PDA

View Full Version : kak bihte skusali s mom4e



04-04-2006, 17:02
Vuprosut mi se otnasq do momi4etata- kak bihte skusali s mom4e kum koeto ve4e nqmate 4uvstva no vupreki tova durjite da ste v dobri otno6eniq?(moje i mom4tata da se vklu4at s nai bezboleznenoto im skusvane)

penywise
04-04-2006, 17:07
Виждаме се и почваме разговора от... далече:

"Ми... мисля, че връзката ни трябва да приключи"

От там тя пуска feedback-а:

"Ма как така, до вчера ми казваше, че ме обичаш... сега..."

Прекъсваме (нежно) с думите:

"Ми ей така... всичко става на момента. Събуждаш се и си казваш - Повече не ям свинско. И край"

Ефекта - :shock:

Ти пиеш една бира (за мое здраве) и си :::

n0mak
04-04-2006, 17:15
peny obratnoto e we tq mai pita kak se kusa s mom4eta ot stranata na momata, ma tva s otdale4eto kefi :) predtsavqm si na ojiveno mqsto ako e sre6tata buhaha :evil:

penywise
04-04-2006, 17:16
Ааа :oops:

Ми - "Хайде да си останем само приятели..." (и преди да си довършила вече съм с приятели и наливаме бира) ;)

Ми мацка... сериозно:

НЯМА подходящ начин за късане.... няма "добър" начин, няма "добро" късане... сори.. както се казваше в един филм: "Why can't you just be nice to it?" - "Cause the world isn't nice...."

nymphetamine_girl_199239
04-04-2006, 17:54
НЯМА подходящ начин за късане.... няма "добър" начин, няма "добро" късане... сори.. както се казваше в един филм: "Why can't you just be nice to it?" - "Cause the world isn't nice...."
to4no taka :!: :mrgreen:

white_chik
04-04-2006, 18:31
naistina nqma "dobur" na4in da skusa6 s nekogo.prosto otidi i mu kaji kvoto ti e na surceto,a ako toi e svesten 4ovek 6e uspeete da si ostanete friends.Ama ne se nadqvai mnoo 4e 6e stane :-k

midnight...
04-04-2006, 20:17
бих провела един спокоен разговор в който да стане ясно какво искам и да получа отговор все пак, всичко си зависи от човека