PDA

View Full Version : Kakvo mrazite v protivopolojniq pol ?



Jessika_MG
04-05-2006, 12:43
Iskam da uto4nq, 4e tova ne e 6ega, napylno seriozno dopitvane si e.Mneniqta vi sa mnogo vajni za men.Pls bydete po-konkretni i seriozni :P

forrzi
04-05-2006, 12:49
миризмата
хаха
мии...
мразя че са некфи такива ебачи
че са лъжци
че са супер малоумни
че са повече животни,отколкото хора :mrgreen:
туй съ сетих,ше допълвам ако ми хрумне нещо друго

priti_kiti
04-05-2006, 12:50
ami mrazq v tqx tova,4e postoqnno iskat da se iztuknat s nqkoe tqhno geroistvo i t.n. (tova razbira se ne vaji za vsi4ki mom4eta) i nai ve4e me drazni tova,4e te ni imat (momi4etata) za svruh nesposobni su6testva koito ne umeqt drugo osven da gl edat decata,da 4istat i tam nekvi si domakinski gluposti.Kato po4nem da karame koli ni se podigravat "jena 6ofior-pazete se" i takiva..
drugoto e 4e ako sme ne6to pove4e ot tqx /za socialno polojenie govorq/ te se pukvat ot qd,kak moje edna jena da e ne6to pove4e ot tqx?! :shock:
P.P pak kazvam da ne se obidite...ne vaji za vsi4ki mom4eta :!:

Dr. Kazimbutt
04-05-2006, 12:55
Не ме кефи това, че са готови да си легнат с някой, само защото има Мерцедес. Изобщо, че отдават адски голямо значение на материалното.

Мразя това, че ако не могат да разберат нещо, веднага го заклеймяват като "детско".

Дразни ме това, че те се кефят да ги сваля някой, твърдейки, че няма проблем, обаче ако някоя дойде при нас, за да ни сваля, тогава са готови да й издерат очите от ревност.

penywise
04-05-2006, 12:56
миризмата
че са повече животни,отколкото хора :mrgreen:


Бугааа \:D/

theworldleader
04-05-2006, 13:05
ami mrazq v tqx tova,4e postoqnno iskat da se iztuknat s nqkoe tqhno geroistvo i t.n. (tova razbira se ne vaji za vsi4ki mom4eta) i nai ve4e me drazni tova,4e te ni imat (momi4etata) za svruh nesposobni su6testva koito ne umeqt drugo osven da gl edat decata,da 4istat i tam nekvi si domakinski gluposti.Kato po4nem da karame koli ni se podigravat "jena 6ofior-pazete se" i takiva..
drugoto e 4e ako sme ne6to pove4e ot tqx /za socialno polojenie govorq/ te se pukvat ot qd,kak moje edna jena da e ne6to pove4e ot tqx?! :shock:
P.P pak kazvam da ne se obidite...ne vaji za vsi4ki mom4eta :!:

Ами ако гледаш съучениците си от 7ми клас, нормално е да изтъкват някое тяхно геройство ;]

Мразя това, че винаги първата им дума и отговор е "НЕ ЗНАМ" .... :mrgreen:

Jenninka
04-05-2006, 13:06
Не бих казала ,че конкретно ме дразни нещо в противоположния на мен пол,т.е. мъжете.Мисля ,че всичко си е индивидуално...и не е въпрос на пол.Така както жените са материалиски(по-горе някой го беше казал),така и мъжете не им отстъпват.До човека си е:)

penywise
04-05-2006, 13:11
Вие се мразите достатъчно.. няма що и аз да си губя времето с глупости 8-[

}l{uBkO
04-05-2006, 13:13
Drazni me 4e momi4etata se hodat s nekwi golemi batkofci naprimer nekwa na 15 hodi s na po 20-25 godini twa e sux i me nervi a i 4e se kiss momi4e s momi4e.

one_touch
04-05-2006, 13:17
4e sa ackite tenekidjii
4e sa neseriozni pove4eto vreme
4e sa myje i si mislqt 4e tova e koi znae kakvo
v 95 % ot vremeto mislqt za sex
est ne vsi4ki sa taka,no dosta golqmo koli4estvo
be sq sym i dosta nazlobena i mrazq vs v tqh.basi gejovete 4estno

KiLLeR_InSTiNkT
04-05-2006, 13:18
Не бих казала ,че конкретно ме дразни нещо в противоположния на мен пол,т.е. мъжете.Мисля ,че всичко си е индивидуално...и не е въпрос на пол.Така както жените са материалиски(по-горе някой го беше казал),така и мъжете не им отстъпват.До човека си е:)
Suglasna sum :-D

