PDA

View Full Version : възможна ли е дълга връзка м/у суеци ? :)



BiSy_BoY
04-05-2006, 22:51
кфо си мислите като няк'ви дечица на по 14-15 години ходят с някой много време , да речем от 8-9 месеца , година и натам . Т'ва не е ли ненормално още едвам прохождат за истинския живот :shock:

Iliqn4eto
04-05-2006, 23:34
ами аз по принцип съм против това ,според мен до 18годишна възраст трябва да походиш с този-онзи(ма не да си курвенце ) ..та точно тези години вие изпускате мн неща,та акоимате сериозна връзка ,всякаш сте омъжени .. имам една приятелка ,която от 13 годишна вървеше с 15 годишно момче(вече 6 години)сега тя е на 19,а той на 22 ... и всички ги чакаме да се женят,та тя не знае как и би билос другиго..
а като една др позната до 19г не се бе целувала ,камо ли за секс да говорим и завърши даскало и за първият срещнат се омъжи..

според мен до 17-18 трябва да опознаеш хората от противоположният пол и след това да се обвързваш по сериозно... но все пак Любовта не пита,а направо връхлита :?

flying_girl
04-05-2006, 23:40
Abe momichenca na po 12 zapochvat poloviq si jivot ti pitash dali e normalno da imat dylgi vryzki...veche nishto ne moije da me ochudi

IKisseDAGirL
04-06-2006, 06:33
ами според мене дългите връки възникват от това, че в тая възраст много лесно се привързваме и сприятеляваме, и понякога тва се бърка с любов :roll: но все пак не при всеки е така, има такива, които наистина се обичат :)

P.S. аз също не съм по дългите връзки - точно сега ми се живее и искам да опитам от всичко :P и все пак има човек, с когото, ако можех, бих прекарала целия си живот без да погледна друг.. а може и повече животи даже:oops:... но за жалост той си остава само минало и мечта

04-06-2006, 06:44
ами аз по принцип съм против това ,според мен до 18годишна възраст трябва да походиш с този-онзи(ма не да си курвенце ) ..та точно тези години вие изпускате мн неща,та акоимате сериозна връзка ,всякаш сте омъжени .. имам една приятелка ,която от 13 годишна вървеше с 15 годишно момче(вече 6 години)сега тя е на 19,а той на 22 ... и всички ги чакаме да се женят,та тя не знае как и би билос другиго..
а като една др позната до 19г не се бе целувала ,камо ли за секс да говорим и завърши даскало и за първият срещнат се омъжи..

според мен до 17-18 трябва да опознаеш хората от противоположният пол и след това да се обвързваш по сериозно... но все пак Любовта не пита,а направо връхлита :?

:wink:

RoSsY88
04-06-2006, 07:14
Познавам хора,които от 8 клас ходят и като станат към 30 се женят...Батко ми е на 28 а приятелката му на 20 и ходят от 6 години заедно...Много време...Е хубаво е влюбени са ама аз първо искам да се нажея...да не бъда с един двама...Да се порадвам на живота щот секи мъж е различен...Абе не знам...винаги съм сменяла мн бързо гаджетата...Но винаги съм искала да имам нещо мн сериозно с едно от бившите си гаджета,което зажалост все още обичам

penywise
04-06-2006, 07:32
м/у суеци е малко вероятно...
виж ако са чируси - може 8-[

nymphetamine_girl_199239
04-06-2006, 10:28
ами аз по принцип съм против това ,според мен до 18годишна възраст трябва да походиш с този-онзи(ма не да си курвенце ) ..та точно тези години вие изпускате мн неща,та акоимате сериозна връзка ,всякаш сте омъжени .. имам една приятелка ,която от 13 годишна вървеше с 15 годишно момче(вече 6 години)сега тя е на 19,а той на 22 ... и всички ги чакаме да се женят,та тя не знае как и би билос другиго..
а като една др позната до 19г не се бе целувала ,камо ли за секс да говорим и завърши даскало и за първият срещнат се омъжи..

според мен до 17-18 трябва да опознаеш хората от противоположният пол и след това да се обвързваш по сериозно... но все пак Любовта не пита,а направо връхлита :?

sigurno..e taka

mil4eto_
04-06-2006, 10:35
ми всеки човек е свободен да си прави каквото иска.
дали някой има сериозна връзка или не си е негова работа и не виждам защо тук трябва да коментирате и да съдите....
по принцип и аз съм на мнение,че е хубаво човек да си поживее малко,но ако съм страшно влюбена в някой естествено,че ще искам да имаме сериозна връзка.

midnight...
04-06-2006, 10:59
защо си мислите че вие определяте кое е нормално и кое не :shock: когато нещата се случват никой не пита

penywise
04-06-2006, 11:05
защо си мислите че вие определяте кое е нормално и кое не :shock: когато нещата се случват никой не пита

