PDA

View Full Version : 6tastie?



Sugar_metalka
04-04-2006, 21:14
V kakvo za vas se izrazqva 6tastieto?

Za men to e da si zdav, vs ot semeistvoto ti da sa dobre, da si zaobikolen s mnogo istinski priqteli, da ima6 strahotno gadje do sebe si i da si postignal pone polovinata ot tzelite si :D

Sinister_Doll
04-04-2006, 21:16
Spored Buda 6tastieto se izrazqva lipsata na ne6tastie.
Az sum suglasna.

emotions
04-04-2006, 22:21
и аз съм съгласна,пък и Будавсе пак е бил умен..

Ini4ka
04-05-2006, 12:50
V kakvo za vas se izrazqva 6tastieto?

Za men to e da si zdav, vs ot semeistvoto ti da sa dobre, da si zaobikolen s mnogo istinski priqteli, da ima6 strahotno gadje do sebe si i da si postignal pone polovinata ot tzelite si :D

saglasna:) da dobavq i da ne si marzeliv, 6oto marzela pre4i na u4eneto pak to malko ili mn e vajno:) az sym malko marzeliva i samo tova i gajeto mi lipsvat za palno 6tastie:)

midnight...
04-05-2006, 14:19
щастието за мене се крие в малките неща които много често подминаваме и смятаме за даденост, а трябва да ги ценим - близък човек та дори и една истинска усмивка

white_chik
04-05-2006, 16:50
V kakvo za vas se izrazqva 6tastieto?

Za men to e da si zdav, vs ot semeistvoto ti da sa dobre, da si zaobikolen s mnogo istinski priqteli, da ima6 strahotno gadje do sebe si i da si postignal pone polovinata ot tzelite si :D
suglasna sum.i kato se zamislq imam po4ti vsi4ko,no ne suvsem :smt010

{P}HoNeY{P}
04-17-2006, 09:03
Ако някой види щастието, да му каже някой ден и мен да посети.

Щастието е това което те кара да се усмихваш ,да се радваш на живота,да се чувсваш истински човек Много малко хора могат да кажат,че са щастливи,защото ние хората сме така устроени,че постоянно искаме още,което въобще не е лошо,защото така винаги изискваме максимума от себе си :) Но щастието не може да се разглежда като нещо самостоятелно,то е обвъзано с много моменти в нашия живот,с много чувства и емоции и понякога всеки се заблуждава,че е щастлив само защото в момента се чувства добре.И това от своя страна е хубаво,защото животът е твърде кратък,за да пропиляваме щастливите си мигове :)
P.S.:
Такааа, ми според един от моя клас (Геша ) щастието или купона е: да отидеш у Иво, да си земеш наргилето и бира и цял ден да пушиш да играеш карти и да пиеш.. А според мен щастието е много хубаво нещо и се изразява в много неща

thirteen
04-17-2006, 09:08
щастието за мене се крие в малките неща които много често подминаваме и смятаме за даденост, а трябва да ги ценим - близък човек та дори и една истинска усмивка \:D/

xOtkiSsSs
04-17-2006, 09:13
щастието за мене се крие в малките неща които много често подминаваме и смятаме за даденост, а трябва да ги ценим - близък човек та дори и една истинска усмивка
Съгласна... :-)

^MaLkOtO^ZlO^
04-17-2006, 09:35
щастието да имаш дори само 1 приятел но той да е истински, да можеш да виждаш доброто дори в най лошите неща, да обичаш с цялото си сърце и да бъдеш обичан

teenkopele
04-17-2006, 12:20
щастието за мене се крие в малките неща които много често подминаваме и смятаме за даденост, а трябва да ги ценим - близък човек та дори и една истинска усмивка

И аз мисля така.

+ Да нямаме проблеми от каквото и да било естество. :wink:

korn___
04-17-2006, 12:23
6tastie ? nima ima takova ne6to ? pone li4no za men e tva da ima koi da obi4am i koi da me obi4a da sa dobre moite priqteli da se motkam s tqh da hodq na rabota si4ko da e to4no i da vurvi edva li ne kat po kniga ...

soul
04-17-2006, 16:13
щастието за мене се крие в малките неща които много често подминаваме и смятаме за даденост, а трябва да ги ценим - близък човек та дори и една истинска усмивка
Съгласна... :-)
Аз също!Понякога се чувствам невероятно добре,преизпълнена с енергия,когато погледна навън и видя един прекрасен ден-греещо слънце,пеещи птички,играещи деца.Може би точно това значи да си щастлив! :D

fallen
04-17-2006, 17:06
Щастието и според мен е в малките, незначителни за някой неща...да си усмихнат и да видиш, че това прави някой друг усмихнат...или да направиш жест на някой и да видиш щастието в очите му...е да де схванахте идеята...

ExTr3m3_GiRL
04-17-2006, 17:24
Да, щастието е здраве, любов от близките, птиятелите и любимия ти човек, но най-вече е свързано с любовта и здравето, дори донякъде с късмета. Щастлив си когато се чувстваш жив, щастлив си когато изпълниш мечтите си, щастлив си когато дори само погледнеш красотата навън, щастлив си, когато можеш да оцениш дори една сладка усмивка на едно бебче или една мила прегръдка от мама или от любимия. Ако притежаваш цялата тази позитивна енергия и щастие какво друго ти трябва??? Ти си щастлив! Колкото и разочарования да си преживял има за какво да се живее, има на кой да подариш една усмивка!!!
И когато погледна всичко това ще си кажа ДА аз съм щастлива!!! А вие???

tainstvenata
04-17-2006, 19:11
Sugar_metalka az sashto sam saglasna s teb :)

Mystery
04-17-2006, 19:16
Щастието си е обширно понятие. За мен това е да си здрав, близките ти също. Да си обграден от много истински приятели и страхотно гадже. Да имаш поводи да се усмихваш всяка минута. Да можеш да се радваш на дребните неща и да нямаш проблеми, за които да се тревожиш. Щастие е да имаш възможността да следваш сърцето си и да не се съобразяваш с обстоятелствата. Много неща бих могла да определя като "щастие", но не ми се пише много.

_Jessy_
04-17-2006, 20:06
Абе хора, щастието е просто усещане, не е нужно всичко да ви е наред, за да сте щастливи! Аз например доста често съм истински щастлива когато се събудя, а слънцето тъкмо започва да напича и имам чувството, че денят ми се усмихва! И в повечето случаи цял ден ми е айляче :::