_Jessy_
04-05-2006, 13:28
Az se draznq:
1.4e POSTOQNNO lyjat i izpolzvat typi kli6eta, kogato se opitvat da svalqt nqkoq devoika! Ot tuk idva i sledva6toto - za6to, po dqvolite, ne svalqt samo tezi, po koito naistina si padat, za6to e nujno da svalqt madami bez 4uvstva i ot tam da se stiga i do glupavite i ploski lyji i zau4eni frazi4ki?!
2.Sled tova - stra6no se draznq, 4e robuvat na nqkakvi kli6eta - jenite tyrsqt bogati myje - GLUPOSTI, jenite tyrsqt nqkoi, s koito 6te se 4uvstvat dobre, ti kato ne si bogat, nakarai gadjeto ti da se 4uvstva dobre kato i obry6ta6 pove4e vnimanie, vmesto da se kompleksira6 v nqkoi ygyl, 4e nqma6 BMW /primerno/!
3.The next - POLUDQVAM, kogato ni podcenqvat, 4e s kakvo e po-malko edna jena, koqto se stremi kym celite si, ot edin myj, koito se stremi kym celite si? Ili o6te pove4e - moje li edna jena, umna, krasiva, s ambicii, da e po-malko ot edin muhlio, koito go myrzi da si mrydne prysta?!
4.Sledva6toto typo kli6e - "krasivite jeni sa typi" - ZA6TO ?! Da, ima typi i krasivi jeni, no ima i typi i grozni jeni! Akyla NE E OBRATNO PROPORCIONALEN NA VYN6NIQ VID !!! Ako nqkoq krasiva madama vi e otrqzala, za6to e nujno da q obijdate i da q nari4ate typa ili da i tyrsite nedostatycite, za6to ne vzemete da se zagledate v sebe si ?!

Za sega mai e tova... ako se setq o6te ne6to 6te se dopylnq!

04-05-2006, 13:29
Че 90% от тях са тъпи путки.

veselka_15
04-05-2006, 14:05
boleznenata zadu6ava6ta revnost na mom4etata napravo drugo pove4e ne moje da me qdosa a i o6te ne6to ako gadjeto mi ne se darji dobre s priqtelite mi i ne gi haresva mnogo mnogo me drazni tova

sweet_lue
04-05-2006, 14:26
4e sa ackite tenekidjii
4e sa neseriozni pove4eto vreme
4e sa myje i si mislqt 4e tova e koi znae kakvo
v 95 % ot vremeto mislqt za sex
est ne vsi4ki sa taka,no dosta golqmo koli4estvo
be sq sym i dosta nazlobena i mrazq vs v tqh.basi gejovete 4estno

i az sum sega taka.tui 4e sum razbrala 4e mujete sa ili piqnici ili kurvari.nqma sredno polojenie.sre6ta se 1 na 100 svesten. :-)

penywise
04-05-2006, 14:41
4e sa ackite tenekidjii
баш... :roll:


4e sa neseriozni pove4eto vreme

дали?


4e sa myje i si mislqt 4e tova e koi znae kakvo

Е то се подразбира


v 95 % ot vremeto mislqt za sex

Че аз и докато ям мога да си мисля за секс... (останалите 5%)


est ne vsi4ki sa taka,no dosta golqmo koli4estvo

Завиден опит имаш... 8-[


be sq sym i dosta nazlobena i mrazq vs v tqh.basi gejovete 4estno

Жените са за педераси...

Master_88
04-05-2006, 14:57
Че някой от тях са надути и още поддържат теорията,че винаги момчето трябва да действа първо. И че някой от тях незнаят какво искат

white_chik
04-05-2006, 17:59
v mom4etata me drazni
:arrow: 4e me mislqt za po-tupa ot tqh
:arrow: 4e golqma 4ast ot poznatite mi se fukat s tva 4e ne sa pro4eli po sobstveno jelanie nito 1 kniga prez jivota si
:arrow: 4e kogato skusa6 s nekogo se prevru6ta6 v nqi-golqmata kurva
i ami e tva :-D a we vsi4ki si imame nedostatuci,no ne mojem edni bez drugi v po4ti vsi4ki slu4ai

dizzy_
04-05-2006, 18:06
Мен в момчетата ме дразни манията си за величие,това че се мислят за нещо повече от момичетата и че мислят момичетата за безпомощни глезли, кайто пищят на всяка крачка а това не е така

zubi
04-05-2006, 21:26
Най - мразя в нежния пол това , че :
- гледат постоянно да бъдат гримирани и модерно облече (незнам какви заплати получават родителите им ама не са малки)
- винаги гледат момчето което харесват да е красиво , атлетично и също така модерно облечено
- не те допускат в техните среди ако нямат изгода за някое друго домашно (аз не се поддавем все още на такива молби, ако разгледате темата за най-лош ден в живота точно такъв беше проблема)
- не приемат различните

SEXtreme
04-06-2006, 13:31
Hm...mom4etata sa bezotgovorni lapeta, deto mislqt samo s dolnata si glava (pone tezi koito imat takava!) :)

akademika
04-06-2006, 14:49
Аз не мразя нищо .... като изключим:
Като ти каже може - незнаеш дали може или неможе?!
Осъзнават какво сме за тях като ни загубят!

akademika
04-06-2006, 14:51
Hm...mom4etata sa bezotgovorni lapeta, deto mislqt samo s dolnata si glava (pone tezi koito imat takava!) :)
Ми то и ти май само си търсиш някой за да си го натъркаш! ?

04-06-2006, 17:21
smotani tapi glupaci koito mislqt samo za seks
tva mislq za teq bezpolezni bezmoza4ni sa6testva
kopeleta smotani :twisted:

Dr. Kazimbutt
04-06-2006, 17:28
smotani tapi glupaci koito mislqt samo za seks
tva mislq za teq bezpolezni bezmoza4ni sa6testva
kopeleta smotani :twisted:
По-добре да се мисли само за секс, отколкото само за пари, не мислиш ли?

mariella_17
04-06-2006, 18:25
smotani tapi glupaci koito mislqt samo za seks
tva mislq za teq bezpolezni bezmoza4ni sa6testva
kopeleta smotani :twisted:
mnogo si 4ernogleda be, dane si majemrazka?

mariella_17
04-06-2006, 18:26
smotani tapi glupaci koito mislqt samo za seks
tva mislq za teq bezpolezni bezmoza4ni sa6testva
kopeleta smotani :twisted:
По-добре да се мисли само за секс, отколкото само за пари, не мислиш ли?
abe ti kakvo namekva6 4e jenite mislim samo za pari ili kakvo...

04-06-2006, 18:36
mi ne sam majemrazka mrazq i kurvi kat teb ku4ko tapa

Dr. Kazimbutt
04-06-2006, 18:42
smotani tapi glupaci koito mislqt samo za seks
tva mislq za teq bezpolezni bezmoza4ni sa6testva
kopeleta smotani :twisted:
По-добре да се мисли само за секс, отколкото само за пари, не мислиш ли?
abe ti kakvo namekva6 4e jenite mislim samo za pari ili kakvo...
Не го намеквам - то си е така. Естествено, не важи за всички, както и не всички момчета си мислим постоянно за секс и сме "гадни ебачи".

`Death`Whore`
04-06-2006, 19:10
Мразя типичната жена и типичния мъж.

killing_loneliness
04-06-2006, 19:33
Хм...няма точно определено нещо, което да мразя у противоположния пол, защото всеки си е индивидуален и мразя само отделни хора :roll:

Jamalska
04-06-2006, 19:46
Е добре...значи това е всъщност индивидуално ама аз все попадам на някакви такива екземпляри...
:arrow: Или ще се вманиачат по теб и супер бързо ще се привържат(което е задушаващо)
:arrow: или ще те използват само за забивки..колкото да има...
:arrow: Някои са твърде недоверчиви
:arrow: други твърде наивни...;)
И за жените мога д акажа хаха...
ама не може всички под един знаменател

favor_91
04-08-2006, 02:10
jenska soludarnost...

BMW_addicted
04-08-2006, 03:32
Мразя това, че ние играем играта, а жените определят правилата.

white_chik
04-08-2006, 10:17
Мразя това, че ние играем играта, а жените определят правилата.
e tva e nai-dobre kazano :wink:

04-08-2006, 10:28
ami mrazq v tqx tova,4e postoqnno iskat da se iztuknat s nqkoe tqhno geroistvo i t.n. (tova razbira se ne vaji za vsi4ki mom4eta) i nai ve4e me drazni tova,4e te ni imat (momi4etata) za svruh nesposobni su6testva koito ne umeqt drugo osven da gl edat decata,da 4istat i tam nekvi si domakinski gluposti.Kato po4nem da karame koli ni se podigravat "jena 6ofior-pazete se" i takiva..
drugoto e 4e ako sme ne6to pove4e ot tqx /za socialno polojenie govorq/ te se pukvat ot qd,kak moje edna jena da e ne6to pove4e ot tqx?! :shock:
P.P pak kazvam da ne se obidite...ne vaji za vsi4ki mom4eta :!:

men "JENA-6OFIOR" me e blyskala s kola, 3 pyti !? Pri tova ne po moq vina, haide da ne sporim tuka, 6toto i az 6ofiram, i sym bil vyv mnogo podobni situacii..+tva u4enite ve4e dokaza 4e 80% ot jenskoto naselenie ne e prigodeno za karane na kola, ili helikopteri ili samoleti, ili drugi prevozni sredstva...stoite si v kuhnqta...;). Ne osporvam 4e ima i dobri 6ofori ot jenski pol...no te ne sa mnogo

IKisseDAGirL
04-08-2006, 14:39
ми чак да мразя - не, щото не е при всички, но при повечето се среща... подчиняват се повече на първичните си инстинкти, отколкото на човешкото у себе си :roll:

FikyScHetOo
04-08-2006, 21:42
Мисля че недостатъците не са въпрос на това дали си мъж или жена. Всички хора си имат недостатъци, но мога да подкрепя някои мнения...
Мога да кажа че някои твърдения за жените не са особено точно казани:
1. Парите не са най-важното
2. Много по-способни сме отколкото си мислят мъжете
3. Всяка жена която е по-силна или по-успяваща бива Курва или Кучка
...А за момчетата- без тях неможе. А иначе завършвам с една клиширана фраза: Кажи му момче и не го обиждаи повече