PDA

View Full Version : ot4aqna sam..



stereophonix
04-05-2006, 22:45
zdraveite! .. ta da vi razkaja moqta istoriq i da mi dadete savet.. zna4i ima 1no mom4e v moq grad (te sa mn de.. ama az za 1no kokretno 6te govorq) kade mn sam si go haresala! mn! .. toi e prodava4 v 1n magazin (ot sega zabravete da mi kazvate "hodi po-4esto v magazina" 6toto ne stava). predi nova godina si go zaribqvah, zapoznah se s nego (sama!), na kafe 6tqhme da hodim ama ne6to ne otidohme na kraq i az se otkazah ot nego. togava toi si nqma6e priqtelka.. ama ot 2-3 dena go vijdam 4esto i se setih za nego i pak sam ambicirana da e moi pone za 1na no6t! sega si ima priqtelka po princip, no vse pak e maj (ni6to li4no kam majete ot foruma!).. ta molbata mi e daite nqkakav savet za taktika kak da go zaribq.. provah ve4e s direktniq pat - "haresvam te i iskam da izlezem" i ne se polu4i.. vse trqbva da ima i drug na4in! tova e maj za boga! sega 6te kajete "ami priqtelkata mu. nqma li da ti e gadno?!" .. ami ne, ne me barka izob6to! ne vi li se e slu4valo adski mnogo da iskate ne6to! ama mnogo mnogo!!! ... e az taka go iskam nego, toi prosto e perfekten! .. iskam da vidq kakto 6te e s takova mom4e! nadqvam se da poglednete seriozno na temata mi 6toto az sam naprau ot4aqna, samo za tva si mislq! o4akvam va6ite otgovori! mersi!
P.S. mersi, 4e pro4etohme post-a mi!

ProstoAz
04-05-2006, 22:51
Опитай се да го проследиш и да разбереш къде излиза вечер - някоя дискотека примерно и някой ден цъфни там по случайност разбира се. :lol: Възползвай се от количеството алкохол в кръвта му и евентуалната липса на гаджето му (т.е. трябва да издебнеш такъв момент). Облечи си нещо секси - потниче, пола, от долу някакво хубаво бельо, гримирай се, направи си прическа сложи си любимия парфюм и...атакувай! Започни да танцуваш с него по възможно най-еротичния начин (предполагам сещаш се как точно?) и той сам ще си го поиска. :wink:
Ти го каза - мъжете са си мъже! :twisted:
Успех! ;-)

stereophonix
04-05-2006, 22:57
mersi mersi mersi!! (: i az si misleh za ne6to takova! (: nqkoi drug da me posavetva o6te ne6to? (:

flying_girl
04-06-2006, 00:53
Po lesno e da razbere6 dali 4ati i kade vliza tam moi6 mu namekni6 ne6to v 4ata e lesno ne kato 'na 4etiri o4i'

stereophonix
04-06-2006, 05:15
nqma kak da go razbera tova..

Glezlata
04-06-2006, 07:11
Ako imate nqkakvi ob6ti poznati moje da pogovori6 s tqh da hudataistvat :lol:

stereophonix
04-06-2006, 07:22
nqmame..

Fat_phil
04-06-2006, 07:59
mnogo shitty e verno no ideqta s diskoto e dobra :D az bih se navil i bez alkohol taka 4e are idvai nasam :lol: shega de:)

ta po temata :-k :-k :-k gledai da mu se nabivash na oko da si vinagi sexY da mu hvurlqsh po-mrusnishki pogledi bla bla !!!
moje na nqkoi kupon da probvash da go vzemesh a tam ve4e sled alkohol nqm na kude da bqga :D

a po temata za mujete ne bih kazal 4e "sme muje - edva li ne vsqka moje da ni na**e" az ne bih go dal na vsqka kolkoto i da sum piqn :wink: taka 4e ne se mislete 4e mojete ei taka da ni imate :wink:

nymphetamine_girl_199239
04-06-2006, 10:12
Опитай се да го проследиш и да разбереш къде излиза вечер - някоя дискотека примерно и някой ден цъфни там по случайност разбира се. :lol: Възползвай се от количеството алкохол в кръвта му и евентуалната липса на гаджето му (т.е. трябва да издебнеш такъв момент). Облечи си нещо секси - потниче, пола, от долу някакво хубаво бельо, гримирай се, направи си прическа сложи си любимия парфюм и...атакувай! Започни да танцуваш с него по възможно най-еротичния начин (предполагам сещаш се как точно?) и той сам ще си го поиска. :wink:
Ти го каза - мъжете са си мъже! :twisted:
Успех! ;-)

