, koqto poprincip ne e s mnogo pypki, iskam da kaja 4e e po-skoro za poddyrjane na ve4e izlekuvana ot akneto koja, v/u koqto ot vreme na vreme samo izlizat pyp4ici. Naprimer kato imah dosta silno izrazeno akne clearskin ne mi pomaga6e izob6to-daje se vlo6ava6e :? . No sega kato re6ih problema v osnovi, samo poddyrjam s tazi seriq i sym dovolna 8)
Ne go obqsnih mnogo kakto trqbva, no dano ste me razbrali :lol:

~Blue Eyes~
04-04-2006, 14:23
Използвате ли продукти от серията за пъпки на Avon- Clearskin??? Доволни ли сте?
не,не използвам.
като цяло продуктите на Avon според мен са с много ниско качесв ,а моята кожа е супер чувствителна и за това не искам да рискувам има много по-добри марки.

И аз мисля така. Продуктите на Oriflame са по-качествени според мен. Ама и малко по-скъпички де. :wink:

piFka_LP
04-04-2006, 14:54
ползвала съм
ама ся не ползвам щото немат
никакъф ефект

Black_Cat
04-05-2006, 14:15
az sam izpolzvala i mn ne sam dovolna,vqrno 4e po4ti vsi4ki lekarstva sre6tu akne sadurjat spirt no tezi produkti imat prekaleno mn spirt zatova ne ti gi preporu4vam osobenno ako si s 4ustvitelna koja