PDA

View Full Version : Moderated: Незнам какво изпитвам. Кажете ми какво да правя?



macka123
04-05-2006, 21:02
imam problem.nz kvo izpitvam.ima 2 mom4eta.ednoto e biv6o moe gadje koeto qvno pak ima simpatii i kum men.imam 4uvtvoto 4e i az go haresvam malko ili mnogo.no v drug moment izitvam tva kum dr mom4e.no problema pri nego e 4e nai dobrata mi priqtelka go haresva ot 4 meseca.kajete mi kakvo da napravq za6toto se poburkvam ](*,)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

teenkopele
04-05-2006, 21:22
Първо да те питам, сигурна ли си, че той има симпатии към теб?
Най-добрата ти приятелка какво мисли за него?
Той изпитва ли нещо към нея?
:o

SLaDkO_Mi6Le
04-05-2006, 21:25
Първо да те питам, сигурна ли си, че той има симпатии към теб?
Най-добрата ти приятелка какво мисли за него?
Той изпитва ли нещо към нея?
:o
и аз това искам да питам??
аз не бих тръгнала с 2-я се пак най-добрата ти приятелка го харесва и един ден като те види с него не мислиш ли,че ще и стане гадно???

Iliqn4eto
04-05-2006, 21:48
най-доброто с нито един от двамата ;)ще се яви и трети .. :lol:

ExTr3m3_GiRL
04-05-2006, 21:59
Първо да те питам, сигурна ли си, че той има симпатии към теб?
Най-добрата ти приятелка какво мисли за него?
Той изпитва ли нещо към нея?
:o
Да наистина всеки би те питал това :? А иначе по това, което си написала мисля, че нито един от двамата не е подходящ!
1. Първия ти е бивше гадже незнам може би от двамата той е по-добрия вариант, а и ти все още изпитваш нещо към него, но все пак защо старата песен тряя се пее наново не ти ли е омръзнало с него???
2.Втория пък го харесва приятелката ти, а приятелството е много по-важно от няква си връзка,на която не се знае бъдещето
Така че мила никои не е особено подходяш :-k

cvety_i_bebeto
04-05-2006, 22:03
mi ima hora za koito priqtelstvoto e mnogo po-vajno ot lubovta...ako si ot tqx se sasredoto4i..kam parvoto momche...za6toto 6te q naranish...ako pak ne si ot tqx..koeto pove4e te kefi,a pak ako te kefat ednakvo...koeto ti se kefi pove4e na teb.......