e pa da :mrgreen:

stereophonix
04-06-2006, 12:26
a po temata za mujete ne bih kazal 4e "sme muje - edva li ne vsqka moje da ni na**e" az ne bih go dal na vsqka kolkoto i da sum piqn :wink: taka 4e ne se mislete 4e mojete ei taka da ni imate :wink:
ne mi be6e tva ideqta.. razbral si me pogre6no.. misalta mi e tam, 4e .. abe maj si e maj.. kakto momi4etata sa licemerki i intrigantki (mnogo 4esto sre6tano qvlenie), taka i majete gledat kak da si napravqt broikata, 4e da ima kakvo da razkavat posle .. ne6to takova..

Malena
04-06-2006, 12:37
ако наистина обича приятелката си... просто забрави да спиш с него.... един мъж каже ли НЕ.... значи е НЕ в повечето случаи...
а и не смяташ ли че постъпваш много егоистично...? излагаш се...

04-06-2006, 12:47
ако наистина обича приятелката си... просто забрави да спиш с него.... един мъж каже ли НЕ.... значи е НЕ в повечето случаи...
а и не смяташ ли че постъпваш много егоистично...? излагаш се...
eh .. e ko be6e tolko vluben nqma6e da se obra6ta da zaglejda dupetata na drugite momi4eta.. znam li (: az iskam da opitam, 4e da ne sajalqvam posle.. pak za egoisti4noto - taka e da, egoisti4no e.. no ako az ne mislq za sebe si, to koi drug? i tva mi e ne6to kato nevazmjonoto, nepostijimoto, a adski mnogo go iskam i sam se ambicirala da napravq vsi4ko vazmojno da go postigna! po princip sam si takava, kato re6a ne6to i trqbva da go postigna s cenata na vsi4ko!

penywise
04-06-2006, 12:53
Нормално е да си отчаяна... да ти откаже момче на директно предложение.

Евала на пича.

Ти квото и да мислиш, един мъж като каже НЕ, особено за подобно нещо.. това обикновено трябва да бъде прието буквално. А именно - НЕ!

Честито :smt008

Malena
04-06-2006, 12:54
целта не винаги оправдава средствата...
знаеш ли... преди известно време и аз мислех като теб... само че аз обичах човека който исках... като се замисля и още го обичам и още го искам... но уважавам това че си има приятелка и чувствата му към нея... не знам... ти си реши дали да се бориш за него... но запомни едно... мъжете трябва да се борят за теб, а не ти за тях... те не обичат много да им се слагат... губят много бързо интерес

penywise
04-06-2006, 12:59
... но запомни едно... мъжете трябва да се борят за теб, а не ти за тях...

Мухахах :twisted:
Най-тъпото нещо, което съм чувал на скоро!

Ти кво да нямаш златна п*тка, че да се "БОРИМ ЗА ТЕБ!!!"

--------

Но да - предлагам ти да го оставиш да се бори за теб. Залагам си лявата топка, че никога няма да го имаш (поне не и по този начин).

Nofacenoname
04-06-2006, 13:01
Опитай се да го проследиш и да разбереш къде излиза вечер - някоя дискотека примерно и някой ден цъфни там по случайност разбира се. :lol: Възползвай се от количеството алкохол в кръвта му и евентуалната липса на гаджето му (т.е. трябва да издебнеш такъв момент). Облечи си нещо секси - потниче, пола, от долу някакво хубаво бельо, гримирай се, направи си прическа сложи си любимия парфюм и...атакувай! Започни да танцуваш с него по възможно най-еротичния начин (предполагам сещаш се как точно?) и той сам ще си го поиска. :wink:
Ти го каза - мъжете са си мъже! :twisted:
Успех! ;-)
:twisted: :twisted: :smt007
Така е няма начин да не ти устои 8-[ =P~

Malena
04-06-2006, 13:02
още едно подобие на мъж....

strange__
04-06-2006, 13:11
Абе както съм изнервенааааааааааааа лелееееееее :evil: :evil: :evil:
Ето заради ку*ви като тебе хората страдат!!!!!Ебати овцата....ти за ква се мислиш,че ше се бъркаш в чуждите връзки бе?! Като си има приятелка го оставяш на мира...бахти хората дето ги има ](*,) За вас момчетата ли свършиха,че налитате на обвързаните?! И кво ше преспи с тебе и?! Май ти си МЕГА загорялата,а? Преди няколко месеца е бил сам и ти не си успяла да го спечелиш,сега къде се буташ между шамарите ми отговори :?: Аз ако бях на мястото на гаджето му в момента,в който разбера за съществуването ти щеше да ти се прииска никога да не си доближавала тва момче :idea: Аз съм 90% сигурна,че просто защото виждаш,че е щастлив с друга и искаш да ти го набие в гъза,за да страдат и другите,а не само ти!!!!!!! Абе знам ли.....ако го обиаше нямаше да се чудиш как да те на*бе ами как да го спечелиш.И именно това ме кара да си мисля,че си адски пропадналото момиче.Като си разбивачка на сърца и връзки кво ни питаш нас как да го забиеш?! Вие секс богините нямате ли си някви отработени методи?!?!?!!?!? :evil: ](*,)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 2 от правилника!
Благодаря!

penywise
04-06-2006, 13:13
Абе както съм изнервенааааааааааааа лелееееееее :evil: :evil: :evil:
Ето заради ку*ви като тебе хората страдат!!!!!Ебати овцата....ти за ква се мислиш,че ше се бъркаш в чуждите връзки бе?! Като си има приятелка го оставяш на мира...бахти хората дето ги има ](*,) За вас момчетата ли свършиха,че налитате на обвързаните?! И кво ше преспи с тебе и?! Май ти си МЕГА загорялата,а? Преди няколко месеца е бил сам и ти не си успяла да го спечелиш,сега къде се буташ между шамарите ми отговори :?: Аз ако бях на мястото на гаджето му в момента,в който разбера за съществуването ти щеше да ти се прииска никога да не си доближавала тва момче :idea: Аз съм 90% сигурна,че просто защото виждаш,че е щастлив с друга и искаш да ти го набие в гъза,за да страдат и другите,а не само ти!!!!!!! Абе знам ли.....ако го обиаше нямаше да се чудиш как да те на*бе ами как да го спечелиш.И именно това ме кара да си мисля,че си адски пропадналото момиче.Като си разбивачка на сърца и връзки кво ни питаш нас как да го забиеш?! Вие секс богините нямате ли си някви отработени методи?!?!?!!?!? :evil: ](*,)

БРАВО МАЦКА!!! РАЗБИ КОЧИНАТА

РЕСПЕКТ!!!

Fat_phil
04-06-2006, 13:18
Абе както съм изнервенааааааааааааа лелееееееее :evil: :evil: :evil:
Ето заради ку*ви като тебе хората страдат!!!!!Ебати овцата....ти за ква се мислиш,че ше се бъркаш в чуждите връзки бе?! Като си има приятелка го оставяш на мира...бахти хората дето ги има ](*,) За вас момчетата ли свършиха,че налитате на обвързаните?! И кво ше преспи с тебе и?! Май ти си МЕГА загорялата,а? Преди няколко месеца е бил сам и ти не си успяла да го спечелиш,сега къде се буташ между шамарите ми отговори :?: Аз ако бях на мястото на гаджето му в момента,в който разбера за съществуването ти щеше да ти се прииска никога да не си доближавала тва момче :idea: Аз съм 90% сигурна,че просто защото виждаш,че е щастлив с друга и искаш да ти го набие в гъза,за да страдат и другите,а не само ти!!!!!!! Абе знам ли.....ако го обиаше нямаше да се чудиш как да те на*бе ами как да го спечелиш.И именно това ме кара да си мисля,че си адски пропадналото момиче.Като си разбивачка на сърца и връзки кво ни питаш нас как да го забиеш?! Вие секс богините нямате ли си някви отработени методи?!?!?!!?!? :evil: ](*,)

БРАВО МАЦКА!!! РАЗБИ КОЧИНАТА

РЕСПЕКТ!!!

