PDA

View Full Version : HARESVA LI ME ILI ISKA SAMO SEKS?KAK DA RAZBERA



misshha
04-04-2006, 13:56
s poslednoto mi gadje hodihme malko no az ot mnogo otdavna go haresvah i go zaobi4ah toi se darje6e mnogo dobre s mene i nemojah da razbera dalli e naistina takav dokato ne mi kazaha 4e hodel s mene samo za da me naebe o6te nemoga da povqrvam no i ne e 100% sigurno i zaradi tova skasah s nego
ima tolkova dvuli4ni hora nemoje da gi razbere6 kakvi sa v deistvitelnost.
no strannoto e 4e i dori kogato go nau4ih tova az prodaljavam da go obi4am?

ThePainIsReaL
04-04-2006, 14:20
Мисля , че обич е пресилено казано в момента.. малко време и следа няма да има от тази обич . Или нима искаш да играеш ролята на парцал ?

sometimes_
04-04-2006, 14:54
Мисля , че обич е пресилено казано в момента.. малко време и следа няма да има от тази обич . Или нима искаш да играеш ролята на парцал ?
...Syglasna sym.
No vse pak kazvash, che ne e sigurno dali e bil s teb samo zaradi sex-a...A predstavi si e imal chuvstva kym teb? Moje bi e trqbvalo da se ubedish pyrvo v istinostta na dumite na horata.
:-k

rusalkata_
04-04-2006, 16:54
направила си голяма грешка за която може да съжаляваш жестоко!трябвало е първо да се убедиш,че наистина е бил с теб само заради секса,а не да късаш веднага с него.сега ако се окаже,че не е било така какво ще правиш?ще съжаляваш,че си скъсала с него и не можеш да върнеш времето назад. :roll:

SAMIRA
04-04-2006, 16:56
a za6to si tolkova sigurna 4e tezi hora ne sa te izlugali za6toto ti zavijdat? moeto mnenie e 4e malko si priburzala s re6enieto si

nymphetamine_girl_199239
04-04-2006, 18:06
na vsqka cena trqbva da razbere6 dali naistina e hodil s teb zaradi tova i ako ne e trqbva da se opita6 da opravi6 ne6tata(tova ako go obi4a6 naistina)

ProstoAz
04-04-2006, 18:06
No vse pak kazvash, che ne e sigurno dali e bil s teb samo zaradi sex-a...A predstavi si e imal chuvstva kym teb? Moje bi e trqbvalo da se ubedish pyrvo v istinostta na dumite na horata.
:-k

Точно така! Има всякакви хора, които от лиспа на собствен личен живот или от прекалено много свободно време си измислят разни клюки и слухове, които често могат да навредят по необратим начин.
Сбъркала си според мен като си го зарязала...Защо си избързала толкова? Защо вяврваш на всяка дума, която си се каже? Ти как си ходила с него като му нямаш грам доверие? Защо не продължи да ходиш с него, без да му пускаш още поне 2 месеца, така щеше да разбереш истина ли е това, което са ти казали за него или не? Ако наистина това е била единствената цел е щял да те зареже той, едва ли е щял да те чака и да седи толкова време на сухо.
Още имаш шанс да се уверишю/разубедиш в правотата на думите, които са ти казали по неговото държание сега - ако не му пука - хората май са били прави, ако са опитва да се съберете отново - жестоко са те излъгали. НО само в общия случай! Действията му могат да значат много и различни работи. Ообено ако е от по-ловките. Кофти е ситуацията, а и ти не казваш много.

И един съвет от мен - не вярвай винаги на всичко, което ти се казва!!! Ще си улесниш живота - гарантирам! Мисля, че много хора са го изпитвали на свой гръб, аз също... :?