PDA

View Full Version : vseki v nas e sre6tu men



mimZzZ
04-04-2006, 22:15
hora pomognete ne znam ve4e kakvo da pravq PISNA MI vseki v nas se dyrji gadno s men oprekvat me za vsi4ko i vse az sym i vinovna ne iskam takyv jivot i ne znam dali izob6to iskam nqkakyv jivot i nai gadnoto e 4e vinagi kato stane ne6to az sym vinovnata (imam i sestra po golqma) kogato na6te se karat za ne6to vinagi nakazvat men a neq ne i vinagi sa mi kazvali 4e pri4inata e v men a ... az prosto nzn kakvo pravq 4e vinagi da gi razo4arovam pomognete pls daite savet kak da postypq do predi malko pak MI se karaha za gluposti a az i 1 duma ne kazah samo stoqh i gi slu6ah a te kakto vinagi me oprekvaha za vsi4ko :((( ne iskam takyv jivot i nai ve4e takova semeistvo

Labelle
04-04-2006, 22:34
Много е неприятно, представям си колко ти е криво. Ще ти кажа само 2 неща - ти не си виновна, че света се върти, а хората, които те обвиняват не са прави. Трябва да си силна и да се правиш, че не ти пука накрая наистина ще спред а ти пука.
Грижи се за себе си, бъди щастлива, забавлявай въпреки родителите ти. За съжаление не избираш семейството си и не можеш да го промениш, и каквато и проблеми да имат вашите, това не ги оправдава. Трябва да преодолееш болката, която ти причиняват и да си над нещата. Ще ти е полезно в бъдеще ако успееш да не обръщаш внимание от сега на "некрасивото в човешките отношения" . Само смелост и не се предавай и поддавай на емоциите

04-04-2006, 22:55
skupa kak da sym happy kato vsi4ki ot moeto semeistvo me napadat dori i sestrami s koqto nai mn se imam ot vsi4ki :((((((( mn kofti mi stana dnes kato kaza na maika mi 4e pu6a 4e me e vijdala s alkohol i t.n

анн
04-04-2006, 23:04
Labelle..много си миЛа...напрао ме изпълваш...!!!

Labelle
04-05-2006, 00:00
Мили мои, аз съм на принципа, че човек трябва да е силен за да се справя с проблемите, и когато положението е непоправимо да се прави, че всичко е наред - един ден нещата ще се подредят от само себе си. Отчаяението не е добър съветник, чувствата - те подлежат на култивиране. Човек трябва да се води от разума, не от сърцето. Депресията - страшно нещо е, когато човек се депресира от ситуацията в къщи трябва да избяга - имам предвид да прави неща, които го разсейват и не мисли за това, което се случва. Избор винаги има - да живееш заради себе си или да се затвориш в черупката си. Първото винаги е по- практично, въпреки че е по-трудно и изисква адски много усилия усилия и време. Много добре знам, че не става така - казвам си от днес не ми пука и щрак не ми пука, иска се смелост да си самостоятелен и да не се интересуваш от мнението, караниците, скандалите и упреците било то отправени от най-близките хора.
ПС А това, което е направила сестра ти е предателство. Кажи и без да и се сърдиш, че и прощаваш , но вече ще си по внимателна в отношенията си с нея (и наистина внимавай какво знае за живота ти). Ще видиш, че ще се почувства по-кофти отколкото ако и по-кажеш , че е спечелила като те е прецакала и се сдухаш. Моята сестра е същата въпреки, че я прикривам за много неща съм адски внимателна с това какво говоря пред нея.

анн
04-05-2006, 08:23
az tova koeto mi go kaza go pravq i to ot dosta vreme ne mi puka za ni6to no sno6ti mi stana adski gadno sled kato vsi4ki se obyrnaha sre6tu men i nai ve4e sestra mi :( :( :( a kolkoto do tova s neq i az sym kato teb mn pyti sym q prikrivala i sym pravila mn ne6ta za neq a tq samo me iznudva i mi pravi gadno (e ne vinagi ama v pove4eto slu4ai) a i za ne6tata koito be6e kazala na maika mi ne gi be6e nau4ila ot men a ot vsi4kliu kliukari v toq 6iban grad i
4esno ka ti kaja tuk nqma kak i ot kogo da skrie6 1 nau4i li znaqt 4ak i v sf golemi kliukari ima v tva grad4e MRAZQ GO !!!

AnnG
04-06-2006, 11:38
I pri men e po4ti su6toto polojenieto i men vinagi me izkarvat vinovnata,tupata i tn,a az ni6to ne pravq,iskam samo da imam edno 6tastlivo semeistvo no nikoga ne sum go imala i nqma da go imam,no kakto kaza nqkoi ne moje6 da si izbere6 semeistvoto-to e tova koeto e i ni6to drugo ne ti ostava osven da bude6 silna dokato doide onzi moment v koito 6te moje6 sama da se griji6 za sebe si,a dotogava ti jelaq mnogo uspeh i gore glavata,vse 6te izgree slunze i za teb nqkoi den :) :) :) :)

mimZzZ
04-06-2006, 16:16
mersi mila mn si mila naistina i sym obedena 4e ne sme samo dvete s tozi problem ima i mn dr teen kato nas :(

SabrinaAa
08-09-2008, 13:29
Az sam pod4ti v sa6tata sitociq "4ernata ovca v semiestvoto" i az mngo truyfno go priemah..pal4eh..kakvo li ne no tova ne spira6e i nespira6e i nakraq se primirih ...sega sam na 17 prosto 4akam da navar6a 18 i da se iznesa ot nas a do togava 6tem ne6tem 6te gi tarpim nqma kakvo da napravq! :lol: :lol: :lol: :lol: :? :? :?