PDA

View Full Version : ГЕПЕН GSM



teenkopele
04-05-2006, 23:42
Хора на един френд днеска му гепиха телефона. Та исках да ви питам има ли някакъв начин, при положение, че няма активиран gps, да се разбере къде се намира телефона?
:-k

04-05-2006, 23:47
такам,значи има начин,но рядко се получава,трябва да имаш връзки в мтел
крадеца като махне картата,слага друга.Ако тела е купен от Бг(не е декодиран) в момента,в който се сложи новата карта могат да го проследят с няква машина там на радиус до 1м от мястото,където е крадеца или човека у който е тела..но за тва трябват връзки.а Ако е на глобул..нз сигурно пак става,но за мтел съм 1000% сигурна.

adi4ka
04-05-2006, 23:49
^
тва отгоре бях аз де ;)

WILD__BOY
04-05-2006, 23:49
Обикаляш заложните къщи ;)

joro_tev
04-06-2006, 07:07
Кажи му да бяга да си търси нов. Работя в GSM магазин от 10 месеца и сме обявявали около 5-6 апарата за изгубени - никаккъв резултат.

machoka
04-06-2006, 08:14
такам,значи има начин,но рядко се получава,трябва да имаш връзки в мтел
крадеца като махне картата,слага друга.Ако тела е купен от Бг(не е декодиран) в момента,в който се сложи новата карта могат да го проследят с няква машина там на радиус до 1м от мястото,където е крадеца или човека у който е тела..но за тва трябват връзки.а Ако е на глобул..нз сигурно пак става,но за мтел съм 1000% сигурна.

Именно..

Един приятел си взе телефон от заложна къща /без сим естествено/ и то беше бая старичък. Сложи си негоия си сим, който му е от години и си джитка с телефончето има-няма една седмица и по едно време му се звъни на входната врата:
"-Добър ден, сержант Петров. Вие ли сте притежател на телефонен апарат, модел еди какъв си, с номер еди кой си /всичко за телефона му е казал/?" Той казва "да". "Ами, конфискувам го, бил е откраднат" - дава му копие от протокол и си заминава с телефона.

Така че, начини да се намери един телефон винаги има, не си мислете че мобилните оператори са балами, могат много повече неща, от колкото мислите че дори съществуват.

Въпросът е, че наистина се искат връзки за това, въпреки че процедурата не е никак сложна.

akademika
04-06-2006, 08:36
Моя ми го откраднаха преди две години - имаше IMEI обаче не го намериха.

Master_88
04-06-2006, 09:29
Да подаде жалба в полицията и до оператора,може и да го намерят

SEXtreme
04-06-2006, 13:28
Da ti4ka v magazina za GSM-i :) Ostanaloto e gore-dolu gubene na vreme :)

MoRsKa_nimfa
04-06-2006, 13:38
na men mi gepeha 3 ...mnogo kofti .i to bez da sa usetq.golema sam shmatka