PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелка сваля хората които харесвам



Globul_f
04-04-2006, 15:03
Значи с мойта "най-добра приятелка" два пъти излизахме с една компания. Първия път аз си бях харесала едно момче и през цялото време си го свалях и всичко беше ОК. Обаче на втората ни среща с тия хора тя започна да го сваля и то по най-наглия начин, въпреки че знаеше че го харесвам. Проблема е там че когато тя сваля един човек, не го оставя на мира просто,аз въобще не можах да се доредя до него. И естествено той започна да се връзва,даже тримата си разменихме телефоните и той сега понякога и звъни, а на мен нищо. Дори не мога да разбера какво и харесва като аз изглеждам 5 пъти по добре от нея и имам як характер.Направо е ужас вече дори не можеш да се довериш на приятел :(

n0mak
04-04-2006, 15:15
Дори не мога да разбера какво и харесва като аз изглеждам 5 пъти по добре от нея и имам як характер

edit4e

P.S. principno ima6 dobra pri4ina napravo da fane6 i da q prekur6i6 ama.. :mrgreen:

p.s.2 opa ne vidqh kavi4kite :P tup sum kato noj na ob6testveno hranene

PLAMENKO
04-04-2006, 15:21
защото не ти е наи добра приятелка затова... и добре си го написала в кавички :)

priti_kiti
04-04-2006, 15:32
dam,purvo tq ne ti e priqtelka :wink: i vtoro..nameri si druga kompaniq prosto!bez da q mukne6 i neq za da ne ti "krade" mom4etata i gotovo.

DeSsY`
04-04-2006, 15:42
Вземете се изяснете. Кажи и за това момче, че си го харесвала. Макар тя да знае би трябвало да и стане малко неудобно. А и тя ти не е никва приятелка камо ли най-добра!

piFka_LP
04-04-2006, 15:57
и на "това"
най-добрата приятелка
ли му викаш??

Jessika_MG
04-04-2006, 16:17
Takiva sa ...mislqt 4e ako ne si pyhnat nosa navsqkade 6te izglejdat ne6to po-malko.Kompleksarki kolkoto iska6.Hi4 da ne ti puka, nameri si nqkoi po-gotin i i natrii nosa na taq !

sometimes_
04-04-2006, 17:34
Takiva sa ...mislqt 4e ako ne si pyhnat nosa navsqkade 6te izglejdat ne6to po-malko.Kompleksarki kolkoto iska6.Hi4 da ne ti puka, nameri si nqkoi po-gotin i i natrii nosa na taq !
Pf...kakva ti priqtelka ? :evil: Q, po-hubavo i kaji da prestane, inache riskuva da provali "priqtelstvoto" vi. Ako bqh na tvoe mqsto daje nqmashe da q pogledna ! Vqrno e, che ne e hubavo da se karate za edno momche, ama t`va neinoto si e chisto predatelstvo. Izqsnete se pone, tq sled kato znae, che go haresvash, znachi e super typa K***a (s glavno K, podchertavam). I kakto kazaha - nameri si po-gotino momchence i da ne ti puka :wink: .

S C A N D A L O U S
04-04-2006, 17:40
poznato mi e:)
tupata pa4a si izbiva kompleksite taka:)

nymphetamine_girl_199239
04-04-2006, 17:48
poznato mi e:)
tupata pa4a si izbiva kompleksite taka:)

se edno az go kazvam :lol:

^_-KriSiTU-_^
04-04-2006, 17:57
И на мен ми е адски познато. Отскоро ходя с едно момче и най-добрата ми "приятелка" постоянно се сваля с него, а знае, че той е луд по мен.(*,) Направо не спира да досажда #-o Незнам завижда ли ми или ревнува обаче е ужасно непоносимо :( Всяка наша среща се превръща в кошмар, когато тя е с нас :-s

agilera
04-04-2006, 18:12
Shto o6te se zanimava6 s tiq? Zareji gi i da ne ti puka. Jivota e kratak, za da se izma4va6 za gluposti.

white_chik
04-04-2006, 18:27
tva e 4esto sre6tano polojenie i na men mi se e su4valo.ama kvo se u4udva6 izob6to?V dne6no vreme mnoo rqdko moje6 da sre6ne6 ISTINSKI priqteli.Tq svalq mom4eto,koeto haresva6 ti q misli6 za po-grozna i tupa ot teb za kvo govorim?prosto ne se zanimavai s neq i tva e

