PDA

View Full Version : kakvo 6te kagete za tova



04-05-2006, 21:24
http://www.novinar.org/main.php?act=news&act1=det&sql=MTg4MzsxMA==&mater=MTg4MzszNA

kaua
04-05-2006, 22:03
Ni6to...

adi4ka
04-05-2006, 22:39
мисля,че по-голяма част от форума сме били/още сме/ще бъдем на мястото на разказващите...Тъжно е,но е действителност,няма какво да се прави.някой е казал,че единствения начин да се оттървеш от изкушението е да му се отдадеш напълно

korn___
04-06-2006, 07:48
kakvo moga da kaja ...jalko e ! jalko e 4e roditelite na teq deca ne se interesuvat ot tova koeto sa suzdali i eto kakvo se polu4ava ! li4no 4e za men e po-dobre taka kolkoto po-malko umni hora ima tolkova po-malko konkurenciq 6te mi pravqt v profesiqtami i 6te mi e po-lesno

favor_91
04-06-2006, 20:57
Bulgaria---vtora po sveta durjava kato na6ata nqma :( za na6e sujalenie de

teenkopele
04-06-2006, 23:10
Мисля че тази статия е събрала доста факти.
Като се замисля, това че учениците пропиват на все по-ранна възраст е истина. То си личи. Жалко е, че това, което може да се направи, за да се премахне този проблем е толкова малко, че няма на къде... :?
Жалко е, че родителите нищо не правят... :o

04-07-2006, 08:24
mi ne se u4udvam

VukeHceTy
04-07-2006, 08:43
За България говорим все пак..

04-07-2006, 08:53
kakvo moga da kaja ...jalko e ! jalko e 4e roditelite na teq deca ne se interesuvat ot tova koeto sa suzdali i eto kakvo se polu4ava ! li4no 4e za men e po-dobre taka kolkoto po-malko umni hora ima tolkova po-malko konkurenciq 6te mi pravqt v profesiqtami i 6te mi e po-lesno

"Чуждата глупост не ни прави по - умни" е казал Наполеон.

Да не говорим, че употребета на алкохол е присъща на доста умни хора (големи писатели и философи са си пийвали здравата, да не говорим, че алкохолизмът е нещо като белег на повечето талантливи поети). Но май не става въпрос за разни техници и люде ремонтиращи хладилници и проче, тъй че май наистина може да си спокоен за професията си. \:D/

И все пак може да го раздаваш по - скромно. (съвет)

04-07-2006, 09:28
Хора,не забелязвате ли,че това са тинейджъри,като нас.Не мислите ли,че 80% от хората влизащи тук също употребяват алкохол-на диско,в кафенетата,в парка,в даскало,на купончета.Нима всички тук са "света вода ненапита"?!-НЕ!А и родителите?Какво са виновни те,я кажете!Те ни дават парички за закуска..........,а ние какво си купуваме с тях-цигарки,алкохол,трева. Така,че не родителите са ни виновни,нито учителит,виновни сме си ние,защото какво става.Дават ти за пръв път алкохол,пиеш да пробваш,дават ти 2-ри път,пиеш от гъзария,дават ти 3-ти път,пиеш за да не се делиш от компанията.Четвъртият път искаш дам,тъжно е,че ние,днешните тинейджъри,не можем да си направим веселото без алкохол.Не можем да се отпуснем без алкохол!Не можем да живеем без алкохол.Та в най-голямата жега бирата помага,ракията,през зимата сгрява.Така,че заради алкохола няма само един виновник,сички сме си виновни

i'm so excited!
04-07-2006, 09:34
Косата на човек може да се изправи, ако се окаже пред някоя от детските дискотеки в девет и половина в петък вечер. На фона на бурни чалга-ритми от задимените помещения излизат групи 12-годишни лолитки с детски тела и физиономии на изхабени фолкпевици. Някои повръщат, други едва ходят в права линия, трети друсат свежа плът в такт с горещите хитове на Азис. Момчетата не остават по-назад с тази разлика, че на 13 няма как да си придадат сексапилния вид на своите връстнички.

муахахаа, тфа беше злобно :-D
еми така е, аз доста често си пийвам, но съм само на биричка, другото е гадно...

ycMuBkaTa
04-07-2006, 09:34
Тази статия показва просто какви сме ние...То си е за нашата културам, нашето възпитание. Какъв е смисъла да критикуваме описаните случаи като ние сме същите, може би не абсолютно, но от части. Замислете се на колко години опитахте алкохол за първи път? На колко години се напихте за пръв път?
Може би проблема идва от това, е всичко ни е позволено, от всичко можем да опитаме и ние го правим...Това не зависи от семейството или възпитанието...Просто е следствие от времето, в което живеем...

Dese
04-07-2006, 11:13
Kakvo da kaja... faktite govorqt sami za sebe si :smt010

LuDaTa_BaNi4kA
04-07-2006, 11:21
Тази статия показва просто какви сме ние...То си е за нашата културам, нашето възпитание. Какъв е смисъла да критикуваме описаните случаи като ние сме същите, може би не абсолютно, но от части. Замислете се на колко години опитахте алкохол за първи път? На колко години се напихте за пръв път?
Може би проблема идва от това, е всичко ни е позволено, от всичко можем да опитаме и ние го правим...Това не зависи от семейството или възпитанието...Просто е следствие от времето, в което живеем... damz i az taka mislq...tolko puti sum go praila i znam 4e e tupo oba4e kato vsi4ki otidat da piat kfo da prai6 i ti otiva6...e za tfa me e nai mn qd

04-07-2006, 13:41
АБЕ КАКВО ЛОШО ИМА В ТОВА, ЧОВЕК ДА СЕ НАПИВА В ЮНОШЕСТВОТО СИ?!!!!!!! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Като станем семейни ще е много по-лошо да се напиваме отколкото сега! Като бях на 15 се напивах като слон, но сега това занимание не ме изкушава по никакъв начин. Точно сега се преудолява влечението към алкохола и то чрез насищане. Три години по - късно (сега) нито съм отрепка, нито съм слаб ученик, нито злоупотребявам, нито има изгледи да си проваля живота. Имам доста забавни спомени от онези дни и толкоз.
Това са журналистически изгъзици, които просто хвърлят сянка върху съществените проблеми на нашето общество. :smt006