PDA

View Full Version : Телефонен проблем?



akademika
04-05-2006, 07:36
Хора може да прозвучи тъпо,но: вчера(2.4.2006) пратих на едно момиче букет(3 червени рози ) с бележка "Бих бил безкрайно благодарен,ако ми отделиш една разходка време!",преди и бях пратил и тя ми каза че цветята са били много хубави("също ми каза че имала приятел" - но ме излъга).Въпросът е че седя до телефона и не мога да се обадя, а трябва за да я поканя на среща - чувствам се сякаш съм си глътнал езика.Какво да направя?- ако я оставя няколко дена по-добре или по-зле ще стане?

На който темата му е тъпа да не пише нищо.!!!

Fat_phil
04-05-2006, 07:48
nqma nujda da si gultash ezika :D druj se kato muj (mom4e)i deistvai!
shtom sa i haresali rozite bla bla kanish q i ottam si deistvash nqma kvo da se bavish!!!

white_chik
04-05-2006, 08:06
ne mislq 4e trq da 4aka6.edva li 6e stane po-lo6o ama i po-dobre nema da stane.digai telefona i zvuni.ako 4aka6 prekaleno mnoo moje da si nameri nekoi drug

Krem4eto
04-05-2006, 08:31
Човек,ти си много страхлив!Тя сигурно затова те е излъгала!Трябва да си по-решителен!ДЕЙСТВАЙ!Be man!

piFka_LP
04-05-2006, 08:36
какво чакаш да гръмне за дъжд?
ае обади се де тя сигурно чака
да и се обадиш и да си
уредите среща
с този срам до никъде няма да стигнеш.......
Даваи по-смело

sometimes_
04-05-2006, 09:20
Obajdai i se ! Nedei da chakash. Nishto ne gubish. Pone shte razberesh dali moje da stane neshto mejdu vas :-D .
Uspeh !
Pishi posle kakvo e stanalo :) .

Fat_phil
04-05-2006, 09:22
deistvai vij 4e vsi4ki te nasturvqvame !!!! davai

ili kakto se vika: druj!

mil4eto_
04-05-2006, 09:28
обади и се сега след няколко дни пак нямаш да имаш смелост.
погледни нещата така:така или иначе сега стоиш и се измъчваш заради нея,по-добре и се обади за да разбереш дали имаш шанс с момичето.
аре давай смело!

akademika
04-05-2006, 12:49
Благодаря! Веднага ще го направя.

mil4eto_
04-05-2006, 13:05
Благодаря! Веднага ще го направя.
айде,давай смело и после кажи как е минало :mrgreen:

MrAnderson
04-05-2006, 14:38
ДЕЙСТВАЙ ВЕДНАГА!!! Нали не искаш момичето да те запомни като човека, на който не му е стигнала смелостта да я покани на среща?

penywise
04-05-2006, 14:40
По-скоро въобще не се стреми да бъдеш запомнен като каквото и да е... :roll:

Fat_phil
04-05-2006, 14:59
ДЕЙСТВАЙ ВЕДНАГА!!! Нали не искаш момичето да те запомни като човека, на който не му е стигнала смелостта да я покани на среща?

edva li shte te zapomni s tova no pomneneto ne idva sus stremej tova e zubrene ;) a zubreneto se zabravq!!!

vsi4ko zavisi ot teb

Globul_f
04-05-2006, 15:01
Проблема на нас младите ни е че ни е страх от отхвърляне.Ама като се замислиш какво толкова страшно има.Е да малко неловко става ама голяма работа.Поне ще си удовлетворен че си опитал.Иначе след време какво ще си спомняш-как те е било срам да се обадиш на момиче.Действай и това е. Аз от тоя срам оставих приятелката ми да ми отмъкне най-готиния пич под носа. Така че успех :smt023

akademika
04-05-2006, 15:12
Обадих се обаче я пратили на село ,но до селото се стига с влак за един лев и мисля да отида да я посетя.

Fat_phil
04-05-2006, 15:14
Обадих се обаче я пратили на село ,но до селото се стига с влак за един лев и мисля да отида да я посетя.

ako ima gsm po-dobre i se obadi shtoto dan e se polu4i 4e i tam q nama ili da ne se okajesh nekanen gost;) nqma da se po4uvstvash dobre ako stane taka nali?

are dviji se i kazvai kvo staaa

akademika
04-05-2006, 15:19
Не знам номера и!

piFka_LP
04-05-2006, 15:23
Обадих се обаче я пратили на село ,но до селото се стига с влак за един лев и мисля да отида да я посетя.
ехх....
браво телефона изяде ли те не нали
нищо не ти стана (:

akademika
04-05-2006, 15:24
НЕ ме изяде!

тонитка
04-05-2006, 15:46
е поне аз не съм бъзливка като тебе и си признавам,че съм объркана,докато ти един тел неможеш набереш=дай по смело и не критикувай останалите..

akademika
04-06-2006, 06:25
Обадих и се днес сутринта(намерих и gsm-номера), както ме посъветвахте(за да не стана неканен гост),обаче стана друг гаф - не ми каза адреса,въпреки че според мен мога да го намеря сам - да отида ли

Fat_phil
04-06-2006, 07:06
Обадих и се днес сутринта(намерих и gsm-номера), както ме посъветвахте(за да не стана неканен гост),обаче стана друг гаф - не ми каза адреса,въпреки че според мен мога да го намеря сам - да отида ли

ne e iskala da ti go kaje ili prosto e propusnala?

akademika
04-06-2006, 07:10
Ne mi go dade - ne bilo nujno da se razkarwam (wse o6te imam wreme - do 9:20)

Just_One_Girl
04-06-2006, 07:19
Наистина няма смисъл да се разкарваш. Обади и се да се разберете като се върне в града да излезете или нещо такова :D Успех :smt023

akademika
04-06-2006, 07:23
Незнам - нали винаги говорим, че момичетата искат действия а не приказки, мислех си че, ако и отделя един цял ден, мина 25 километра, за да и занеса подарък - това ще я накара да почувства по добре какво чувствам към нея.

