PDA

View Full Version : obi4am go no ne moga



4ak^sega^razbiram^
04-04-2006, 21:08
Hora problemat mi e mn seriozen ne sam po sebe si a prosto ot tova kakvo porajda v men, kara me da stradam i da se dvoumq vseki den, a pokrai men da stradat i dr hora! Zna4i predi dooosta vreme se zapoznah s edno mom4e koeto super ludo se vlubi v men... znam go i sym sigurna 4e e taka! 6 meseca mi hodi po gaza, pravi vsi4ko za men... prosblema e tam 4e az go haresvam no ne6to mi pre4i da bada s nego... haresva mi da me obi4a, haresva mi da dava vs za men..dori jivota si... az sym edinstvenoto momi4e za koeto e plakal, i toi e edinstvenoto mom4e za koeto sym stradala 4e to strada! obi4am da naranqvam mom4etata, obi4am da gi boli zaradi men... takava sym si ne se gordeq s tova:( problema s tova mom4e e 4e nie go karame predimno na 4at... na den moje da se mernem moje i ne... akosi kajem zdravei e mn hubavo i vsi4ko idva ot tam 4e prekarahme dva strahotni 4asa... v smisyl spahme zaedno i posle vsi4ko izvednaj se razvali... sega ne moga da go gledam v o4ite:( dr problem e 4e nqkaksi me e sram da izl s nego... priqtelite m isa protiv nego, dosta moi poznati sa6to... a 4estno da si priznaq umiram z anego:( dnes toi mi spodeli 4e ako taka prod ne6tatanai veroqtno vs 6te se promeni i nqma da strada pove4e... no za sega o6te me obi4a i ne iska da spira:(tozi weekand e bil s dr momi4e... mn se pritesnqvam iskam da bada s nego i ne iskam... nz kakvo da pravq, samo zn 4e 4uvstvata mi sa mn dalboki:(

DeziRe
04-04-2006, 21:16
Zna4i nali znaesh prikazkata "tova koeto si napravish,nikoi ne moje da ti go napravi " NO ve4e e minalo sgreshila si dyrjala si se typo,oba4e ve4e nqma smisyl da se qdosvash . Prosto napravi nqkakvi opiti da izleznete na kafe ili neshto taova da si poprikazvate . vpro4em ti na kolko si godini,a toi ?!? V 4ata li se zapoznahte ?!? Kaji neshto po podrobno i kak stana tva sys sexa ?!?
NO mislq 4e neshtata moje i da se orpavqt no tova zavisi mnogo ot teb...oba4e zamisli TOI AKO TE OBI4ASHE TOLOKVA MNOGO SHTESHE LI DA SPI S DRUGA ?!?!?!!? az misla 4e nqmashe i da si go pomisli !!!!!!!!
Ima dva varianta ili e po golqm na godini i e fizi4eska potrebnost koeto vsyshtnost ne e mn dobyr variant i nz dali e mnogo priemlivo ili prosto si e takyv i e iskal samo da spi s teb no tozi variant osben 4e e po malko veroqten e i po4ti nevyzmojen zashtoot e kazal 4e iska da probvate.... nz...preceni sama koi ot variantite e :-s

4ak^sega^razbiram^
04-04-2006, 21:29
az sym na 16 toi na 18, nqmah predvid 4e e spal s neq pod "bil s neq" a 4e smao sa se celuvali, moq gre6ka sorry... otna4aloto prosto izlizahme ne hodehme no bqhme mn blizki v smisyl celuvki kato hodene no az bqh svobodna ako re6a da bada s drug... vednaj prosto se poddadohme na jelaniqta i stana... napraihme go... strah me e izma4vam se, iskam go i vse pak ne moga za6toto moje bi tvarde mn mi vliae 4ujdoto mnenie...:( 6te s epobarkam:(

DeziRe
04-04-2006, 21:37
Pyrvo,chie mnenie ? I vtoro zashto prosto ne go popitash kakvo to4no se e slu4ilo spored nego i imate li bydeshte zaedno ?!?! Opitai...moje da proraboti :wink:

Devilsplaymate
04-04-2006, 23:23
I ti neznae6 kvo iska6 ma ! Mom4eto strada za tebe i ti kvo ? - podigrava6 se s 4ustvata na xorata ! Samo 6e ti kaja 4e ako 4ustvata sa ti tolkova 'dylboki' nqma6e da ti puka za mnenieto na priqtelite ti i da ne govorime 4e nqma6e da te e sram da izliza6 s nego.

nymphetamine_girl_199239
04-05-2006, 06:58
I ti neznae6 kvo iska6 ma ! Mom4eto strada za tebe i ti kvo ? - podigrava6 se s 4ustvata na xorata ! Samo 6e ti kaja 4e ako 4ustvata sa ti tolkova 'dylboki' nqma6e da ti puka za mnenieto na priqtelite ti i da ne govorime 4e nqma6e da te e sram da izliza6 s nego.

