PDA

View Full Version : ще ми вадят 2 здрави зъба



04-05-2006, 15:34
Имам си малко кривички зъбки и всички лекари казват че трябва да ми се извадят четвъртите горе, за да се наместят другите ! Това бил единственият начин! Е, ясно е ще ги вадя, обаче ужасно ме е страх! Все пак това са зъби със здрави корени. Ако някой е минал през този ад моля да ми пише ! : shock:

IdontGiveaFuck
04-05-2006, 15:37
От личен опит ти казвам-спокс :D .Като ти сложат упойка няма да усетиш никаква болка ; ).
След това ще ти е малко некомфортно...ама...до един ден всичко ще е минало :D

Master_88
04-05-2006, 15:46
Няколко дни ще ти е дискомфортно. Поради простата причина че зъбът се "изтръгва" от коренът му и там остава дупка,която трябва да зарастне и да се намести. Иначе ако си при добър специалист,няма от какво да се притесняваш. Вероятността от голяма болка е минимална

04-05-2006, 19:11
mersi vduhnahte mi kuraj :D

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-05-2006, 22:37
Имам си малко кривички зъбки и всички лекари казват че трябва да ми се извадят четвъртите горе, за да се наместят другите ! Това бил единственият начин! Е, ясно е ще ги вадя, обаче ужасно ме е страх! Все пак това са зъби със здрави корени. Ако някой е минал през този ад моля да ми пише ! : shock:

oole gorkoto . men sa mi vadili samo klatesht se zab sas upoika deto se bie v veneca i taka deto se praska . i s dvete . i pak me bolq :(

Xaralambi
04-06-2006, 08:12
Имам си малко кривички зъбки и всички лекари казват че трябва да ми се извадят четвъртите горе, за да се наместят другите ! Това бил единственият начин! Е, ясно е ще ги вадя, обаче ужасно ме е страх! Все пак това са зъби със здрави корени. Ако някой е минал през този ад моля да ми пише ! : shock:

oole gorkoto . men sa mi vadili samo klatesht se zab sas upoika deto se bie v veneca i taka deto se praska . i s dvete . i pak me bolq :(

Ти пък?! И да е така, защо обезкуражаваш момчето?

Tarluk
04-07-2006, 13:02
спокойно;] на мен са ми вадили точно 2 и почти не ме боля, не е толкова страшно;]]]

i'm so excited!
04-07-2006, 15:16
и аз като по-малка имах дооооста криви зъбки, и трябваше да ми извадят два за да наместят другите и бях се ужасила;)
но не се усеща нищо, бих казала, че е забавно+))))

sarang
04-11-2006, 16:27
Ми на мен преди малко ми извадиха един здрав зъб и мога да ти кажа, че нищо ми няма. Не боли никак, само поставянето на упойката е малко неприятно и после няколко часа ти е изтръпнала устата, но ще изтърпиш, не се умира. Преди са ми вадили още един здрав, беше на небцето и нямаше бъдеще за него. Там беше по-неприятно поставянето на упойката.
Спокойно, щом лекарят ти казва, че трябва да ги вадиш, вади ги. Няма нищо страшно, нормална практика е.
Не че разбирам много, ама кучешките ли ще ти вади? Странно ми се вижда. Но не съм лекар да преценя, разбира се.

04-11-2006, 19:30
Ne-tezi sled ku4e6kite! Blagodarq na vsi4ki!

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-11-2006, 19:55
ne se pritesnqvai kato ti sloja upoika ni6tu nqma da useti6 :) uspeh

Mem0reX
04-12-2006, 10:06
ne se pritesnqvai nai mnogo da umresh na stola :twisted: :twisted: (Bazik be Uili :P )

penywise
04-12-2006, 10:09
От личен опит ти казвам-спокс :D .Като ти сложат упойка няма да усетиш никаква болка ; ).
След това ще ти е малко некомфортно...ама...до един ден всичко ще е минало :D

бе зависи...
на мен като "по-голям" ми трябваха 4-5 упойки...
Е, че не си усещах устата и на другата сутрин е друг въпрос...

ма е яко - ядох.. нещо - никакъв вкус не усещаш, хапеш си езика... готино е...

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-12-2006, 10:37
Имам си малко кривички зъбки и всички лекари казват че трябва да ми се извадят четвъртите горе, за да се наместят другите ! Това бил единственият начин! Е, ясно е ще ги вадя, обаче ужасно ме е страх! Все пак това са зъби със здрави корени. Ако някой е минал през този ад моля да ми пише ! : shock:

oole gorkoto . men sa mi vadili samo klatesht se zab sas upoika deto se bie v veneca i taka deto se praska . i s dvete . i pak me bolq :(

Ти пък?! И да е така, защо обезкуражаваш момчето?

po-zle shte e da q lyjem i kato ide tam ... :shock:

Mem0reX
04-12-2006, 10:39
abe da ide da vidi kfo e :)

04-12-2006, 17:28
Da... suvsem skoro 6te ida- v petuk ! Sre6tnah edni moi poznati i te mi razkazaha 4e sa im pravili su6toto i ne bolqlo izob6to i pove4eto ot vas mi go kazvat! Taka 4e izob6to ne me e strah ( kak sama si se zablujdavam :lol: ) Ne naistina ve4e ne me e strah 4ak tolkova

sarang
04-13-2006, 15:51
Ne-tezi sled ku4e6kite! Blagodarq na vsi4ki!
Значи не са четвъртите, а петите :) Доколкото знам, четвъртите, т.е. кучешките, не се вадят просто така, чак от петите се започва.

04-13-2006, 20:00
Tezi sled ku4e6kite sa 4etvurti

04-14-2006, 18:45
Ediniqt zub ve4e e vun ot igrata sled edna sedmitsa i drugiqt 6te e