Правилно - майките ви определят :lol:
(8 в къщи!!!)
(да 'нси забраиш чехлити'")

piFka_LP
04-06-2006, 11:05
защо си мислите че вие определяте кое е нормално и кое не :shock: когато нещата се случват никой не пита
suglasna

ThePainIsReaL
04-06-2006, 11:09
защо си мислите че вие определяте кое е нормално и кое не :shock: когато нещата се случват никой не пита


Браво midnight . Много точно казано . Спести ми гневните слова

П.П На 16 съм .. и бих прекарала много много много много дълго време с момчето което обичам . Какво като няма да съм опитала как се целуват , как се е*ат много момчета (мъже) Нали съм намерила това , което искам :!:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-06-2006, 11:39
mi neznam az si imam pr ot godina i neshto i izobshto ne me interesuva kak se celuva ili kak shte mi e sas nqkoi drug sled kato s choveka do men mi e dobre :roll: :roll: :roll: :D

04-06-2006, 11:40
защо си мислите че вие определяте кое е нормално и кое не :shock: когато нещата се случват никой не пита

Правилно - майките ви определят :lol:
(8 в къщи!!!)
(да 'нси забраиш чехлити'")

axaxaxaaa

Tamara†
04-06-2006, 11:54
кфо си мислите като няк'ви дечица на по 14-15 години ходят с някой много време , да речем от 8-9 месеца , година и натам . Т'ва не е ли ненормално още едвам прохождат за истинския живот :shock:
Аз съм на 15 и с моя приятел ходим вече 1 година и 5месеца!Е? :evil:

04-06-2006, 14:29
ами според мене дългите връки възникват от това, че в тая възраст много лесно се привързваме и сприятеляваме, и понякога тва се бърка с любов :roll: но все пак не при всеки е така, има такива, които наистина се обичат :)

P.S. аз също не съм по дългите връзки - точно сега ми се живее и искам да опитам от всичко :P и
napalno podkrepqvam tova mnenie :)

Nightwish_f
04-06-2006, 19:54
Хората сами си разбират в смисъл,до преди две години и половина неможех и по 1 седмица с един, а сега съм много влюбена и честно казано нямам нищо против да прекарам живота с този човек(сега съм почти на 17).
:arrow: Неможеш да съдиш някой, за това че се е влюбил,то това не е като да те питат "Искаш ли сладолед-ДА или НЕ?"!!

cvety_i_bebeto
04-06-2006, 20:21
za men tova e edin na4in da izraste6,az na sam 15god. i ve4e hoda 2 god...s edno momche...neznate prosto kolko sam izrastnala...i kolko po-dobre razsajdavam...spored men ako ima6 nqkoi do teb...koito da ti pokazva da te uchi...se uchish mnogo po-barzo......osobenno ako toi e po-golqm...6te ti poso4i pravilniq pat...

SLaDkO_Mi6Le
04-06-2006, 21:41
Всичко е възможно!!!:) 8) 8) :lol:

Krem4eto
04-07-2006, 09:21
za men tova e edin na4in da izraste6,az na sam 15god. i ve4e hoda 2 god...s edno momche...neznate prosto kolko sam izrastnala...i kolko po-dobre razsajdavam...spored men ako ima6 nqkoi do teb...koito da ti pokazva da te uchi...se uchish mnogo po-barzo......osobenno ako toi e po-golqm...6te ti poso4i pravilniq pat...

Така е в такива времена по-малките израстват супер бързо(в акъла)!

Night_Knight
04-07-2006, 09:33
аллооуу. що за bullshit?

никога не съм имал връзка по-кратка от 1 година. сега като се замисля - всичките ми приятели са така.

ако не познаваш един човек достатъчно добре, ако не го харесваш колкото трябва... за чий хуй изобщо си тръгнал с него.

отиваш в Ескейп и си хващаш някоя шаврантия за секс и това е.

или на преобладаващата тук възраст -- в някой друг клуб :mrgreen:

п.п.: и аз съм си мечтал за краткотрайни връзки - ама "кур тате баница". не мога да зарежа жена, която съм си избрал (пфу... т.е. ме е избрала http://smiles.server.33b.ru/82d4daace866f6d6416fd0374fa3c87b.gif)

sexy_dizzy
04-07-2006, 13:47
Аз точно това правя сега!От малка си ги въртя,НО не сериозни връзки,живея си както си искам,не се държа като курва изобщо даже.Вече съм на 17 и тъкмо преди два дена си фанах ново гадже,ама.....май с него ще стане нещо сериозно.

akademika
04-07-2006, 13:56
не