PDA

View Full Version : lo6oto mom4e



pechomuh_f4e
04-05-2006, 21:20
6te sam vi adski blagodarna ako mi dadete savet a problema mi e sledniq.. haresvam edno mom4e koeto e s edna godina po malko ot men oba4e e super g1zar!kazaha mi (no ne koi da e a ot siguren 4ovek go razbrah) 4e 1000000....momi4eta go haresvali toi gi zaribqval i posle gi zarqzval i nz kakvo da pravq a ina4e proqvqva iinteres kam men. da mu obra6tam li vnimanie ili da se pravq na nedostapna i toi sam da doide kakvo da napravq 4e da razbera dali me haresva ili prosto se pravi na lo6o mom4e i 6te postapi po sa6tiq na4in kakto s drugite momi4eta? :cry:

Iliqn4eto
04-05-2006, 21:25
амии виж зависи си много от момчето(казвам го от личен опит) ,прави се на леко недостъпна и бъди интересна личност ,не му се хвърляй на врата като останалите и да му омръзне набързо от тебе..или по-добре не се захващай,ако не ти се рискува..
преди едно момче(гъзарче от всякъде) ме сваляше ,какво ли не направи,за да ме впечатли,но аз и капка внимание,не му придавах ,но той бе настоятелен и накрая за 2 седм бехме заедно,но се разделихме.. така че ,ти сама реши и Успех :lol:

teenkopele
04-05-2006, 21:27
Дали ще те зареже...това не може да ти бъде казано. Можеш само да предполагаш. Според мен фактът, че толкова момичета е зарибил и зарязал, говори сам за себе си. :wink:
Ако имаш някакви съмнения по-добре не се занимавай с него, защото рискуваш да те заболи.
Това е. :)
Успех. :wink:

WILD__BOY
04-05-2006, 21:35
Ами виж са - някъв женкар без особено желание да създаде някви стабилни взаимоотношения. Тегли му ножа!

^Pretty{}Girl^
04-05-2006, 21:40
1 000 001 momi4e koeto toi shte precaka shte si ti skypa xahxhahxh {}

pechomuh_f4e
04-05-2006, 22:08
ne me e strah tolkova 4e 6te me zareje a me e qd ot tova4e se pravi na velik i na vsejelan a vsa6tnost e edno neobraboteno zahar4e......

flying_girl
04-06-2006, 00:54
Takyv tip mom4eta sa zbsoliutni leketa ostavai go da se naduva i da zaribqva 10000 momi4eta ne se zanimavai vaob6te

HeDa
04-06-2006, 01:00
Na mene tozi tup mom4eta izob6to ne mi haresvat...podobre izob6to ne se zanimavai s takiva .. mnogo shte srada6 i ni6to nqma da spe4eli6.... oba4e za smetka na tova moje6 da nau4i6 nqkoi mnogo cenen :-# urok

IKisseDAGirL
04-06-2006, 06:16
Na mene tozi tup mom4eta izob6to ne mi haresvat...podobre izob6to ne se zanimavai s takiva .. mnogo shte srada6 i ni6to nqma da spe4eli6.... oba4e za smetka na tova moje6 da nau4i6 nqkoi mnogo cenen :-# urok
и аз така мисля, не се занимавай с тоя, че да не ти излезе през носа хах :roll: имала съм работа с такова момче и накрая се оказа, че е пълен боклук и не заслужава и капка от вниманието ми :wink:
запомни, че 1 "лошо момче" неможе да ти даде и половината от това, което може доброто - момчето, което би те обичало и би направило всичко за теб :) всъщност първото винаги само взима, а нищо не дава в замяна :?

penywise
04-06-2006, 07:54
Бил "супер гъзар" :smt005 :lol:

Слез на Земята бе! :smt006

Кво сте му зализали всички топките, после кво няма да го МИСЛЯТ за гъзар 8-[

.............. #-o

PLAMENKO
04-06-2006, 08:00
Бил "супер гъзар" :smt005 :lol:

