PDA

View Full Version : brusnenetto na razete!POMOGNETE



PRESY
04-05-2006, 22:41
Emi zna4i moq priqtelka zapo4na da si brusne razete i az se zamislih dali imam nujda i se okaza 4e e taka.Moite kosum4eta po ruzetre sa na mnogo rqdko,no za smetka na tova sa dulgi i tumni!I si pomislih dali da ne zapo4na da si brusna i az ruzete,no vednuj i pipnah rakata i tq be6e mnogo gruba(kato mujka brada)i naistina se stresnah i si pomislih za krem,ot koito padat sami(polzvala sum i predi),no nikoga na razete!Mojete li da mi kajete dali tozi krem 6te moga da go polzvam za raze ili ne e hubavo!Pomognete

Devilsplaymate
04-05-2006, 22:47
a da be ... Obrasni se ( s udarenie na 'O') i gledai kak stava6 kato me4e :P Pone s epilator po-dobre stava , 4e gi skube , a ne gi brysne :wink:

Ena``
04-06-2006, 07:20
Уфф отвратителна идея..миналата година пробвах с епилатор, болката беше подобаваща, а ръцете ми не станаха по-красиви..появиха се и пъпчици..а бръсненето въобще си го избий от главата..

mil4eto_
04-06-2006, 08:08
избий си го от главата!
просто си помисли какви ще ти пораснат космите след това [-X
по-добре ходи на кола маска.

04-06-2006, 08:18
Кола маска или с епилатор по-добре...щото верно щи станат като на мъж ръцете!

~>ZLOBI4KA<~
04-06-2006, 08:20
Az sam suglasna s mil4eto_ .prava e.az si gi maham s kola,ne e koi znae kolko bolezneno.pone ne kolkoto s epilator,a i bolkata e kratka.i nqma da ti poniknat na sledva6tiq den.probvai s kola maska,a puk ako re6i6 4e ne ti dopada tozi na4in na obezkosmqvane probvai ne6to drugo.no brusneneto trqbva da ti e poslednata alternativa.uspeh :)

kaka_lara
04-06-2006, 08:38
представи си някое гадже да те прегърне и ти като почнеш да му бодеш... лелей :D аз лично ползвам кремчета депилатор, тъй като на болка не търпя, нито мога с кола нито с епилатор. Малко начесто трябва да се прави 1-2 пъти в седмицата, но поне кожата ми е гладка и мекичка :D

i'm so excited!
04-06-2006, 08:49
а3 в седми клас направих тази грешка и мога да уверя, че нито ми станаха повече, нито по-дебели :-D
ма все пак е по-добре да си ги махнеш с кола маска или епилатор, растат по-бавно=))

04-06-2006, 09:08
moq savet e parvo da si gi obrasne6 i kato vidi6 4e zapo4vat da niknat s epilator za6toto kato sa mn dalgi 6te te boli az taka napravih predi 1 godina i dosega deistvam s epilatora-prez dve sedmici mi rastat mn e efektivno nqma pupki(pone pri men) kojata mi e kato na bebe :-D

Siseetoo
04-06-2006, 09:36
moq savet e parvo da si gi obrasne6 i kato vidi6 4e zapo4vat da niknat s epilator za6toto kato sa mn dalgi 6te te boli az taka napravih predi 1 godina i dosega deistvam s epilatora-prez dve sedmici mi rastat mn e efektivno nqma pupki(pone pri men) kojata mi e kato na bebe :-D

Аз постъпих по същия начин ... и нямам никакви проблеми..
С епилатор е най-добре!!! За болката...търпи се споко,все пак красотата изисква жертви . :)

IdontGiveaFuck
04-06-2006, 09:45
С крем не е добра идея,защото е почти същата история като бръсненето,а това вече е огромна грешка..Ако не ти пречат ужасно много по-добре не ги пипай..И все пак ако си решила със сигурност, пробвай с кола маска или епилатор.Ще те боли бая,но друг начин просто няма!Освен ако не говориш с родителите ти за лазерна епилация,която е много скъпа.. :?

sk8girL
04-06-2006, 10:15
Недей да ги бръснеш [-X , махай ги с кремче.Аз мойте с крем ги махам и нито са ми станали по гъсти и по дебели, нито нищо.Пък и те космите на ръцете са някак си по меки и по редки , тъй че няма да ти се налага да ги махаш толкова често.Аз мойте ги отстранявам на 1-2 седмици , даже някой път и повече.

midnight...
04-06-2006, 11:39
и сега ме светнете защо ще се гъзарите да си махате космите от ръцете ](*,)
първо че когато станат малко по-големи изглеждат ужасно в/у една нежна женска ръка и второ че на кой му пука дали имате там косми :shock:

xOtkiSsSs
04-06-2006, 11:59
Чета тука че всички дават съвет кремчета, кола или епилатор...Хм ми мила ти сама каза, че са ти на рядко защо не пробваш да ги изрусиш? Поне моите пр правят така и нямат проблеми.Аз не съм си мислила да ги махам,защото по принцип съм си светличка и са си ми русички и не се абелязват :)

nymphetamine_girl_199239
04-06-2006, 21:47
moq savet e parvo da si gi obrasne6 i kato vidi6 4e zapo4vat da niknat s epilator za6toto kato sa mn dalgi 6te te boli az taka napravih predi 1 godina i dosega deistvam s epilatora-prez dve sedmici mi rastat mn e efektivno nqma pupki(pone pri men) kojata mi e kato na bebe :-D

tui bqh az :mrgreen:

ycMuBkaTa
04-07-2006, 09:43
Една приятелка си ги маха, но само с крем депилатор, доколкото знам и няма проблеми, т.е. не й растат по-черни, по-големи.

kobrichka
04-07-2006, 13:22
ne gi brasni NIKOGA [-X tova 6te e nai golqmata glupost koqto 6te napravi6,az sa6to si gi maham no samo s kolomaska i racete mi sa glatki i mn meki4k :D i

nikitooo
04-09-2006, 21:00
ne gi brasni NIKOGA [-X tova 6te e nai golqmata glupost koqto 6te napravi6,az sa6to si gi maham no samo s kolomaska i racete mi sa glatki i mn meki4k :D i

i az iskam KOLOMASKA

abe hodi ti gi izrusat na frizior be macka

Djeilo
04-09-2006, 21:51
Oooo ne pravi gre6kata da si izbrusne6 rucete!Az deistvam s epilatora i mi e dobre! :wink: Pyrviq put boli,no se svikva...daje e priqtno

art_lady
04-13-2006, 18:24
Най-добре първия път отиди на козметик-топла кола маска най добре така става.След това можеш и вкъщи или с епилатор или има една кола маска,която е на ролка и е с лентички и не се оклепваш.Но задължително първия път отиди на козметик. :wink: :smt006

SmiLe_BaBy{P}
04-13-2006, 20:26
Ххехе че вие ли ще й казвате "Не ги бръсни никога". И да попитам момичето което пусна тази тема .... кога почнаха да й пречат космите на ръцете - когато приятелката й си обрасна нейните ли? Виж ся ..щом си решила ги бръсни.Ако го правиш с бръсначка трябва по-често да ги минаваш.С епилатор...ем боли ама не чак толкова.С кола маска мене лично мн ме боля.А с крем депилатор по-добре недей.Кожата по ръцете е много нежна и може да има възпаления.

FriLL
04-13-2006, 22:53
v tazi oblast tva e edna ot gre6kite kopito sam napravila -da si izbrusna rucete ( az ne 4e imah koi znae kolko golemi kosmi ,ama zaradi moita priqtelka 6toto tq si gi mahna i az da ne ostana po-nazad ).sega mnogo sujalqvam za tova.togava bqh 6 ili 7 klas brusnah gi izvestno vreme i posle mi doide akula v glavata i otidoh na kozmetik s kola maska(ama ve4e be6e kusno kosmite mi bqha stanali dosta grubi4ki)sega v momenta ne gi maham ama kato doide lqtoto i te mi stavat rusi i kato hvana ten i ne si li4at.a tva za krem4eta e pulna glupost spored men ,to e su6tata rabota kato s brusna4ka ne ti maha kosmite s korena!!

05-06-2006, 20:06
sus samobrusna4ka nedei!!!! s kola maska opitai, nqma da sa grubi

SeXyTo_f
05-06-2006, 20:13
Ми аз лично се обезкосмявам навсякъде! и по кракта и руцете..долу и т.н....когато нямам достатъчно пари за кола маска...си ги махам с епилатор по ръцете и кръката...но никога не с бръсни! :wink: