PDA

View Full Version : Мoderated:Какво мислите за Виолета от VIP BROTHER 2?



jenny_e
04-04-2006, 14:50
a kakvo 6e kajete za violeta zdravkova dali postupi pravilno kato vleze s 3godi6noto si dete

Moderated by Tiffany
по т.1 и 7 от правилника.

priti_kiti
04-04-2006, 15:20
ami ne!kak moja da naprai takava glupost nz.. to ne go li vijdate deteto kak se izmu4va samo a i taq 6matka mu se kara za 6tqlo i ne6tqlo..ne ne az ako bqh,bih mahnala deteto vednagi4eski ot tam pone da ne gleda razgonenata si maika! bahti i prosta6tinata..

04-04-2006, 15:33
qko zle

Sugar_metalka
04-04-2006, 15:55
ami ne!kak moja da naprai takava glupost nz.. to ne go li vijdate deteto kak se izmu4va samo a i taq 6matka mu se kara za 6tqlo i ne6tqlo..ne ne az ako bqh,bih mahnala deteto vednagi4eski ot tam pone da ne gleda razgonenata si maika! bahti i prosta6tinata..
Suglasna sum iztzqlo!

MaPuXyaHa
04-04-2006, 15:59
Ами според мен не е правилно това ,че вкара със себе си Даная!
Нали влезе със едничката цел да се опознае със детето..и какво стана...заряза детето и почна да се закача с Киро как може Киро да е по-важен от сладкото момиченце?
Тя го побърка направо...това дете..то иска гуши тя му вика "мърла" ем.....!
При положение ,че Киро се отнася така както със нея така и с Лилана и със всички жени отвън!!!!
Той е един тъп плейбой нищо повече!

piFka_LP
04-04-2006, 16:44
Тази няма мозък
как ш си вкара детето
и нестига че и детето трябва да и траи нервните пристъпи когато Скалата
се натиска с други жени
............добре че бабата и бащата го зеха
иначе детето щеше да полудеи
(кат майка си)
цццц :!:

ledenata_kralicA
04-04-2006, 18:05
ama tq Violeta ne znae kak da si go gleda-tq babata go gleda
i to momi4enceto ka6lq,samo ne6to reve,a maika mu ni6to ne pravi

ProstoAz
04-04-2006, 18:49
Че е влязла с него - нищо лошо! Държанието и с него обаче е под всякаква критика! Въпреки че...и по този въпрос може да се поспори. Никой от нас не може да помни как майка му се е държала с него, когато е бил на 3 годинки, имайки предвид и изнервящата наоколо ситуация, Виолета не е чак толкова лоша. Също така никой не може да отрече и че детето проявява силен и непоносим характер. Хубаво е от време на време да среща една твърда ръка. Всяка майка има пълното право да възпитава детето си по какъвто начин сметне за добре. Изключение разбира се правят обидите от сорта на "мърла" и плесниците, най-малкото защото такава е конституцията на България (и не само разбира се :wink: ).
А пък и какво ще се излъчва по телевизията решават хората от НТВ, нормално е да излъчват само негативни моменти, ако са си поставили за цел да изграждат един такъв образ на Виолета. Това е шоу, всичко може да се очаква от продуцентите!

LyLa
04-04-2006, 19:23
Violeta e edna prosta kurva
tova 4e ostavq deteto si bez nadzor ,i to edva ne se udavi vuv baseina govori mnogo za samata Violeta,pove4e nqma kakvo da se kaje..

vra4ka
04-04-2006, 19:32
Виолета е една страхотна жена.
Не я обвинявам, че влезе с Даная, едно прекрасно дете. Не я съдете затова как се гледа дете. Като си отгледате сами децата като нея тогава бихте могли да я съдите. Много е лесно само така да се плюе.
Тя е човек, който през целия си живот се е справял сам. Свалям и шапка за всичко постигнато. Жалко е че не е срещнала някои, който наистина да я обича, а всички са били като Скалата....

AnnG
04-04-2006, 21:26
Ne trqbva6e da vzima danaq v ku6tata,vuob6te ne mu e tam mqstoto na deteto.Tova e izli6en stres za nego,dobre 4e ba6ta mu go vze 4e i to 6e se poburka pokrai maika si.A ina4e Danaq mi e mnogo simpati4na,sladko detenze e,sladuranka :lol:

WILD__BOY
04-04-2006, 22:23
Доказателство, че миските са тъпи, напористи и носят на грим.

lainagovna
04-04-2006, 22:34
не съм го гледал тва с брадърите нямам и желание

Devilsplaymate
04-04-2006, 22:39
Violeta e vyzmojno nai-zagubenoto sy6testvo ! Kak moje da vkara sy6terq si v ky6tata... ebati maikata , ebati 4udoto !
Myjete sa poeli grijata nad deteto , i ako ne bqxa te , momi4enceto 6te6e da si se odavi , dokat si se svalq6e taq sys onq Skalata... prai skandali pred momi4eto , ebe se s onq liglio i zabravq za otgovornostta koqto ima kato maika ! :evil:
I tova mi bilo VIP ...

Labelle
04-04-2006, 23:38
Едно дете трябва да е там, където е майка му. Колко български деца могат да се похвалят, че живеят в такъв лукс, какъвто беше къщата на бигбрадър? Къщата не е виновна за нищо, на никои. Виолета е една объркана жена, свикнала да не се оправя сама в живота - мама ми гледа детето, докато аз си гледам живота, Получава издръжка от бащата на това дете И изведнъж в къщата остава сама с цялата отговорност за всичко - ами провали се жената. Не я обвинявам за нищо, всеки има право на избор, жал ми е за нея и се надявам никой да не попада на нейно място.

angel_sp
04-05-2006, 01:34
Na edno dete trqbva da mu dostavi6 neobhodimoto spokoistive da se griji6 za nego da se otnasq6 dobre s nego da go postavq6 na purvo mqsto az ne vijdam Violeta da go pravi [-X

04-05-2006, 06:08
Na deteto ni6to mu nqma6e tolkova v ky6tata!!!! Mnogo spokoino si be6e daje.

I kakvo obvinqvate Violeta????
Trqbva li samo da sedi nad deteto i da go pazi. tq ne moje li da e 6tastliva.
Ili vse pak tova e bylgarina.
Myjyt ima pravo da pravi prostotii,da ne se pribira i tn.
No jenata tq trqbvada sedi da vardi,deteto da 4isti, da gotvi i ni6to da ne kazva.

Mnogo e lesno da se kritikuva..... No takyv ni e naroda, podoben o6te ot predrasydaci i navici.....

korn___
04-05-2006, 06:11
Доказателство, че миските са тъпи, напористи и носят на грим.

hahahaha e ti q zakopahttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/laugh.gifmislq 4e vseki 1 det e vleznal v taq kreteniq e tapak !

04-05-2006, 12:20
Абе вие сте шибано наивни. Ама кат' ви дойде дете на главата ще ви видим. Ако едно дете няма респект от родителя то си прави квот иска. Ако не го е страх, че ще го изпоналупат кат' сгафи то ще си троши, ще дегенерира и ще стане лайно. А на таз Виолета не и завиждам, защото не може да го сбие едно хубаво лапето да му дойде акъла, защото е пред камери. ДЕТЕ СЕ ГЛЕДА С БОЙ! РАЗБЕРЕТЕ ГО!

mil4eto_
04-05-2006, 12:23
не съм го гледала,така че не мога да коментирам.Но мисля,че не е било правилно да взема детето си в къщата и пред очите му да се натиска със Скалата.

honey91
04-06-2006, 20:11
Porednata bezmoza4na manekenka!!! :D

vra4ka
04-06-2006, 20:22
Вие пък всички сте много мозъчни......... #-o

teenkopele
04-06-2006, 22:10
Според мен тя влезе с детето си, за да се опита да спечели симпатиите на зрителите и най- вече на българските майки. Евтин трик, но какво да е прави, всякакви хора има. :o
Не след дълго си пролича, що за майка е- нито може да се грижи за детето си нормално, нито детето я има в очите си като фигура за подръжание...смисъл, че не я слуша и т.н. , което ясно показва, че не я уважава.
Това е. :wink: