PDA

View Full Version : Adski apetit O_o



^FaiNt^F
04-05-2006, 20:33
Pyrvo se izvinqvam ako temata ne e na mqsto ](*,)
Hora napravo ne moga da spra da qm :shock: neprekysnato ne6to mi se qde! Nqkakyv nekontroliruem apetit me e obhvanal...ne hapna li ne6to po4vam da nervni4a i se 4uvstvam nekomfortno :? neprekysnato trqbva da dyv4a ne6to-qbylki, vafli, soleti, salati.....ne znam vidqh se v 4udo :( Strah me...za6toto ako prodyljava taka 6tee napylneq dosta....ot tva koeto napisah si mislite sigurno 4e sym dosta pylna, e ne sym-1.70/52kg....Horata mi kazvat 4e bilo normalno proletta dani se qde pove4e i t.n.....Stradate li ot takova neopisuemo privli4ane kym hranata ili az ne sym mnogo v red...... #-o

Master_88
04-05-2006, 20:45
Чак от такова,каквото ти си описала не съм страдал.Но е имало периоди,в които ми се е яло повече от обикновено

midnight...
04-05-2006, 20:51
ми аз когато съм супер тъжна ям ама после не ме питай как свалям 1-2 кила - с мноооого бягане
може просто да си имаш апетит или като мене ако си някоя по настроена към ядене като ти е зле, знам ли :roll:
по-добре се ограничи малко то всичко си е го навик :wink:

TSecret
04-05-2006, 21:40
daaa ia z sia sam taka ama si hapvam 4e ina4e ne moga da sa traq...

SLaDkO_Mi6Le
04-05-2006, 21:57
хихиихи това защо ли мие познато! аз съм така зимата ям като невидяла и дебелея ама не мога да не ям трябва се пак да си угодя :) иначе след това с спорт се отслабва!ходи повече тичай и няма да имаш проблеми :) УСПЕХ

Black_Cat
04-06-2006, 08:32
naposleduk i na mene mn mi se qde ,no tova e za6toto pia Birena maq i tq uveli4ava apetita :(

04-06-2006, 08:37
Същото явление и при мене само че ЦЕЛОГОДИШНО и не съм дебела да речеш и колкото и да ям не надебелявам...170/54кг....иначе спорт му е майката яж и спортуваи и немаш ядове :lol:

04-06-2006, 09:10
ми аз когато съм супер тъжна ям ама после не ме питай как свалям 1-2 кила - с мноооого бягане
може просто да си имаш апетит или като мене ако си някоя по настроена към ядене като ти е зле, знам ли :roll:
по-добре се ограничи малко то всичко си е го навик :wink:

i az sam taka

sk8girL
04-06-2006, 10:25
Pyrvo se izvinqvam ako temata ne e na mqsto ](*,)
Hora napravo ne moga da spra da qm :shock: neprekysnato ne6to mi se qde! Nqkakyv nekontroliruem apetit me e obhvanal...ne hapna li ne6to po4vam da nervni4a i se 4uvstvam nekomfortno :? neprekysnato trqbva da dyv4a ne6to-qbylki, vafli, soleti, salati.....ne znam vidqh se v 4udo :( Strah me...za6toto ako prodyljava taka 6tee napylneq dosta....ot tva koeto napisah si mislite sigurno 4e sym dosta pylna, e ne sym-1.70/52kg....Horata mi kazvat 4e bilo normalno proletta dani se qde pove4e i t.n.....Stradate li ot takova neopisuemo privli4ane kym hranata ili az ne sym mnogo v red...... #-o
Дааа , аз съм същата.И чесно да ти кажа от доста време съм така,не ми се вярва да е от пролетта.Постоянно се чувствам гладна,особено вечер, мине ли 10h. и напраууу ... гладд! А сутрин изобщо не ям , не съм свикнала да закусвам , ама вечер не мога да се спра.И аз съм 1.70 и тежа горе долу колкото теб , а хич не ми се лепи, даже напоследък ми се струва,че съм отслабнала.Тъй че споко , яж си!Нищо ти няма , аз от лятото съм така и изобщо не съм напълняла. O:) \:D/

IKisseDAGirL
04-06-2006, 10:35
дамм аз от няколко месеца съм така обаче не ми е голям проблем щото съм си слабичка :oops:

strange__
04-06-2006, 11:47
Pyrvo se izvinqvam ako temata ne e na mqsto ](*,)
Hora napravo ne moga da spra da qm :shock: neprekysnato ne6to mi se qde! Nqkakyv nekontroliruem apetit me e obhvanal...ne hapna li ne6to po4vam da nervni4a i se 4uvstvam nekomfortno :? neprekysnato trqbva da dyv4a ne6to-qbylki, vafli, soleti, salati.....ne znam vidqh se v 4udo :( Strah me...za6toto ako prodyljava taka 6tee napylneq dosta....ot tva koeto napisah si mislite sigurno 4e sym dosta pylna, e ne sym-1.70/52kg....Horata mi kazvat 4e bilo normalno proletta dani se qde pove4e i t.n.....Stradate li ot takova neopisuemo privli4ane kym hranata ili az ne sym mnogo v red...... #-o
Според мене си пред цикъл :wink: Спокойно и аз съм така 4-5 дена преди да ми дойде и после ми минава :D

^FaiNt^F
04-06-2006, 12:17
mersi na vsi4ki za otgovorite :D pone znam 4e ne sym sama :lol: naposledyk po4nah da se dvjia pove4ko i kogato pak po4nat pristypite na prekaleno qdene da se opitvam da qm predimno plod4eta razni....ili pone ne tolkova kalori4ni ne6ta :roll: e da se nadqvame 4e tva qvlenie 6te otmine... :?

04-06-2006, 16:03
abe malko samokontrol be momi4eta ko se tap4ete kat svini

ycMuBkaTa
04-06-2006, 16:21
Явно пролетта ни отваря апетита на всичките, но пък сега поне има разни зеленийки-плодове и зеленчуци, а пък те не влияят толкова зле на фигурата 8)

`Death`Whore`
04-06-2006, 16:40
На мен пролетта и лятото ми се ядат предимно плодове. Зимата е голямото муане.

Ice_Queen
04-06-2006, 16:45
На мен пролетта и лятото ми се ядат предимно плодове. Зимата е голямото муане.
хаха да абсолютно !!!!!!!!!! И мен ме гони глад тия дни ,даже си позарязах диетата ,но съм си казала че ще се взема в ръце ;)

LyLa
04-06-2006, 17:02
neprekusnato qm ne6to
i ne mislq 4e 6te nadebeleq za6toto osven tova az si poddurjam figurata sus sport