Bubanata
04-04-2006, 19:37
I az bqh v suhstoto polojenie i te rabiram napulno zashtoto e mnogo kofti!!!Az veche spreh da se doverqvam na nai-dobrata mi priqtelka,zashtoto ostavnovih che az samata sum si nai-dobra priqtelka na sebesi!!!I ot tozi moment v koito tq me precaka rabrah che samo me luje che mi e nai-dobra ppriqtelka moje i ti da se zamioslish dali ti e takava!!!jalkoto e che po sveta oshte ima takiva hora koito vinagi shte mogat da ti napravqt gano vupeki che znaqt!!!!!!Spored men e trqbvaloi da deistvash malko po burzo sus zakachkute s tva momche zashtoto tq vse pak e uspqla da ti go otneme!!!!!!
Kogato s moita priqtelka otidohme v nova kompaniq i tq si beshe haresala momche az ne i go zakachah vupeki che beshe super sladuk!!A tq kakvo napravi tochno obratnoto!!No az posle i go vurnah kato na puk na neq zapochnah samo na bazik da se zakacham s tova momche koeto tq haresva i tka stanahme kvit vupreki che veche az ne q chuvstvam tolkova dobra priqtelka pak izlizame zaedno na kafence ili neshto takova!!!!
A ti razbirahs li se s neq sega sled tazi sluchka?

04-04-2006, 19:58
Kaji i 4e e dolna licemerka tva stiga da sa oseti :lol:

i'm so excited!
04-04-2006, 20:18
ахаха и аз имам една такава 'приятелка', с която отдавна сме прекъснали приятелските си отношения по простата причина, че винаги налита на момчета, които аз харесвам. но аз се свалям с бившите и, което пък и е доста гадничко от моя страна :-D
както и да е, тя престана, но вече не мога да и имам такова доверие като преди...

midnight...
04-04-2006, 20:29
много готина приятелка имаш, нямам думи
според мен трябва д аи кажеш какво чувстваш и мислиш за да разбере тя какво прави

Globul_f
04-05-2006, 06:34
А знаете ли какво стана. Чак тази сутрин аз разбирам че те са тръгнали в неделя и са се целували и тн.Леле не мога да повярвам просто каква идиотка имам за приятелка. То вече като ходим на кафе не ми е приятно някво, нямам и никакво доверие ](*,) :smt014 :(

light_purple
04-05-2006, 21:09
4esto se slu4va 6tom si po-gotina ot neia si uredi sre6ta s nego zad gurba

teenkopele
04-05-2006, 21:39
Еми...не всички, които ти се пишат за 'приятели' са истински такива. Случило се е да ти забият нож в гърба и можеш да си сигурна, че ще има подобни случай и в бъдеще. :o
Какво можеш да направиш...да се разправяш с тази твоя измислена френдка...това как ще го направиш ти си знаеш най-добре. :mrgreen:
Щом имаш як характер, покажи му го...да не ти пука, че онази постоянно му се лепи. ДЕЙСТВАЙ! :)
Успех. :wink:

the_destiny
04-05-2006, 21:49
напоследък всички се определят като най-добри приятели а такива като тази просто се заебават
аз лично подминах един такъв проблем преди 3-4 години с момиче с което бяхме заедно от 1-ви клас и преди близо година я отрязах и това беше една от причините да го направя
не допускай тавава грешка и ти ...... както казаха живота е кратък и не си струва просто
а това че ходят ........ има купища "малки" женски номерца да и го върнеш десетократно
така че don't worry, be happy :)

cvety_i_bebeto
04-05-2006, 22:15
"NAI-DOBRA PRIQTELKA" li q nari4a6????????...............

Iliqn4eto
04-05-2006, 22:20
добре де като видите ,че вашите "мили и верни Приятелки" хвърлят по едно око на гаджето ви или момчето,дето искате да забиете що ги мъкнете с вас.. за да се получи така ли .. просто те вас ви познават и щом това момче ви е небелязало (теб самата) значи е добро и защо трябва да е ваше,като аз съм по-добрата,красивата и дрън ,дрън и аз го заслужавам повече.. това е от завист
тъй че с момче само вие ,без доверени лица,че ето стават гафовете ..
а относно тебе зарежи и двамата ис и намери по як пич,трезво мислещ и тя ша се пукне от яд :twisted:

sladkoto_Eli
04-06-2006, 10:03
"NAI-DOBRA PRIQTELKA" li q nari4a6????????...............

Prava si cvety...vse pak edna nai-dobra priqtelka ne bi pravila tova NIKOGA!!!Nai-dobre q zareji i si nameri druga, koqto nqma nikoga da te predade :wink: :)

Fat_phil
04-06-2006, 10:07
kazvash i 4e e malko tupo da go pravi (postavi q v neudobna situaciq ;) )

Tamara†
04-06-2006, 11:56
Значи с мойта "най-добра приятелка" два пъти излизахме с една компания. Първия път аз си бях харесала едно момче и през цялото време си го свалях и всичко беше ОК. Обаче на втората ни среща с тия хора тя започна да го сваля и то по най-наглия начин, въпреки че знаеше че го харесвам. Проблема е там че когато тя сваля един човек, не го оставя на мира просто,аз въобще не можах да се доредя до него. И естествено той започна да се връзва,даже тримата си разменихме телефоните и той сега понякога и звъни, а на мен нищо. Дори не мога да разбера какво и харесва като аз изглеждам 5 пъти по добре от нея и имам як характер.Направо е ужас вече дори не можеш да се довериш на приятел :(
Еми помисли,и си отговори на въпроса "А тя наистина ли ми е най-добра приятелка?" Защото едвали.. някоя приятелка ще прави така... :-s

