PDA

View Full Version : Девоики, кажете какво си говорите и какво правите ..



theworldleader
04-05-2006, 11:55
Девоики, кажете какво си говорите и какво правите .. .. в тоалетната, примерно с най-добрата ви приятелката, до като примерно сте на ресторант с приятели.

Направило ми е впечетление, че винаги ходите по 2, даже и по 3 в тоалетната.
Та въпроса ми е какво по точно обсъждате.. ясно е че клюкарите и обсъждате какво става на масата, ама споделете по точно и ми е интересно дали правите някои неща заедно.. бах какви неща мисля, а ;]

pickpocket
04-05-2006, 12:01
извеатен си ти хахаха.не бе маитапа се.Инаяче добра темичка и на мен ми е интересно

theworldleader
04-05-2006, 12:10
какво съм ;]

GreenLadyM
04-05-2006, 12:18
4estno da ti kaja ne znam ot kude idva toq navik momi4etata da hodqt po 2 v kenefa!Az vinagi hodq s nqkoq priqtelka i dori ne za da klukarim,a prosto za da si govorish s nqkoi!toaletnata predrazpolaga za razgovori! :lol: A i ako iskash da kajesh neshto koeto ne trqbva da bude 4uto pred cqlata masa,kakuv po-podhodqsh na4in osven da otidete zaedno do toaletnata!

Master_88
04-05-2006, 12:23
Сигурно в повечето случаи си лафят :D

theworldleader
04-05-2006, 12:30
Ем щото седиме си цялата компания на масата и изведнъж станат две момичета и тръгнат към тоалетната и в мен навлиза подсъзнание ;]

aDrenalin4e_f
04-05-2006, 12:35
Хихи...ами в повечето случай това,което правят в кенефа едва ли е
свързано с това,което твоето подсъзнание ражда(макар че има и доста
изключения :lol: ).Кенефа е мястото,където те:
1.Обсъждат да речем постъпката на някой от събеседниците им
2.Обсъждат някой от противоположния пол,който да кажем им е
интересен
3.Оправят набързо грим,прическа...
4.И накрая -се обръщат нервно да си зърнат задничето и излизат :lol:

Dr. Kazimbutt
04-05-2006, 12:36
toaletnata predrazpolaga za razgovori! :lol:
Това изказване е уникално. :mrgreen:

priti_kiti
04-05-2006, 12:38
какво съм ;] "izvraten" :lol: ...
ina4e kvo si govorim miii..razli4ni ne6ta nai 4esto za mom4eta,koi nai mn ni haresva ili obsujdame kak da zarejem nqkoi :D i saotvetno kak da go svalim i sqkvi takiva prostotii :P //znam kakvo si misli6;ne e taka :D

rusalkata_
04-05-2006, 12:39
4estno da ti kaja ne znam ot kude idva toq navik momi4etata da hodqt po 2 v kenefa!Az vinagi hodq s nqkoq priqtelka i dori ne za da klukarim,a prosto za da si govorish s nqkoi!toaletnata predrazpolaga za razgovori! :lol: A i ako iskash da kajesh neshto koeto ne trqbva da bude 4uto pred cqlata masa,kakuv po-podhodqsh na4in osven da otidete zaedno do toaletnata!

и аз ходя с приятелки до тоалетната. :lol: най често,за да си сложим гланц,да си опрайм грима.е,през това време си говорим естествено.обсъждаме някой.например ако има някой готин в кафенето или пък за да си кажем нещо без другите да разберат.и все пак си мисля,че е навик това да ходим по групички до тоалетната.вие момчетата защо не ходите по двама или трима?по съмнително ми изглежда да станат изведнъж няколко момчета от наща маса и да идат заедно до тоалетната... :shock: :lol:

penywise
04-05-2006, 12:58
:smt017 чешат си... :oops:

*(говорят си за глупости, дават си превръзки, гримират си... квото има да се гримира и се гледат колко са 'убави - Нарциси) :twisted:

Jenninka
04-05-2006, 13:04
Нищо особено...За компания,обсъждат тоя или оня или оная:)

one_touch
04-05-2006, 13:23
nq ti kaja... [-X
da ne sym klukarka :smt016

04-05-2006, 13:27
В кенефа обсъждаш какво ти е лайното. Дали е голямо, дали е кафяво, дали мериши. Такива неща.