Слез на Земята бе! :smt006

Кво сте му зализали всички топките, после кво няма да го МИСЛЯТ за гъзар 8-[

.............. #-o

ХА-ХА-ХА
такива гъзарчета колко са ми смешни ..
кво да не некое футболистче или рапер дето слуша яко чалгата в амор ХА-ХА-ХА

POLA^_^
04-06-2006, 08:01
Напълно съм съгласна с другите!Ще ти донесе само сълзи,болка и ядове.Аз ти го казвам от личен опит,защото се занимавах с такова момче преди няколко месеца,но освен че ме унижи и станах "една от многото" ми даден и ценен урок!Така че не се зарибяваи много и да да не ти пука,той не те заслужава! O:) [-(

penywise
04-06-2006, 08:03
G Unit, gangsta shit метър и 40 с вдигнати ръце, кърпа на главата, посрани дънки, смрадливи кецове, цайси тип "Мишо Шамара", гъзарска походка тип "Едва си нося дрехите" и...

1) 5 лева в джоба за седмицата, понеже мама му е дала
2) 9 часа вечерен час и никво излизане преди да си е написал домашните...

Лелееее :shock:
Тоя направо си го тресе гъзарията бе

:smt008

white_chik
04-06-2006, 08:16
ami zavisi kvi sa ti 4uvstavata kum nego.ako mu se kefi6 samo e taka ne se pravi na nedostupna ami gledai da se sblijite pove4e i trugn s nego,prekaraite si gotini nekolko sedmici i tva e.A ako ima6 nekvi po-silni 4uvstva trqbva da razbere6 kvo ozna4ava6 za nego-porednata broika ili ne6to drugo :wink:

^_^
04-06-2006, 08:49
Бил "супер гъзар" :smt005 :lol:

Слез на Земята бе! :smt006

Кво сте му зализали всички топките, после кво няма да го МИСЛЯТ за гъзар 8-[

.............. #-o

ХА-ХА-ХА
такива гъзарчета колко са ми смешни ..
кво да не некое футболистче или рапер дето слуша яко чалгата в амор ХА-ХА-ХА
хахаха е тия дето се носят като рапъри и ходат в амор СА НАЙ-ГОЛЕМИТЕ смещници :lol: и аз слушам тая музика и кракът ми не е стъпвал в амор няма и да стъпи... а за момчето сериозно имах такъв случай с една приятелка ма абсолютно същи и тя така извъртя нещтата че "гъзара" стана нейно опитно зайче така че само от теб си зависи... а той найстина беше ДУПЕТО на училището

Krem4eto
04-06-2006, 08:59
"Харесвам лошите момчета и тоя стил,
направо не издържам аз когато ти си мил..."
Така се пееше в една рап песничка!!!Ами да ти кажа най-добре се прави на недостъпна,а когато той започне да ти обръща още повече внимание,направи се че би му се хванала да станете гаджета,а когато той ти предложи ти му кажи "НЕ"!ХЕ хе знаеш ли колко ще го хване яд ако се прави на гъзар...Ама ако наистина много го харесваш тръгни с него ама имай в предвид че ще е за малко!!!!

Fat_phil
04-06-2006, 10:05
Бил "супер гъзар" :smt005 :lol:

Слез на Земята бе! :smt006

Кво сте му зализали всички топките, после кво няма да го МИСЛЯТ за гъзар 8-[

.............. #-o

ХА-ХА-ХА
такива гъзарчета колко са ми смешни ..
кво да не некое футболистче или рапер дето слуша яко чалгата в амор ХА-ХА-ХА


oooo a te futbolistite kvi sa guzari napravo nqmam dumi!!!! pedali po 50 kg koito hodqt izruseni s ki4or4eta, obiknovenno imat po-malki dupeta ot gajetata si a za umstven tovar da ne govorim (kapaciteta im e po-maluk ot na topkata koqto ritat ====> Brainless)

i taka futbolistite sa guzari :?: :?: q se stegnete we \:D/ \:D/ \:D/

penywise nali nie znaem edin takuv guzar (penis) :smt005

pechomuh_f4e
04-06-2006, 10:06
Бил "супер гъзар" :smt005 :lol:

Слез на Земята бе! :smt006

Кво сте му зализали всички топките, после кво няма да го МИСЛЯТ за гъзар 8-[

.............. #-o

ХА-ХА-ХА
такива гъзарчета колко са ми смешни ..
кво да не некое футболистче или рапер дето слуша яко чалгата в амор ХА-ХА-ХА
хахаха е тия дето се носят като рапъри и ходат в амор СА НАЙ-ГОЛЕМИТЕ смещници :lol: и аз слушам тая музика и кракът ми не е стъпвал в амор няма и да стъпи... а за момчето сериозно имах такъв случай с една приятелка ма абсолютно същи и тя така извъртя нещтата че "гъзара" стана нейно опитно зайче така че само от теб си зависи... а той найстина беше ДУПЕТО на училището
a imate li nqkakva ideq togava kak ot "g1zar" da gp prevarna v "opitno zai4e".....

penywise
04-06-2006, 10:07
Бил "супер гъзар" :smt005 :lol:

Слез на Земята бе! :smt006

Кво сте му зализали всички топките, после кво няма да го МИСЛЯТ за гъзар 8-[

.............. #-o

ХА-ХА-ХА
такива гъзарчета колко са ми смешни ..
кво да не некое футболистче или рапер дето слуша яко чалгата в амор ХА-ХА-ХА


oooo a te futbolistite kvi sa guzari napravo nqmam dumi!!!! pedali po 50 kg koito hodqt izruseni s ki4or4eta, obiknovenno imat po-malki dupeta ot gajetata si a za umstven tovar da ne govorim (kapaciteta im e po-maluk ot na topkata koqto ritat ====> Brainless)

i taka futbolistite sa guzari :?: :?: q se stegnete we \:D/ \:D/ \:D/

penywise nali nie znaem edin takuv guzar (penis) :smt005


Денис (Пенис...) то същата работа.
И гаджето му... оная - "Здрасти, много си хубава" (на другата вечер - "земи, земи"!!!)

Е да, на него дупето и е по-малко от нейното
А той си е гъзе, нямам думи. Brain damaged dickless fuck... :mrgreen:

piFka_LP
04-06-2006, 10:08
az mislq 4e 6te postupi taka i s tebe
taka se se prvi na nedostupna da vidim k'fo 6 naprai
i nqma da mu se dava6 lesno
6tot i tebe 6 te zahvurli kato drugite!

Fat_phil
04-06-2006, 10:10
mda obshto vzeto "mnogo si hubava"

"eee imam si gaje.....,ama sme malko skarani"

"naistina si mnogo hubava"

"e nie vsushtnost skusahme.....ama are da ne pravim oshte na 1vata sreshta sex ok?"

"da.......utre shte doidesh li da spish v nas?"

"da razbira se"

v spalnqta

"lele kolko me privli4ash "

"naistina li?"
"da"
"vzemi , vzemi ,poemi"

taka stava (stavalo e pri men)
:wink:

08-30-2006, 18:31
Олллллллллллллл!Знам ги аз тея!И аз съм влюбена в един(но не е по-малак от мен ,а по-голям)И мила,вервай няма спасение!А сега да ви кажа на вас,тея дет говорят лошо за гъзарчетата!Вие чисто и просто завиждате!Неможете да играете фудбол,поради простата причина,че ви се тресат сланините като почнете да тичате!Нямате грам мускол по себеси,пък камоли плочки(както моя човек)!Пъпчасали сте и никой не ви харесва!Сега пък по темата!Тея момчета ги харесват секви,по-млади,по-големи,много по-големи!Е това е!

alkobalko
08-30-2006, 18:36
С такива като него по-добре да не занимаваш. Много малко са случаите, когато момиче може да задържи такова момче. Няма смисъл да си поредната бройка на този "гъзар".

Obitax
08-30-2006, 18:44
Ами виж са - някъв женкар без особено желание да създаде някви стабилни взаимоотношения. Тегли му ножа!

Wild_Boy e prav za kvo ti e bokluk kato nego .?

ni6to_ob6to
08-30-2006, 18:57
С такива като него по-добре да не занимаваш. Много малко са случаите, когато момиче може да задържи такова момче. Няма смисъл да си поредната бройка на този "гъзар".

tochno .. po-dobre go razkarai toq, ne se zahvashtai, shtoto posle nai-veroqtno shte sujalqvash ..