Dr. Kazimbutt
04-06-2006, 12:05
Значи с мойта "най-добра приятелка" два пъти излизахме с една компания. Първия път аз си бях харесала едно момче и през цялото време си го свалях и всичко беше ОК. Обаче на втората ни среща с тия хора тя започна да го сваля и то по най-наглия начин, въпреки че знаеше че го харесвам. Проблема е там че когато тя сваля един човек, не го оставя на мира просто,аз въобще не можах да се доредя до него. И естествено той започна да се връзва,даже тримата си разменихме телефоните и той сега понякога и звъни, а на мен нищо. Дори не мога да разбера какво и харесва като аз изглеждам 5 пъти по добре от нея и имам як характер.Направо е ужас вече дори не можеш да се довериш на приятел :(
Съвсем очевидно е, че си много наивна. Как може да я наричаш приятелка, след като постоянно те прекарва по какви ли не начини?
Доколко е вярно това, че имаш готин характер - не мога да кажа, понеже не те познавам.

penywise
04-06-2006, 12:06
Дали тя сваля хората, които ти харесваш.... или ти харесваш хората, които тя сваля - зависи от гледната точка 8-[

Labelle
04-06-2006, 15:30
Хора чакайте малко...... Да не ти е отнела нещо, което по право притежаваш? И ако въпросното момче те харесваше щеше ли да и обърне внимание? Често при приятелки се случва да си паднат по едно и също момче, защото излизат в една копания и редовно едната остава с пръст в уста....... Вината е в този, който на е покзал чувствата си - в случая ти. На това му викам женска кокуренция - коя е по-готина, коя е по-умна, по красива, коя ще свали момчето и т.н. Е за съжаление този път си от губещата страна. Следвашия път като си харесаш някой - свали го първа :)

sexy_macka
04-06-2006, 15:53
xa...Vse oshte li q narichash "moqta priqtelka" ??
A zashto ?

Shantav^dakel
04-06-2006, 16:21
Знаеш ли, и аз съм имала такава "приятелка".
Бях си казала, че НИКОГА няма да се карам с приятелка заради момче.
Обаче, след като ми отмъкна гаджето, защото бях по-затворена от нея и тичаше при мен да ми разказва колко гот им е на тях двамцата, разбрах, че ако ми е била истинска приятелка нямаше да направи това. Оттогава имам проблеми с доверието и момчетата, но пък знаеш ли...сега не сме най-добри приятелки, но тя несъзнателно или може би съзнателно ме копира.
По-добре я разкарай или поне страни от нея, защото може някой път да те прецака много лошо.

А да добавя, чи после си паднах по един негон приятел и тя започна да си говори с него, да излизат, да му се обажда и т.н. Наистина хипер дразнещо.

Glezlata
04-06-2006, 16:27
Govori s neq,kaji i da prestane da se durji taka ili prosto ne q vzimai sus sebe si ve4e :smt017

kupondjiikata
04-06-2006, 17:13
poznato mi e:)
tupata pa4a si izbiva kompleksite taka:)


Hah i na men mi e dooooostaaa poznato tva.Prosto razbrah,4e ne biva da imam pylno doverie na nikogo i tva e.Vinagi bydi na6trek,za6toto syvsem slu4aino nqkoi 6te ti zabie noj v gyrba. :smt009 :smt012 :-k :smt071 :smt096 :smt078 Ima gi navsqkyde,povqrvai mi :!:

SLaDkO_Mi6Le
04-06-2006, 18:02
Значи с мойта "най-добра приятелка" два пъти излизахме с една компания. Първия път аз си бях харесала едно момче и през цялото време си го свалях и всичко беше ОК. Обаче на втората ни среща с тия хора тя започна да го сваля и то по най-наглия начин, въпреки че знаеше че го харесвам. Проблема е там че когато тя сваля един човек, не го оставя на мира просто,аз въобще не можах да се доредя до него. И естествено той започна да се връзва,даже тримата си разменихме телефоните и той сега понякога и звъни, а на мен нищо. Дори не мога да разбера какво и харесва като аз изглеждам 5 пъти по добре от нея и имам як характер.Направо е ужас вече дори не можеш да се довериш на приятел :(
амииии.......мила изпадала съм в твоита ситуация преди 1 2 години една от най-добрите ми приятелки знаеше че харесвам едно момче като бяхме на лагер и той си харесваше мене,но тя почна да му се сваля и есът понай почна нея да харесва а у до никаде не стигнах аз и ми беше супер кофти!та проблема е там,че момчетата понякога са така почват да харесват тези,които им се натискат!защо не поговориш с приятелката ти и я подпитай зашо постъпва така?аиде успех

[b]P.S->Доверието е лъжа!Никой никой не познава!!