Fat_phil
04-06-2006, 07:35
mmmmmmmm pravi si ot edna strana no ot druga kak shte q namerish kato ne ti e dala adress?

akademika
04-06-2006, 07:38
С цялото си нахалство ще се обадя на майка и да питам къде живеят.

penywise
04-06-2006, 07:39
С цялото си нахалство ще се обадя на майка и да питам къде живеят.

#-o глупости [-X

Fat_phil
04-06-2006, 07:40
С цялото си нахалство ще се обадя на майка и да питам къде живеят.


e te tova ti e igrata :lol: :lol: :lol: mi obadi i se i kaji 4e trqbva neshto mn ama mnogo vajno da i dadesh(ako mama te popita za kvo ti trqbva i taka) cvetenca neshto vzel li si ?

akademika
04-06-2006, 07:45
Щях да купя по пътя, но вече се отказах изобщо да ходя -следващия влак е чак в 15:15, и се връща в 17:15 и не ми се ходи.
Пък и интонацията и (нищо че бе 8:00) ми се стори много хладна и си развалих настроението.

Fat_phil
04-06-2006, 07:50
Щях да купя по пътя, но вече се отказах изобщо да ходя -следващия влак е чак в 15:15, и се връща в 17:15 и не ми се ходи.
Пък и интонацията и (нищо че бе 8:00) ми се стори много хладна и си развалих настроението.

emi bate ako si q subudil v 8 mormalno da e "hladna"....... moje bi pove4e zaspala :lol:

sega ostava da 4akash i tova e!!! ne se naglasqi i ne si pravi planove za dnes!!! vurshi si rabotata i gledai da ne mislish mnogo za tova i vsi4ko shte se podredi

akademika
04-06-2006, 08:05
Смятам да по "сублимирам" решавайки задачи по математика за контролно.

mil4eto_
04-06-2006, 08:13
щом се е дължала хладно,по-добре не ходи до селото и,а изчакай да се върне и токава се вижте!

teenkopele
04-06-2006, 14:34
Темата не е тъпа. :wink:
Според мен и се обади по-скоро. Това да си притеснен е съвсем нормално, но ще ти дам един съвет от опит. На пук на притеснението и всичко й се обаждаш...просто се изправи срещу страха ти и го преодолей. :)
Успех. :wink:

Labelle
04-06-2006, 15:58
Ти не загряваш ли колко дискретно те реже мацката? Ако иска да излезе с теб, когато и се обадиш ще избере дата, час и място удобно и на двама ви. А не се вманиячавай с тези подаръчета и цветя. Не я карай да се чувства като стока на пазара. Ако сте гаджета - да нищо лошо дори е приятно, но ако още нямате нищо общо - впечатли я с това , което си ти самия. И не прибягвай от едната крайност в другата - страх ме е да се обадя и изведнъж даже на майка и ще звъниш за адреси. Не я обсебвай.

akademika
04-06-2006, 16:03
Ти не загряваш ли колко дискретно те реже мацката? Ако иска да излезе с теб, когато и се обадиш ще избере дата, час и място удобно и на двама ви. А не се вманиячавай с тези подаръчета и цветя. Не я карай да се чувства като стока на пазара. Ако сте гаджета - да нищо лошо дори е приятно, но ако още нямате нищо общо - впечатли я с това , което си ти самия. И не прибягвай от едната крайност в другата - страх ме е да се обадя и изведнъж даже на майка и ще звъниш за адреси. Не я обсебвай.
Виж наистина има доста логика в думите ти, обаче аз не можеХ да се обадя на нея, иначе на други няма проблем.Това с обсебването трябва да си взема поука.

Labelle
04-06-2006, 16:17
Ти не загряваш ли колко дискретно те реже мацката? Ако иска да излезе с теб, когато и се обадиш ще избере дата, час и място удобно и на двама ви. А не се вманиячавай с тези подаръчета и цветя. Не я карай да се чувства като стока на пазара. Ако сте гаджета - да нищо лошо дори е приятно, но ако още нямате нищо общо - впечатли я с това , което си ти самия. И не прибягвай от едната крайност в другата - страх ме е да се обадя и изведнъж даже на майка и ще звъниш за адреси. Не я обсебвай.
Виж наистина има доста логика в думите ти, обаче аз не можеХ да се обадя на нея, иначе на други няма проблем.Това с обсебването трябва да си взема поука.
2 пъти съм попадала на такива момчета като теб - в желанието да са перфектни и да направят добро впечатление не знаят къде да спрат. И в двата случая историите завършиха гадно за тях - с единя се скарах жестоко, а на другия спрях да му вдигам телефона и той 1 седмица си звъня като малоумен. За това бъди себе си , дръж на достойнството си и ще имаш успех :)