RoyTheReaper
04-05-2006, 13:36
hodqt do toaletnata po 2 za da moje ednata da pikae, a drugata da q rita po guza da q iztruska :-D

Ini4ka
04-05-2006, 13:39
Ami az li4no kato hodq do toaletnata vinagi hodq s priqtelka... sku4no e sami4ka hihi:) pri nas v u4ili6te vratite ne se zatvarqt ne6to sa razbricani drajkite i trea kato hoim da se darji vratata za tfa hoim po dve:) ina4e prosto si kazvame nekvi gluposti, ili ne6to koeto ne tr da go 4uvat ostanalite... abe ob6to vzeto men mi e gadno sama da hodq do toaletna, za6toto imam 4uvstvoto 4e vsi4ki me gledat kato otida:) a kato ne sym sama neksi po nz i az;)

xOtkiSsSs
04-05-2006, 13:40
Хихи...ами в повечето случай това,което правят в кенефа едва ли е
свързано с това,което твоето подсъзнание ражда(макар че има и доста
изключения :lol: ).Кенефа е мястото,където те:
1.Обсъждат да речем постъпката на някой от събеседниците им
2.Обсъждат някой от противоположния пол,който да кажем им е
интересен
3.Оправят набързо грим,прическа...
4.И накрая -се обръщат нервно да си зърнат задничето и излизат :lol:
Много точно казано :) :-)

danger_love{F}
04-05-2006, 14:06
xax много интересма тема!:)аз ли4но най-оби4ам като ги видя такива нато4ени вси4ките и да ида и да им прекьсна гримирането например,или пък като им секна някоя тема просто се разтапям от кеффффффф :D

Black_Cat
04-05-2006, 14:46
emi to ne vinagi hodim po pove4e za da si govorim ami za6toto e nekvo gadno da otide6 sama do kenefa, da se pazim da ne ni izqde nekoi slu4aino v toaletnata :smt005

mil4eto_
04-05-2006, 14:57
Хихи...ами в повечето случай това,което правят в кенефа едва ли е
свързано с това,което твоето подсъзнание ражда(макар че има и доста
изключения :lol: ).Кенефа е мястото,където те:
1.Обсъждат да речем постъпката на някой от събеседниците им
2.Обсъждат някой от противоположния пол,който да кажем им е
интересен
3.Оправят набързо грим,прическа...
4.И накрая -се обръщат нервно да си зърнат задничето и излизат :lol:
много точно казано! =D>

midnight...
04-05-2006, 15:11
аз ако съм на заведение и аз никога не ходя сама до тоалетната
не е вярно че клюкарстваме(поне в моя случай) ами си говорим чисто женски приказки няма нищо чак толкова интересно, това че вие любопитствате е друг въпрос :mrgreen:

SEXtreme
04-05-2006, 16:45
mi....jenski raboti :P haha kvi li ne - obsajdame drugite, spodelqme za mom4etata i takiva raboti :)

IKisseDAGirL
04-05-2006, 17:27
хаха тоя въпрос мн момчета са ми го задавали :P
обикновено обсъждаме еди-кой-си кво е казал, или някого от нашата маса, който ни дразни или ни е заинтригувал.. може също да си кажем нещо, което не трябва да бъде споменавано пред други :-$
след тва оправяме косичка, очички, слагаме малко гланц и готово! :smt016
понякога вмяташ "оная" колко дебел задник има или кво е казала по твой адрес хах :mrgreen:
най-накрая обсъждаш подробно недостатъците си, това, което не харесваш в себе си и как искаш да го промениш
после вече можеш със спокойна съвест да си излезеш от тоалетната :wink: 8-[

b0n3
04-05-2006, 18:19
hodqt do toaletnata po 2 za da moje ednata da pikae, a drugata da q rita po guza da q iztruska :-D

Човек, изби рибата :lol: