PDA

View Full Version : стрестница



dust``in``the``wind
04-04-2006, 17:59
na dolnata ustna imam ne6to kato strestnica ili afta nz plss daite nqkakyv savet da se ottyrva ot neq a6toto sled 2 dena imam sre6ta s 1 mn gotino mom4e i ne iskam da se poqvq v takova systoqnie pls daite syvet

mnogo_sladi4ka_15
04-04-2006, 18:22
аа много гадно, тея стресници са ужасни.
значи мажи го с паста за зъби, но като засъхне сложи нова. аз така за отрицателно време го нокаутирам като ми се появи. не го чопли в никакъв случай, защото зараства по-бавно. трудно се прикрива, а и е желателно да го оставиш да диша, защото ако му сложиш фон дьо тен само ще го замърсиш.
можеш да пробваш и с гентамицин, то е за такива разни кожни инфекции.

Аз имам и едно кремче, дето много помага. Чакай, ей сега ще погледна как се казва... Viru-Merz, има го в аптеките. Цена не мога да ти кажа, ама не е скъпо Като започна да се мажа с него още първия ден и до 3-тия почти нищо ми няма Иначе може и с лед (който преди това си намкрила с вода, че аз един път тъй си залепих една буца лед на устната и ми обели кожата пък баща ми само стои до мен и ми се пресмива как можело да направя такава глупост), ама това помага само още съвсем в началото. Сега може само да те поуспокои. Вземи си кремчето няма да сбъркаш


дано съм помогнала с нещо

MoRsKa_nimfa
04-06-2006, 12:25
ima ednop krem4e ERPAL mn efikasno ne pove4e ot 2 lv.ima i edno drugo deto goprobvah skoro mn e hubavo ama ne sa seshtam sq kak sa kazvashe.pitai v aptekata te shte ti predlojat nqkolko i si izberi