PDA

View Full Version : Kakво да правя?????



04-05-2006, 18:16
Семейството ми се разпада какво да правя ??
Майка ми постоянно се ядосва 4е ба6та ми не и обръща достатъчно внимание и я има за даденост ( наи гадното не6то според мене )
майка ми постоянно повтаря 4е 6те се махне от нас и 6те ни остави да си праиме квото 6теме без нея и 4е надали 6те се оправиме без нея!
Днес аз и брат ми се скарахме а тя се нервира заради нас и се омете ядосана на някъде о6те я няма :( от 4асове???
НО о6те по ло6ото е 4е когато ба6та ми си доиде тва преди 1 4ас и за 1 пат се ядоса и се развика не на мене и брат ми а от самосебеси се развика 4е мама му не е сложила да се испере якето му ЗА ПЪРВИ ПАТ ТОИ СЕ ЯДОСВА НА НЕ6ТО КОЕТО МАМА НЕ Е СВЪР6ИЛА
пред4увствам какво може да стане какво да права страх ме е :( ???

skumrika
04-05-2006, 18:28
spokoino az tva go turpq ot kak se pomnq 6e se vurne i ba6ta mi gi razpraa6e su6ite ama vinagi se vru6a6e in4e moito sem. vinagi si e bilo eno... ot celi 5 4oveka az iam doverie samo na edin i to na nai-malkiq mi brat (20g)dr mi brat mi se prai na 6ef ba6ta mi postoqnno mi vika i vse si ima opravdanie za tva (v momenta opravdanieto e zaradi nekva si operaciq nervite mu sa bili po izostreni) maika mi i tq e ena . Az ve4e sum sviknala da sum s brat mi 4ernite ovce na rodata proso tukaa ni e sudbata (6ot sme slu6ali metal 6ot sme se obli4ali edi kak si....) i sa brat mi iska da se iznasq a az sum sedmi klas i mai i az 6e se iznasqm 6ot teq hora proso nemoa da gi turpq ne 4e gi mrazq ama proso se durjat otvratitelno s men i s brat mi ina4e sopko sem. vinagi ima takia momenti za sujeleni e na nekoi nikoga ne im svur6vat :smt009

midnight...
04-05-2006, 21:16
ами като за начало се успокой и просто си трай, няма какво да направиш освен да чакаш
всяко семейство има такива моменти само че едни ги преодоляват, други не
и в двата варианта се върви към по-добро

sladka_macka
04-05-2006, 21:20
Ami ti ni6to ne moje6 da napravi6 ostavi gi te da se opravat :!: I gledai da ne se kara6 s brat ti da ne gi qdosva6 mnogo i ne6tata 6te se opravat :!: Pojelavam ti USPEH i dano vsi4ko se opravi :!:

04-06-2006, 05:56
Благодаря ви надявам се

mil4eto_
04-06-2006, 10:23
ами като за начало се успокой и просто си трай, няма какво да направиш освен да чакаш
всяко семейство има такива моменти само че едни ги преодоляват, други не
и в двата варианта се върви към по-добро
напърно съм съгласна. :!:

AnnG
04-06-2006, 12:45
ами като за начало се успокой и просто си трай, няма какво да направиш освен да чакаш
всяко семейство има такива моменти само че едни ги преодоляват, други не
и в двата варианта се върви към по-добро
напърно съм съгласна. :!:

Tova e napulno vqrno i az mislq po su6tiq na4in :?

kotenceto_bonbon
05-31-2008, 14:45
spoko i mama kato ne moje da ni ponasq kazva 4e 6e se maha mama o6e e tyka a baba ti moita mi se razvika predi nz kolko moje bi ve4e ima 3 4asa ama az ne i obra6am vnimaniq :-P :-P

kotetyyy
05-31-2008, 18:29
Спокойна така е няя ко да напраиш. Наще също се карат и тате къто сев прибере отива при неговите фр и мама мн се ядосфа. И аз няя как да и помогна :(

vvizard
05-31-2008, 19:15
Мисля, че в конкретният случай има вероятност за изневяра или някаква друга причина. Като цяло не можеш да направиш нищо освен да следиш развитието, но има по-специфична причина за случващото се. Възможна е изневярата както казах. Успех все пак...

marilyn
06-01-2008, 20:16
Спокойно, ще мине всичко! Мойте родители също се карат мн само че за безсмислени неща. Случвало се е да не си говорят по 6 месеца...
Всяко семейство има трудни моменти и ще ги преодолеете, споко!