PDA

View Full Version : Обърквация



ТонитКа
04-05-2006, 15:15
Оф при мен е много сложно,но дано успеете ме разберете и помогнете
Значи вървях с едно момче почти две години,но нищо по сериозно не е имало (секс),щото аз повече си го чувствах като приятел,брат .. той искаше ,но само до натискането сме си оставали ,и някак си нз дали го обичам,но когато ме нарани ме боли...но в края на връзката ни се яви Той(С) ,от пръв поглед се влюбих и то много ..започнахе да се виждаме тайно,щото по това време и той си имаше гадже ( и също така сериозна връзка ) ,но изведнъж изчезна и аз още седмица две продължих с моя,но повече не издържах,щото обичах друг и скъсахме ,е имаше и др причини ... и така останах сама ,но след време отново се яви С ,и започнахме да се виждаме тайно,само така и не разбрах от какво ,той си е сам и аз .. никога в петък и събота не пожела да сме заедно (от срам или нз ) ,все скришом бяхме заедно,знаех ,че нещо има,но аз го обичах и не исках да прекъсвам нищо от щастието,миговете с него бяха супер ,но се виждахме само когато той пожелае и може,когато той иска правим това-онова.. е установих и се вразумих ,че ме използва ( не ме обича тъй както ми се искаше ,както го правеше първото момче...) и прекратих да се виждам .. и точно тогава се яви трета пионка ,момче страхотно,който ме накара наистина да се почувствам обичана ,но някак си към него всякаш ме влечеше само страстта ... не отричам че ми е зле с него ..когато разбра С ,започна да ми се омилква (оттук разбрах ,че е егоист и не му изнася ,когато не му угаждам и още повече ,че имам друг и съм щастлива) поиска да се видим,каза ми ,че не оценил ,колко щастлива съм го правила и искал отново да сме заедно ,че мн ме обича(нз защо но не повярвах,а така ми се искаше да е истина ..) но въпреки това аз си го обичам ,макар и болката причинена от него .. та нз с кого от тримата да съм -1ят имам му пълно доверие и той много ми помага и подкрепя,вторият го обичам до полуда (но знам ,че е използвач) ,а 3ят влюбена съм в него ,но май повече с него си пасваме в леглото .. нз дали да се върна отново към С или да съм и с 2я и 3я ,но няма да е честно,веднъж изневерих и не искам да повторя,но ако скъсам с К (третото момче) може да съжалявам.. дайте съвети какво да правя ,и до седмица трябва да реша с кого да съм ,кого искам най-много ,с кого се чувсрвам най-добре и имам някакво бъдеще .. и ще споделя ,но просто ми се искаше с някого да споделя и да чуя мнение по въпроса ,благодаря за отдееленото време :)

skate_warrior
04-05-2006, 15:21
Ne znam koi ot foruma bi mogul da ti kaje s koi ot 3-mata da bude6.Vse pak ti nai-dobre znae6 kakvi sa ti 4uvstvata kum 3-mata. Edinstvenoto ne6to koeto ne moga da proumeq e kak OBi4A6 tri mom4eta.... za men dumata obi4 e ne6to dosta seriozno i ima razlika mejdu obi4 i haresvane ( privli4ane)....

akademika
04-05-2006, 15:30
с ЧЕТВЪРТИЯ !!!

akademika
04-05-2006, 15:32
Думата обич , е много силно нещо - не можеш да видиш някой за една седмица и да го обичаш, но естествено можеш да си влюбен в него.

skate_warrior
04-05-2006, 15:33
Думата обич , е много силно нещо - не можеш да видиш някой за една седмица и да го обичаш, но естествено можеш да си влюбен в него.

Izvinqvai ma ne ti razbrah logikata.... :smt017

04-05-2006, 15:34
skate_warrior
аз казах ,че към първият е само благодарност и топли чувства,вторият любов голямаа,а третият някакво привличане,ама нз дали не е само животинското ,макар и да споделяме и забавляваме..не ги обичам тримата,а този който обичам,мисля че не е за мен...

avrora
04-05-2006, 15:37
Не се залъгвай, мила! Това, което ще кажа сега наистина е искрено и добронамерено. Според мен нито един от тримата не обичаш. Май просто не искаш да си сама. Според мен е по-добре да прекратиш напълно взаимоотношенията си и с тримата и да започнеш на чисто. И не си оставяй вратички, които да ти помогнат после да се върнеш към който и да било от тримата. [-X Не осъзнаваш ли, че нараняваш в момента не само себе си, но и трите момчета? Определено ще ти се отрази добре една почивка.
Айде успех!

P.S. skate_warrior тя просто не ги обича истински [-(

akademika
04-05-2006, 15:42
Що не земеш да го напишеш така:
Момчета=М
{A;B;C}={zaebawam;naebawam;preeebawam}
M ={A;B;C}
P(M)=M!=3!=1*2*3=6
от тука по три вариянта за действия с всеки :
6*3 = 18
Отговор :
18 схеми за действие

akademika
04-05-2006, 15:43
Не се залъгвай, мила! Това, което ще кажа сега наистина е искрено и добронамерено. Според мен нито един от тримата не обичаш. Май просто не искаш да си сама. Според мен е по-добре да прекратиш напълно взаимоотношенията си и с тримата и да започнеш на чисто. И не си оставяй вратички, които да ти помогнат после да се върнеш към който и да било от тримата. [-X Не осъзнаваш ли, че нараняваш в момента не само себе си, но и трите момчета? Определено ще ти се отрази добре една почивка.
Айде успех!

P.S. skate_warrior тя просто не ги обича истински [-(
Ми аз нали казах четвъртия, ХАХАХАХАХ

sladka_macka
04-05-2006, 20:04
с ЧЕТВЪРТИЯ !!! Suglasna sam :lol: :lol: :lol: :-D

white_chik
04-05-2006, 20:10
hora q po-seriozno momi4eto iska suvet.verno e 4e i az ne mislq 4e moje6 da obi4a6 pove4e ot edin ama...............vsi4ko se slu4va.na tvoe mqsto 6tqh da izbera tretoto mom4e.struva mi se nai-nadejden,a i vse pak qvno ima6 nekvi 4uvstva kum neggo

DeSsY`
04-05-2006, 20:51
Мацка ситуацията е наистина сложна. Ако искаш сигурна връзка за теб е първото момче, но доколкото разбрах отношенията ти с него са по скоро приятелски. Втория го зарежи (няма смисял да си с него, освен ако не искаш да те нарани, ама кой би искал ...). Доколкото третото момче, ами казваш, че е по скоро страст тво между вас. Обаче утре можеш да срешнеш някой, който е много по-добър от нето в леглото и тогава ще стане още по объркано. Като извод ще ти кажа да слушаш сърцето си, ти сама най-добре ще си прецениш. O:)

fallen
04-06-2006, 06:45
Ако искаш сигурна връзка за теб е първото момче, но доколкото разбрах отношенията ти с него са по скоро приятелски. Втория го зарежи (няма смисял да си с него, освен ако не искаш да те нарани, ама кой би искал ...). Доколкото третото момче, ами казваш, че е по скоро страст тво между вас. Обаче утре можеш да срешнеш някой, който е много по-добър от нето в леглото и тогава ще стане още по объркано. Като извод ще ти кажа да слушаш сърцето си, ти сама най-добре ще си прецениш. O:)
Съгласна!
ПП-> Пионка?!

nymphetamine_girl_199239
04-06-2006, 10:15
Ако искаш сигурна връзка за теб е първото момче, но доколкото разбрах отношенията ти с него са по скоро приятелски. Втория го зарежи (няма смисял да си с него, освен ако не искаш да те нарани, ама кой би искал ...). Доколкото третото момче, ами казваш, че е по скоро страст тво между вас. Обаче утре можеш да срешнеш някой, който е много по-добър от нето в леглото и тогава ще стане още по объркано. Като извод ще ти кажа да слушаш сърцето си, ти сама най-добре ще си прецениш. O:)
Съгласна!
ПП-> Пионка?!
axь :mrgreen:

04-06-2006, 13:01
ami s vtoriqt,bori se za nego ,kvo oshte chakash !!!

Krem4eto
04-06-2006, 13:31
нз с кого от тримата да съм -1ят имам му пълно доверие и той много ми помага и подкрепя,вторият го обичам до полуда (но знам ,че е използвач) ,а 3ят влюбена съм в него ,но май повече с него си пасваме в леглото ..

Ами от това,което чета май сама си си отговорила:да си с първия.Но определено трябва да забравиш С,който каза че те използва.И какво излиза?Най-добре да си с 1 или с 3.Май това вече сама трябва да избереш,но може би трябва да си с 3.