=D>

ThePainIsReaL
04-05-2006, 11:12
I ti neznae6 kvo iska6 ma ! Mom4eto strada za tebe i ti kvo ? - podigrava6 se s 4ustvata na xorata ! Samo 6e ti kaja 4e ako 4ustvata sa ti tolkova 'dylboki' nqma6e da ti puka za mnenieto na priqtelite ti i da ne govorime 4e nqma6e da te e sram da izliza6 s nego.

Таке де ..ама ако питаш мен , става в-с за няква приятелска ревност .. за никакви чувства . Така че .. дай си време бе момиче , за къде си се разбързала . Изчакай и виж дали наистина го искаш . Кво само го нараняваш и правиш на парцал :smt019

martinka_91
04-05-2006, 11:19
Ако си сигурна, че го искаш и че чувствата ти наистина са толкова дълбоки...дай му шанс...опитайте и да не ти пука от приятелите.Ако наистина са ти приятели ще оправдаят решението ти, но не се подигравай с момчето повече, тва е супер гадно :(

04-05-2006, 11:27
Насрах се от смях, честно. Не разбивате ме! Мноо болни, нененен.

Malena
04-05-2006, 11:31
подкрепям *-*Krisito*-*...

penywise
04-05-2006, 11:36
Още не си наясно с нещата миличка...


obi4am go no...

Няма "но". Или обичаш, или не обичаш.

Ще се научиш

He3HauKa
04-05-2006, 12:11
Emi macka ti ne si nikoq che da se podigravash s chustvata na horata ,da sa praish na mn varvejna i t.n. [-X Sq kato si tolkoz vajna shte si sedish sama shtoto momcheto nqma cql jivot s teb da se zanimava! :x :x

Donidarko
04-05-2006, 13:44
Mi kakwo da ti kaja w jiwota ima mnogo golqma stabilizira6ta sila ako si shtasliw mnogo wreme posle stradash mnogo dalgo ako ti e gadno posle ti e hubawo ne moje samo ednata krainost kakto ti obi4ash da naranqwa6 mom4etata wsi4ko shte ti se warne mojebi dori w po golqm razmer sega kakwoto si mu storila na nego shte ti se warne mnogo powe4e shte osetish negowite stradaniq shte se molish da warnesh wremeto da ste zaedno no nikoga nqma da stane za6toto kogato e trqbwalo ti si bila losha i si si igrala s lubowta mu sega toi we4e e umoren samo da obi4a ti se darji6 lo6o s nego 4ustwata mu ogaswat kolkoto i silni da sa sega e TWOI RED DA STRADASH sajalqwam ! Towa e newidimata sila na lubowta koito ne q ovajawa i si igrae s neq popada w kapana i i tq si otmashtawa sega shte razberesh za kakwo ti gowora ! Momcheto shte se otkaje ot teb to e dalo wsi4ko koeto moje borilo se e twarde mnogo za lubowta ti a ti si go razigrawala ISHABIL SE E i 4ak sega ti razbira6 4e toi ozna4awa ne6to za teb i to go razbira6 sega za6toto toi we4e po4wa da ti bqga we4e ne moje6 da go kontrolira6 kato pionka w racete si i ti e tyjno 4e we4e wlasta ti nad nego ogaswa !! Sega shte stradash i ti za da widish kakwo e kogato te razigrawat i te lagat i te ispolzwat a TI dawa6 wsi4ko za lubowta (dori jiwota si ) kakto TI kaza :smt005 :smt010 (Ot lichen opit)

sexy_macka
04-05-2006, 13:54
*-*Krisito*-* Пуснато на: 05.04.4 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

I ti neznae6 kvo iska6 ma ! Mom4eto strada za tebe i ti kvo ? - podigrava6 se s 4ustvata na xorata ! Samo 6e ti kaja 4e ako 4ustvata sa ti tolkova 'dylboki' nqma6e da ti puka za mnenieto na priqtelite ti i da ne govorime 4e nqma6e da te e sram da izliza6 s nego.


Absoliutno sm suglasna s neq !!! =D>
i oshte neshto >>> Kogato obichash nqkoi istinski(kakto tvurdish ti) nqma nesho koeto da poprechi an vruskata vi,nai-veche dumichki kato "AKO,AMA ili NO" !!!

jenny_e
04-05-2006, 16:01
spored men ne trqbva da ti puka tolkova mn za 4ujdoto mnenie. Ako naistina go obi4a6 tova kakvo mislqt dr nqma da ima zna4enie za teb. Spored men 6te e po dobre ako tragne6 s nego, za6toto 4ovek sajalqva za ne6tata koito ne e napravi, ane za tezi koito e napravil.