PDA

View Full Version : Сестричката ми прави секс.



Мравчица
04-05-2006, 08:53
Здравейте имам един въпрос, който ме мъчи бая време, а именно това, че 12 годишната ми сестричка прави секс. Веднъж я хванах пред входа на блока...с...вместо да си играе, скача на въже както е нормално за нейната възраст...С.. как да се изразя. Кур в уста. Беше го лапнала на един идиот. Няма да пояснявам на каква възраст. И ми стана много конфузно. Сякаш съм виновна за нещо. Реших да мълча, да не казвам на наще. Нали само свирка, нищо няма да стане. В последствие разбрах, че тя си прави вече редовно секс, слага тонове грим, почна да се държи като курве. Аз изобщо не съм сигурна вече какво да правя. Ако кажа на наще скоро те ще вземат да и направят нещо. Не ми се мисли. Как да я предопазя. А тя, горката, става на 12 следващия месец. Само ще и разваля рожднния ден. :(

penywise
04-05-2006, 08:56
:shock: "По пътя на курвето..."

Еб@ла си и майката и рождения ден! НИКАК няма да е лошо да обясниш на родителите ви. А ти пък защо се чувства виновна? Ако и ти си като нея, т.е. си и дала пример за това, което прави - хубаво...
Но ти не можеш да отговаряш за действията на другите...

ДРУГИЯ МЕСЕЦ СТАВА НА 12 !!! ](*,) ](*,) ](*,)

А бе... кви поколения сте вие бе :evil:

Nofacenoname
04-05-2006, 08:57
Според мен я заплаши,че ако още 1 прави секс ще кажеш на ваще :twisted:

penywise
04-05-2006, 08:58
Според мен я заплаши,че ако още 1 прави секс ще кажеш на ваще :twisted:

Олее Картман...

Тръгнал да плаши кучето с кокал... :roll:

Fat_phil
04-05-2006, 09:01
e*i mu mamata nqma 12 i ve4e vurti nalqvo i nadqsno i sex pravi maleeeee :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: malko kurve po-dobre i obqsni kak sedqt neshtata shototo ne e nadobre tova ili kaji 4e shte kajesh na vashte no kel faida tq ve4e e razpe4atana :!:

IKisseDAGirL
04-05-2006, 09:24
другия месец става на 12?!?! :shock: :shock: малее до къде стигна нашто поколение.. че аз тогава още с барбита си играех!!единствената ми мисъл беше мама и тати, а най-големия ми проблем - че еди-кой-си ми е изгубил или скъсал плюшеното мече :? :roll:
ужас ужас тва като го прочетох и ми се вдигна самочувствието, може да не съм кой знае к'во ама поне не съм няква пропаднала ..... :shock:

може би прозвуча грубо ама много ме хвана яд.. тия к'во си мислят, че като са почнали от сега със свирките и вече са голямата работа?? :shock: :-# [-(

Ani_girl
04-05-2006, 09:27
spored men e nai dobre da kiajesh na vashite ili da pogovorish seriozno sus sestra si . za6toto ako ne predpriemesh ne6to po seriozno 6te stane i 06te po- losho .

Fat_phil
04-05-2006, 09:31
spored men e nai dobre da kiajesh na vashite ili da pogovorish seriozno sus sestra si . za6toto ako ne predpriemesh ne6to po seriozno 6te stane i mnogo po losho .

mda na 12 ve4e shte gledash pred bloka kak sa se naredili mom4eta na opashka i sestrati im pravi svirki i q e*at
a tova nqma da e dobre za 12 godishno momi4e #-o

kupondjiikata
04-05-2006, 09:32
Govori ili sys sestra si ili s maika si i ba6ta si.Tva e nai-dobriq na4in za neq,no i za teb.Ne gubi vreme a deistvai

Ani_girl
04-05-2006, 09:37
spored men e nai dobre da kiajesh na vashite ili da pogovorish seriozno sus sestra si . za6toto ako ne predpriemesh ne6to po seriozno 6te stane i mnogo po losho .

mda na 12 ve4e shte gledash pred bloka kak sa se naredili mom4eta na opashka i sestrati im pravi svirki i q e*at
a tova nqma da e dobre za 12 godishno momi4e #-o



opredeleno !

Fat_phil
04-05-2006, 09:39
spored men e nai dobre da kiajesh na vashite ili da pogovorish seriozno sus sestra si . za6toto ako ne predpriemesh ne6to po seriozno 6te stane i mnogo po losho .

mda na 12 ve4e shte gledash pred bloka kak sa se naredili mom4eta na opashka i sestrati im pravi svirki i q e*at
a tova nqma da e dobre za 12 godishno momi4e #-o



opredeleno !


ne e got taka [-X [-X [-X [-X [-X [-X

penywise
04-05-2006, 09:39
spored men e nai dobre da kiajesh na vashite ili da pogovorish seriozno sus sestra si . za6toto ako ne predpriemesh ne6to po seriozno 6te stane i mnogo po losho .

mda na 12 ve4e shte gledash pred bloka kak sa se naredili mom4eta na opashka i sestrati im pravi svirki i q e*at
a tova nqma da e dobre za 12 godishno momi4e #-o



opredeleno !


Кой блок сте :oops: :lol: :lol: :smt005

Не се сдържах 8-[

Но... КАЖИ НА РОДИТЕЛИТЕ ТИ!

LyLa
04-05-2006, 09:40
nakude otide svetut
o6te cikula ne i e do6ul ama burza da prai sex
neka si pravi ostavi q 6tom i e po kef otkolkoto da si igrae pred bloka

machoka
04-05-2006, 09:45
Никой ли не усеща, че онез двукопитни ви гъбаркат яко и ви губят времето?

т. 11 от правилата.