PDA

View Full Version : Кога ципата,която държи главичката пада?



lubovnika
04-04-2006, 15:48
Искам да попитам какво точно означава да ти е забелен.Знам,че има ципа,която държи главичката,но тя кога пада?после главичката на пениса оства цялата и може да се види,т.е.тв става самостоятелна,така ли?Обяснете ми,защото аз оше имам ципа ,която държи главичката ми.Помогнете,pls.

foulmist
04-04-2006, 16:48
abre piii444 tva e sme6no ahahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mnogo_sladi4ka_15
04-04-2006, 16:50
Тва да не е обелка? Не пада никога тази кожичка, освен ако не се обрежеш! Забелва се само, когато си възбуден...ебаси, какви хора има...

Jessika_MG
04-04-2006, 16:54
XAXAXAX Male posledno vreme mnogo zabavni temi 4eta v toq forum.Seriozno tva da ne ti e obelka na banan 4e da zabelva6 i posle da izhvyrli6?!!!! Prosto se dyrpa nazad, ne se maha izcqlo.Ako ti pre4i hodi da te obrejat O:)

penywise
04-04-2006, 16:55
Ех ама и вие се пъкнахте едни ми ти разбирачи.... :roll:

Батка - като си малко момче още е нормално да не можеш да "забелиш" главичката. С навлизането в пубертата това се променя. Постепенно. Не се напъвай ;)
И самата главичка се оформя тогава
Ще дойде и момента в който ще може да я "разкриеш" цялата.

dinkisa
04-04-2006, 17:00
Ще дойде и момента в който ще може да я "разкриеш" цялата. и тогава щи стане кеф :-D

penywise
04-04-2006, 17:03
Ще дойде и момента в който ще може да я "разкриеш" цялата. и тогава щи стане кеф :-D

Тогава намери някоя какичка да ти обясни как се процедира нататъка \:D/

mnogo_sladi4ka_15
04-04-2006, 17:04
Ще дойде и момента в който ще може да я "разкриеш" цялата. и тогава щи стане кеф :-D

Тогава намери някоя какичка да ти обясни как се процедира нататъка \:D/

точно така-намери някоя кака,да те отрака :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

n0mak
04-04-2006, 17:13
Ще дойде и момента в който ще може да я "разкриеш" цялата. и тогава щи стане кеф :-D

Тогава намери някоя какичка да ти обясни как се процедира нататъка \:D/

точно така-намери някоя кака,да те отрака :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

e toi ako ne moe si obeli banana kvi 6ansove ima we??

penywise
04-04-2006, 17:14
Такъв вариант не съществува [-X

(виж за каката може и да се озори...)

Както се казва - то на к*ра си му текат годините... пък ти квото искаш прави

pLaMa4eTo
04-04-2006, 18:21
Тва да не е обелка? Не пада никога тази кожичка, освен ако не се обрежеш! Забелва се само, когато си възбуден...ебаси, какви хора има...

abe maco moje6e i po-mili4ko da mu go kaje6 na 4ove4eca... basi kfo kat ti go znae6 a toi ne- mi svetni go po svestniq na4in... ne pi4-koji4kata pada ako si obrqzan i nqma za kfo da se pritesnqva6 spored men... ostani nasame s priqtelkata ti i da vidi6 togava za kfo stava vypros filma s koji4kata... ae uspeh i spokoino...

04-04-2006, 18:43
a bre LUBOVNIKA izlagash se #-o

nymphetamine_girl_199239
04-04-2006, 18:46
a bre LUBOVNIKA izlagash se #-o

:lol: :lol: :lol:

HiTMe
04-04-2006, 18:51
Е, недейте така, момчето просто не знае, по-добре бихте направили ако му обесните, а не да го корите! [-(
Та, lubovnika, кожичката (която ти наричаш "ципа") не ще падне сама но може да ти създаде проблеми - с течение на времето пенисът ти расте и кожичката има голяма вероятност да затиска главичката когато е нужна лекарска намеса - отрязване (на кожичката) или разширяване (пак на нея). А ако си късметлия тя ще се разшири сама.
Нека ако не съм прав някой да ме поправи. :-k

rowzz
04-04-2006, 19:22
Е, недейте така, момчето просто не знае, по-добре бихте направили ако му обесните, а не да го корите! [-(
Та, lubovnika, кожичката (която ти наричаш "ципа") не ще падне сама но може да ти създаде проблеми - с течение на времето пенисът ти расте и кожичката има голяма вероятност да затиска главичката когато е нужна лекарска намеса - отрязване (на кожичката) или разширяване (пак на нея). А ако си късметлия тя ще се разшири сама.
Нека ако не съм прав някой да ме поправи. :-k
не си прав.. как става тфа рашеряване.. то да не е пласмасова капачка че ше го разшеряват.. просто сичко стаа с тренировки от вида.. свали, сложи..
поне според мене..

dinkisa
04-04-2006, 19:24
бии яко чикии и нема да имаш проблеми :-D

HiTMe
04-04-2006, 19:26
Ми, [CSKA]f0r3v3r, така съм го чул така го казвам.
Обаче не разбрах какви са тия спцифични упражнения?
:o

04-05-2006, 18:06
haxhaxhxahxahxahaxhaxhxahxahaxhxahxahaxhaxhaxhxaha xhxahxahxahxahxahxahaxhxahxahxahxahxahxahaxhaxhaxh xahxahxahxahaxhxaxhahaxhaxhxahaxhaxhxahaxhaxhxahxa hhaxhaxhxahxahaxhaxhaxhaxhaxhaxha
Abe reji q taq pishka za kvo ti e xahxahxhaaxhxahxah :smt005