PDA

View Full Version : Восъчни фигури...



midnight^scream
04-04-2006, 22:32
Сетих се за такава тема,защото наскоро ходих да гледам восъчни фигури.Кажете ходили ли сте в музей за восъчни фигури, а в музея на Мадам Тюсо?Кажете какво мислите?След като гледах филма Къщата на восъка малко страшничко,но иначе фигурите наистина са като истински.. :roll:

ledenata_kralicA
04-04-2006, 23:16
stranno e,ama me kefi,i naistina sa kato istinski
minalata godina misleh da hodq da glrdam,ama ne6tu :smt012 .............

emotions
04-04-2006, 23:19
еми аз ходих бая отдавна в музея "Земята и хората" ,когато там има6е изложба..има6е фигури на Левски и Ботев ,от които направо ме побиваха тръпки..според мен въздействието зависи освен от изработката и от ли4ната ти нагласа към определения 4овек..бе6е ми например ужасно странно да застана пред Хитлер..

MaPuXyaHa
04-05-2006, 01:54
Да ходил съм имаше преди време във Велико Търново!Най се изкефих на Даяна и на оня с големите крака :mrgreen: а и на Путин се изкефих даже имам снимка със Циклопа :mrgreen:

M@Dn3Ss
04-05-2006, 09:02
Дам ходих на тоя дето беше в София преди вмреме. Много ми харесаха. Особено Хитлер. Беше направен толкова реалистичен, че кат му навирахме средния пръст в лицето имах чувството, че верно ще ми скочи.

Incarnadine
04-05-2006, 09:45
и аз ходих и в Търново като беше и в Земята и Хората ама нещо не ми хареса много... добре бяха направени наистина ама малко бяха известните личности а наблягаха на изродщини и не беше кой зне какво.

midnight^scream
04-05-2006, 12:16
еми аз ходих бая отдавна в музея "... бе6е ми например ужасно странно да застана пред Хитлер..
i na men

priti_kiti
04-05-2006, 12:56
Дам ходих на тоя дето беше в София преди вмреме. Много ми харесаха. Особено Хитлер. Беше направен толкова реалистичен, че кат му навирахме средния пръст в лицето имах чувството, че верно ще ми скочи. i az hodih na tva ;-) be6e mn qko 4ak me dostra6a po edno vreme ot pogleda na edin..imah 4uvstvoto 4e gleda samo men :shock: :lol: e,nqma6e ni6to ob6to s filma "vosu4nata ku6ta" za jalost.. ili po skoro za radost :D

_Jessy_
04-05-2006, 14:09
Ideqta proncipno e dobra, hodila sym na nqkolko takiva izlojbi, a poslednata be6e onazi s izrod6tinite... be6e mn gadno, 4ak strah me hvana, vse edno ei sega 6te se razmyrdat... i to nqkvi izrodi !
Ina4e napravo evala na horata, koito se zanimavat s praveneto na tezi figuri, az se zagledah v papata, daje i prystovi otpe4atyci mu bqha napravili! Super be6e izrabotkata na nqkoi, ot drugi ima6e kakvo da se jelae, no kato cqlo sa mn dobre napraveni !