PDA

View Full Version : Как да й помогна?



sk8girL
04-04-2006, 18:13
Здравейте!
Значи на едно момиче от моя клас почина майка й лятото , а баща й е в чужбина и до колкото ми е казвала си има друга жена, та тя остана да живее само с баба си и дядо си и брат си на село, но преди няколко дни почина и баба й.Та тя сега остава съвсем самичка,само с дядо си и брат си :cry: Въпроса ми е как да й помогна по някакъв начин?Как да я накарам да не се чувства сама и да повярва,че има истински приятели,които ще й помогнат? Тя преди беше много весела,изобщо супер човек,но от както се случи това някак си се отдръпна от нас и се затвори в себе си :cry:

mnogo_sladi4ka_15
04-04-2006, 18:49
ми как да и помогнеш....?трябва да проявяваш разбиране и да си до нея когато има нужда от приятелско рамо на което да поплаче и когато има нужда от човек с който да споделя ти и всичките и приятели да сте до нея.може да е била мн щастлива преди но тези неща които са и се случили са много гадни и тя неможе да бъде същата като преди.на едно момиче му е трудно когато остане без майка,без човек с който да сподели хубавите и лошите моменти в живота.ми това е проявявайте разбиране към нея и я подкрепяйте в ъв всеки един момент,защото сега вие,нейните приятели сте хората които най добре могат да я разберат и да и помогнат в труден за нея момент

IKisseDAGirL
04-05-2006, 09:54
ами може би трябва някой да се свърже с баща й :roll: момичето едва ли ще се съгласи - може би брат й или дядо й.. в краен случай някой от вас, приятелите й :wink: бащата трябва да бъде до дъщеря си, особено в такъв труден момент :( той трябва да разбере как се чувства тя сега, в какво положение е :? би трябвало щастието й да е на 1во място за него :roll:

mil4eto_
04-05-2006, 12:25
Здравейте!
Значи на едно момиче от моя клас почина майка й лятото , а баща й е в чужбина и до колкото ми е казвала си има друга жена, та тя остана да живее само с баба си и дядо си и брат си на село, но преди няколко дни почина и баба й.Та тя сега остава съвсем самичка,само с дядо си и брат си :cry: Въпроса ми е как да й помогна по някакъв начин?Как да я накарам да не се чувства сама и да повярва,че има истински приятели,които ще й помогнат? Тя преди беше много весела,изобщо супер човек,но от както се случи това някак си се отдръпна от нас и се затвори в себе си :cry:
ами покажи и че има човек до себе си на когото може да разчита.не я оставяй сама-опитай се да я забавляваш,да я караш да се усмихва по-често.нормално е след всичко,което е пхреживяла да се затвори в себе си,но не я оставяй сама с мъката и.

favor_91
04-06-2006, 20:37
trqbva da pogovorite - otvori q za sveta i ostanalite :) haide USpeh

teenkopele
04-06-2006, 22:51
Това че се е затворила е напълно нормално.
Как можеш да й помогнеш? ...бъди винаги до нея, говори й и се опитай да я успокояваш, това ще е доста трудно, имайки предвид обстоятелствата, но ще помогне поне малко.
Покажи й, че може да ти има пълно доверие. Това също ще е от голямо значение. :)
Успех. :wink:

Jessika_MG
04-08-2006, 16:22
Mi ne q ostavqi sama.Bydi vinagi do neq.Razseivai q za da q otkysne6 ot tyjnite i misli.Pokaji i 4e ima priqtelka, na koqto moje da raz4ita.

ElinoR
04-08-2006, 23:56
...Ами сега е момента,в който ще покажеш на нея и на себе си,че си истинска приятелка.Тя е загубила мн твърде рано,но нали приятелите са за това-да бъдат до теб в добри и лоши моменти.Всичката тази мъка колкото и голяма тя отшумява(е не за винаги),но за различни периоди от време.Постави се на нейно място и виж от какво ще се нуждаеш в толкова труден момент.Защото колкото и тъжни да сме ние винаги очакваме утеха,дори и да не я искаме директно.Просто бъди до нея. :wink:

korn___
04-09-2006, 08:08
mislq 4e ne moje da napravi6 ni6to drugo osven da i bude6 dobra priqtelka tova e