LilAngel
08-31-2006, 08:06
дошло ми е до гуша от такива 'гъзарчета' :smt013 ей начи момиченце фани се стегни! не обръщай внимание на такива, щото в живота никой няма да им прави евала, както е сега в даскало. повярвай ми нищо друго не им остава, освен самочувствието без покритие :smt011

silv
08-31-2006, 08:17
ne me e strah tolkova 4e 6te me zareje a me e qd ot tova4e se pravi na velik i na vsejelan a vsa6tnost e edno neobraboteno zahar4e......
6to ne te e strah 4e 6te se zareje davai,am posle ne revi kato skasate..

Mike-Jones
08-31-2006, 09:51
Бил "супер гъзар" :smt005 :lol:

Слез на Земята бе! :smt006

Кво сте му зализали всички топките, после кво няма да го МИСЛЯТ за гъзар 8-[

.............. #-o

ХА-ХА-ХА
такива гъзарчета колко са ми смешни ..
кво да не некое футболистче или рапер дето слуша яко чалгата в амор ХА-ХА-ХА ostavi priqtel vsi4ki stanaxa ve4e futboliste i manekeni 4oveka rita 2 pati v sedmicata topka i toi e ve4e futbolist oferti ima ot real ot barsa xax :0 i tiq momi4enca kolko sa mi tupi deto oo toi e nai golemiq gazarr shtoto se obli4a kato torba sas shirokite gashti ina4e v joba nqma sigorno i 2 lv da po4erpi mackata i momi4encata ve4e izpadat vuv extazz ooo kolko e xubav ooo tiq shiroki gashti i dvamata shte moje da vlizame v tqqx malee kakvo gazee ee basi xax :) raztapqt se napravo pak tuka za momi4eto q se opravqi dokato e vreme i mn pozd na tova vip gaze I AKO MOJE ISKAM DA MI DADE avtograf

IKisseDAGirL
08-31-2006, 10:15
темата е стара

Black_Cat
08-31-2006, 11:37
emi sama si napravi smetkata ako i ti si samo za ednata my zaribqvka se hvani s nego no ako my vqrva6 ili ako o6te nqma6 nqkakuv opit s takiva mom4eta nedei da my se vruzva6 za6toto 6te se opari6 mn lo6o [-X

Stelenceto
08-31-2006, 11:38
аз съм съгласна с PLAMENKO вс си зависи от тебе!!ако успее6 да извърти6 не6тата както на тебе ти изнася може да му завърти6 главата и после да върви след тебе каот ку4енце ;)сжали го и му покажи 4е не си поредната му броика...-да те наебе и да те зареже(не говориме за 4увства,а за теб-гаранция 6е ти донесе удовлетворение да види6 как си опитомила това газар4е ;))

Krem4eto
08-31-2006, 14:34
6te sam vi adski blagodarna ako mi dadete savet a problema mi e sledniq.. haresvam edno mom4e koeto e s edna godina po malko ot men oba4e e super g1zar!kazaha mi (no ne koi da e a ot siguren 4ovek go razbrah) 4e 1000000....momi4eta go haresvali toi gi zaribqval i posle gi zarqzval i nz kakvo da pravq a ina4e proqvqva iinteres kam men. da mu obra6tam li vnimanie ili da se pravq na nedostapna i toi sam da doide kakvo da napravq 4e da razbera dali me haresva ili prosto se pravi na lo6o mom4e i 6te postapi po sa6tiq na4in kakto s drugite momi4eta? :cry:
Прави се на недостъпна пък , ако тръгнете ,когато усетиш,че идва края го зарежи!

iiirish
08-31-2006, 16:44
съветвам те от личен опит - не се забълрквай с женкар колкото и да го харесваш! подобни характери трудно улягат във взаимоотношенията си със момичетата

aliq
09-01-2006, 00:16
pravi se na nedostapna ako te iska sam 6te doide pri tebe

cskamoni4ka
09-01-2006, 07:48
Изчакай той да те зариби,ако видиш че ще направи с теб като с останалите момичета изпревари го :wink: Успех!