RESTECP

Krem4eto
04-06-2006, 13:19
Абе забрави го,зае*и го,ако той реши сам ще дойде при теб.Пък и ти сама каза че има много мъже!!!

penywise
04-06-2006, 13:22
Господ да пази къщата от зла дума и тъпа жена [-o<

Krem4eto
04-06-2006, 13:24
Господ да пази къщата от зла дума и тъпа жена [-o<

Хах прав си!Че като си помисля на мен,ако ми се беше случило...щях да я разчекна тая....

04-06-2006, 13:40
zdraveite! .. ta da vi razkaja moqta istoriq i da mi dadete savet.. zna4i ima 1no mom4e v moq grad (te sa mn de.. ama az za 1no kokretno 6te govorq) kade mn sam si go haresala! mn! .. toi e prodava4 v 1n magazin (ot sega zabravete da mi kazvate "hodi po-4esto v magazina" 6toto ne stava). predi nova godina si go zaribqvah, zapoznah se s nego (sama!), na kafe 6tqhme da hodim ama ne6to ne otidohme na kraq i az se otkazah ot nego. togava toi si nqma6e priqtelka.. ama ot 2-3 dena go vijdam 4esto i se setih za nego i pak sam ambicirana da e moi pone za 1na no6t! sega si ima priqtelka po princip, no vse pak e maj (ni6to li4no kam majete ot foruma!).. ta molbata mi e daite nqkakav savet za taktika kak da go zaribq.. provah ve4e s direktniq pat - "haresvam te i iskam da izlezem" i ne se polu4i.. vse trqbva da ima i drug na4in! tova e maj za boga! sega 6te kajete "ami priqtelkata mu. nqma li da ti e gadno?!" .. ami ne, ne me barka izob6to! ne vi li se e slu4valo adski mnogo da iskate ne6to! ama mnogo mnogo!!! ... e az taka go iskam nego, toi prosto e perfekten! .. iskam da vidq kakto 6te e s takova mom4e! nadqvam se da poglednete seriozno na temata mi 6toto az sam naprau ot4aqna, samo za tva si mislq! o4akvam va6ite otgovori! mersi!
P.S. mersi, 4e pro4etohme post-a mi!
Ти си нищо повече от една жалка пикла, айде да не кажа курветина. ТИ, мило , глупаво дете нямаш правото да се опитваш да се бъркаш в чуждите връзки. Не ти ли е унизително, или до такава степен си свикнала да те тъпчат хора, които нищо не изпитват към теб? Не си ли се замисляла, че това момче може да ОБИЧА ( ако знаеш какво е това 'обич') приятелката си?! Знаеш ли той ако е свестно момче за какъв долен боклук ще те помисли ( и с право)?И не - НЯМАШ ШАНС! Отрязал те е и толкоз! Представи си колко те харесва щом даже когато е бил свободен те е умножил по нула... Онова момиче със сигурност е много повече от теб, скъпа и с жалките си курвенски изпълнения нищо няма да постигнеш...освен един ден да се гръмнеш като осъзнаеш що за стока си, пикла скапана!!! :smt013

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 2 от правилника!
Благодаря!

strange__
04-06-2006, 13:49
zdraveite! .. ta da vi razkaja moqta istoriq i da mi dadete savet.. zna4i ima 1no mom4e v moq grad (te sa mn de.. ama az za 1no kokretno 6te govorq) kade mn sam si go haresala! mn! .. toi e prodava4 v 1n magazin (ot sega zabravete da mi kazvate "hodi po-4esto v magazina" 6toto ne stava). predi nova godina si go zaribqvah, zapoznah se s nego (sama!), na kafe 6tqhme da hodim ama ne6to ne otidohme na kraq i az se otkazah ot nego. togava toi si nqma6e priqtelka.. ama ot 2-3 dena go vijdam 4esto i se setih za nego i pak sam ambicirana da e moi pone za 1na no6t! sega si ima priqtelka po princip, no vse pak e maj (ni6to li4no kam majete ot foruma!).. ta molbata mi e daite nqkakav savet za taktika kak da go zaribq.. provah ve4e s direktniq pat - "haresvam te i iskam da izlezem" i ne se polu4i.. vse trqbva da ima i drug na4in! tova e maj za boga! sega 6te kajete "ami priqtelkata mu. nqma li da ti e gadno?!" .. ami ne, ne me barka izob6to! ne vi li se e slu4valo adski mnogo da iskate ne6to! ama mnogo mnogo!!! ... e az taka go iskam nego, toi prosto e perfekten! .. iskam da vidq kakto 6te e s takova mom4e! nadqvam se da poglednete seriozno na temata mi 6toto az sam naprau ot4aqna, samo za tva si mislq! o4akvam va6ite otgovori! mersi!
P.S. mersi, 4e pro4etohme post-a mi!
Ти си нищо повече от една жалка пикла, айде да не кажа курветина. ТИ, мило , глупаво дете нямаш правото да се опитваш да се бъркаш в чуждите връзки. Не ти ли е унизително, или до такава степен си свикнала да те тъпчат хора, които нищо не изпитват към теб? Не си ли се замисляла, че това момче може да ОБИЧА ( ако знаеш какво е това 'обич') приятелката си?! Знаеш ли той ако е свестно момче за какъв долен боклук ще те помисли ( и с право)?И не - НЯМАШ ШАНС! Отрязал те е и толкоз! Представи си колко те харесва щом даже когато е бил свободен те е умножил по нула... Онова момиче със сигурност е много повече от теб, скъпа и с жалките си курвенски изпълнения нищо няма да постигнеш...освен един ден да се гръмнеш като осъзнаеш що за стока си, пикла скапана!!! :smt013
А най-лошото в случая е,че има изписани 2 страници със съвети как да го "спечели" :shock: Аре бе осъзнайте се!!!! Вие като и казхте да го напие на някой купон или да му се натиска в дискотеката замислихте ли се,че утре вашето момче може да отиде някъде сам и да се намери някоя изпаднала курва като тая и да го направи тва?! Дали щяхте да се чувствате добре?! Ми не....щяха да се появят 10 теми от сорта: "Той ми изневери....сега какво да правя?"!!! А всъщност вие сами давате идеи как да ви отнемат момчетата....научили сте някви "женски хитринки" и арее да се правиме на големите свалячки сичките :roll: ПАЗИ БОЖЕ,СЛЯПО ДА ПРОГЛЕДА :idea: #-o

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 2 от правилника!
Благодаря!

teenkopele
04-06-2006, 14:10
Като гледам си доста решена да го минеш това момче! :-D
Начини има доста. Примерно флиртувай с него, но не по някакъв безобиден начин, прави му намеци. За това се сещам в момента.
Ааа да, за малко да забравя...ако момчето е някакво примерно, не кръшка и т.н. , на изключвай възможността да си останеш на сухо. :)
Успех. :wink:

ProstoAz
04-06-2006, 14:47
Като нямате с какво да помогнете защо въобше пишете?
Тя има ПЪЛНОТО право да прави каквото си поиска и да търси съвет относно това как да го направи. Щом иска да спи с него - нека го направи! Негов проблем си е, че си има гадже и евентуално може да се поддаде на изкушението и да и изневери.
Сега е времето да си живеем живота и не трябва да се ограничаваме с "той си има гадже, няма да се занимавам с него" и т.н. Те да не би да са женени, че чак толкова се впрягате? Ще ходят днес, утре, още месец-два, може би година, но накрая най-вероятно ще се разделят. Няма лошо! Както и няма лошо, че той може да преспи със stereophonix, така или иначе, ако не го направи с нея - все някога ще го направи с някоя друга.
Аз винаги съм била твърдо зад мнението, че човек трябва да се стреми да получи всичко, което иска, било то и в известен разрез с общоприетите обществени норми, стига да е в границата на нормалното разбира се. Всеки живее за себе си, малко или много всички сме егоисти и се стремим към това на нас да ни е добре. Една от най-добрите формули в живота е да гледаме своя си интерес, да правим всичко, за да постигнем мечтите си, само така можем да се почувстваме щастливи и пълноценни.

Също така strange__ аз не бих имала нещо кой знае колко против, ако гаджето ми (по принцип, в момента нямам такова) спи с някоя друга. Това е моментен порив, страст, желание, каприз, алкохол, резлутат от дадено стечение на обстоятелствата и т.н. и в никакъв случай не е фатална грешка. Ако двамата се обичат нищо не им пречи после пак да продължът след една изневяра, а ако не могат да си простят за нея - значи все някога са щели да се разделят. Ако има любов и тя е достатъчно силна, всяко изпитание може да се преодолее. Приемете това дори като един тест за любов и доверие, който според мен малко хора биха могли да издържът.

04-06-2006, 16:38
иди в магазина му , съблечи се и тоя ще те оправи , ако не е педал :)

лично аз бих те изчукал ама едно хубаво , че повече да не се сетиш да се бъркаш в работите ми...

онова с малките буквички си е вярну :)

doomer
04-06-2006, 16:39
!
горе си беше мой пост :)

и това ако е тема за любов аз ще се гръмнъ :) баси любовта :)

04-06-2006, 17:16
heh .. e vie sigurnu si imate nekvi dalgi vrazki i vi e strah dali maom4enceto vi nqma nqkoi den da se izku6i da e s nqkoq druga.. q se postavete na moe mqsto, to e mn lesnu na mqstoto na priqtelkata mu.. ii drugo - ne sam se izrazila mn dobre, pak i vie ne ste me razbrali ama izob6to.. az ne kazvam, 4e zadaljitelno iskam da se e*em .. prosto iskam da proqvi nqkav interes kam men, pak i moe izob6to da ne go varji posle! PEACE! kako ste se razbu4ali tuka 6e kajete, 4e va6eto gadje 6e zaribqvam ili pak 6te razdelqm semeistvo s 5-6 deca. az si mislq, 4e ko pravq ne6to takova to sega mu e vremeto da iziveq vsi4ko i da ne se saobrazqvam s "pravilata", koito horata priemat.

stereophonix
04-06-2006, 17:19
tva bqh az de..

strange__
04-06-2006, 17:46
Виж кво stereophonix съглсна съм с това,че сега е времето да не се съобразяваш с "правилата",но както се научиш сега така ще си цял живот! А,пък и кво казваш че било лесно на мястото на приятелката му...кое му е лесното не разбрах?! :-s Къде къде по-елементарно е всички да се съгласим с тебе и да не се замислиш за последствията :!: Не можеш и няма да ме убедиш,че си права,защото за мене тея като тебе са.....аре ше те оставя да погадаеш малко.... :-k
prosto^az^f, ми ок тогава ше те видиме,когато гаджето ти изневери...обикновено тея най-ширко скроените най-много страдат :-# Абе може да съм консервативна или глупава,или изостанала,или нз ква,но за мене тва е чисто к*рвенско поведение!!!
Само едно ще ви кажа:ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА :idea:
А относно,че сме имали дълги връзки и нз си кво....ми така е някой си намираме момчета и успяваме да ги спечелим,а други крадете чуждите :::

DeSsY`
04-06-2006, 19:13
Също така strange__ аз не бих имала нещо кой знае колко против, ако гаджето ми (по принцип, в момента нямам такова) спи с някоя друга. Ти добре ли си?! :shock: :shock: :shock:

04-07-2006, 17:22
zavisi ti kolko si golqma.moje da ne mu se zanimava s teb za6toto si malka \:D/

DeziRe
04-07-2006, 17:26
Ako obi4a priqtelkata si i e stabilka nema shans mili4ka ! Zamisli se...vij za kakvo stava na vypros i sled tova deistvai...

cvety_i_bebeto
04-07-2006, 17:49
Abe az pak da ti kaja..ideqta s diskoto me kefi..men tolkova pati sa me preebavali..taka4e hi4 nqma da mu mislq,4e ima priqtelka..ako izdebne6 udobniq moment i vsi4ko stane 6te vidi6 kolko darji i toi na neq...mnogo malko mom4eta biha ustoqli na nqkoe predlojeniq...i to ako e podneseno taka kakto be6e opisano po-gore....uspeh vse pak :smt023

^Pretty{}Girl^
04-07-2006, 20:29
postypvash kato egoisti4na ku4ka a ideqta za diskotekata beshe nai dobra
P.S:moje li da si 4ak tolkova jalka shte go sledish shte se vaspolzvash dokato e piqn da ti go na4uka i pri tfa ve4e ti e otkazal direktno koeto e oshte po zle i ima priqtelka bojeeee jalka si i to mn :smt005 :smt018 :smt018

Rashkov
05-24-2006, 14:50
ave shta e.a i tupata k...a, ti za kvi na mislish nas mujete ma! ei takiva kato tebe mnogo ama mnogo me draznqt. pojelavam ti nqkoi den ama taka da se vliubish che daje da ne mojesh imeto si da kajesh. i ako toi ti izneveri togava shte razberesh kak shte se pochuvstva priqtelkata na tvoq nastoqsth liubim chep - zashtoto tochno tova e toi za teb sega - edin chep. po dobre si go snimai, vzemi snimkata v ednata mu ruka, edin vibrator v drugata i pochvai...

ludamacka
05-24-2006, 16:06
po dobre se otkaji.6tom ne e stanalo ni6to dokato si e nqmal priqtelka,zna4i sega nqma6 6ans [-X

05-25-2006, 13:41
predi vreme 6tom ni6to ne e stanalo,sega ne ochakvai ne6tata da se promenqt.naistina nqkoi momcheta sa mnogo tvardoglavi i si darjat na tqhnoto.naprimer edna moq priqtelka mnogo se natiska6e na edno momche,puk toi vze da q otblaskva daje o6te poveche,zashtoto mu beshe dosadila. [-(

Victorya
05-25-2006, 13:57
zdraveite! .. ta da vi razkaja moqta istoriq i da mi dadete savet.. zna4i ima 1no mom4e v moq grad (te sa mn de.. ama az za 1no kokretno 6te govorq) kade mn sam si go haresala! mn! .. toi e prodava4 v 1n magazin (ot sega zabravete da mi kazvate "hodi po-4esto v magazina" 6toto ne stava). predi nova godina si go zaribqvah, zapoznah se s nego (sama!), na kafe 6tqhme da hodim ama ne6to ne otidohme na kraq i az se otkazah ot nego. togava toi si nqma6e priqtelka.. ama ot 2-3 dena go vijdam 4esto i se setih za nego i pak sam ambicirana da e moi pone za 1na no6t! sega si ima priqtelka po princip, no vse pak e maj (ni6to li4no kam majete ot foruma!).. ta molbata mi e daite nqkakav savet za taktika kak da go zaribq.. provah ve4e s direktniq pat - "haresvam te i iskam da izlezem" i ne se polu4i.. vse trqbva da ima i drug na4in! tova e maj za boga! sega 6te kajete "ami priqtelkata mu. nqma li da ti e gadno?!" .. ami ne, ne me barka izob6to! ne vi li se e slu4valo adski mnogo da iskate ne6to! ama mnogo mnogo!!! ... e az taka go iskam nego, toi prosto e perfekten! .. iskam da vidq kakto 6te e s takova mom4e! nadqvam se da poglednete seriozno na temata mi 6toto az sam naprau ot4aqna, samo za tva si mislq! o4akvam va6ite otgovori! mersi!
P.S. mersi, 4e pro4etohme post-a mi!
Ти си нищо повече от една жалка пикла, айде да не кажа курветина. ТИ, мило , глупаво дете нямаш правото да се опитваш да се бъркаш в чуждите връзки. Не ти ли е унизително, или до такава степен си свикнала да те тъпчат хора, които нищо не изпитват към теб? Не си ли се замисляла, че това момче може да ОБИЧА ( ако знаеш какво е това 'обич') приятелката си?! Знаеш ли той ако е свестно момче за какъв долен боклук ще те помисли ( и с право)?И не - НЯМАШ ШАНС! Отрязал те е и толкоз! Представи си колко те харесва щом даже когато е бил свободен те е умножил по нула... Онова момиче със сигурност е много повече от теб, скъпа и с жалките си курвенски изпълнения нищо няма да постигнеш...освен един ден да се гръмнеш като осъзнаеш що за стока си, пикла скапана!!! :smt013

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 2 от правилника!
Благодаря!

тъпа глезла!ако аз бях това момче никога не бих те погледнала ако щтеш и гола да ми дойдеш да ми се предлагаш!майкоооооо и тъпота!!!!!

BoBUUuuu
05-25-2006, 19:12
spored mene kat ste na diskoto se oble4i sexy piini 1 ,2 da ti e po lesno ,pokani go na pitie i kato se otpusne naprao mu predloji da se ****:) a ako ne stane rabotata tegli mu `1 maina i bez tva moe da ne go vidi6 pove4e tova e ot men :)