PDA

View Full Version : Малък или голям проблем?



Нека-съм-анонимен
04-04-2006, 14:46
Та значи на 17 съм не съм имал полов контакт,преди години имах гъбички по главата на пенисът а сега ми залепя кожата на пишката по главата на пенисът.Като се възбудя и като ми спадни на главата на пениса кожата ми се набръчква и отгоре става все едно има тънак слои наилон(това е сравнение).Какво може да е или е нормално?

Очаквам компетентни отговори,а не тъпи келешки отговори които са израс на плиткоумнство!

DrSmurph
04-04-2006, 21:35
A dali si izlekuval gubi4kite? Ot kade si gi hvanal kato ne si imal polov kontakt? Trudno mi e da si predstavia podobna glavi4ka, no sas sigurnost tova e svurzano s normalnata sreda pod koji4kata, koiato v tvoia sluchai veroiatno ne e mnogo normalna

Нека-съм-анонимен
04-04-2006, 23:22
Ами от някакви антибиотици уж,комшията ми и той преди време имаше нещо такова.Преди ми дадоха да се мажа с някакво лекарство и се оправих,но сега ко ми стана в блиските 2 месеца се получи това.Някакъв савет да ми дадете да се опирам да се оправя без лекарска намеса?Скормо мисля да отида да си направя пълни изследвания.Но за момента искам някаква идея от вас.Че и от време на време получавам прерязващи болки в корема все едно ми забиват нож ( това е сравнение ).И съм отслабнал с 4-5 килограма.Това с отслабването е възможно от грипа да е защото преди седмица бях болен.Но си личи че съм отслабнал доста защото съм 1,92 и тежах 80-81 сега съм 75.

Нека-съм-анонимен
04-05-2006, 23:25
Аиде моляви се помогнете де! ;( :smt010

DrSmurph
04-06-2006, 05:57
pishi mi L.S.

Нека-съм-анонимен
04-08-2006, 00:51
Хаиде де хора помогнете кажете нещо! Моля ви!

BMW_addicted
04-08-2006, 01:28
Пич, мен ми звучи съвсем нормално. Щом не изпитваш болка или сърбеж всичко е ок. А и е естествено след като ти е спаднал да изглежда по-сбръчкан, дори като найлон. Така би трябвало да е!

Пък и в случая гъбичките нямат нищо общо, а пък за корема да не говорим... Теб от паника и зъб ще те заболи :wink:

Нека-съм-анонимен
04-09-2006, 00:23
Не ти пожелавам нищо защото е гадно повярваи ми! Само притеснението може да те обие :(

Нека_съм_анинимен
04-09-2006, 13:07
Хайде кажете нещоооо