PDA

View Full Version : Първа -втора ... N среща



akademika
04-06-2006, 07:21
Незнам - може да има такава тема :
Когато си на първа втора трета или .... среща с момиче - по какво
можеш да разбереш, дали тя е готова да я докоснеш прегърнеш или целунеш, убеден в това че не зная нейните чъвства мене често ме е страх да не я поставя в неудобно положение (тя да не иска).

penywise
04-06-2006, 07:31
Ако правилно си изиграеш картите - тя ще си задава този въпрос вместо теб.

И все пак - ако на първата среща е "срамежлива" (едва ли) и се притесняваш да не сгрешиш (едва ли) - ще си я цункаш като си казвате чао... Да има от какво да трепка сърчицето и цяла нощ :)

akademika
04-06-2006, 07:33
Искаш да кажеш, че щом се е съгласила да излезем - значи се е примирила с "риска" да и се случи нещо такова?

Fat_phil
04-06-2006, 07:37
obshto vzeto da!
osven ako oshte ne e osuznala za kakvo ide re4 :D a i ne se pritesnqvai ti sam shte nacelish momenta v koito da deistvash !!! shte ti doide otvutre!!!

penywise
04-06-2006, 07:37
Ми... за да се навие едно момиче да излезнете само двамата - очевидно не е щото си няма друга работа :)

Винаги има едно "но" (ма кво ти пука?). Ако все пак се дръпне - ще ти мине с номера, че те чувства само като приятел (yeah sure.. right)

Tя ще ти подскажа. Следи движенията и, очите и... очите не могат да скрият това, което иска сърцето.

Ако просто се държиш естествено и БЕЗ ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАШ и да мислиш за такива ГЛУПОСТИ от типа на "ох леле кога да я целуна?" (в неделя!) - всичко ще е наред. Ако ти си спокоен и тя ще е "спокойна". Дори и да се провалиш с целувката (тя да "не иска") - хич да не ти пука... (ма едва ли ще се прецакат нещата)

И после ей така - :smt008 :smt007

piFka_LP
04-06-2006, 10:12
purva sre6ta ne e mnogo uda4no da i se nahvurli6 i da q razceluva6
vtorata(zavisi kak se razviqt ne6tata) za 4ao moje da q celune6 po buzata
(primerno)
za tretata-mislq 4e e nai dobre da zapo4nete da se :smt008
(no zavisi kak sa se razvili ne6tata)
i sled tova vsi4ko si trugva.........
(taka mislq az)

teenkopele
04-06-2006, 14:36
Еми примерно ако искаш да я прегърнеш, прегърни я. Ако тя не иска, леко ще се отдръпне и ще разбереш, че не го иска....как прозвуча само.
Това е. :)
Успех. :wink:

n0mak
04-06-2006, 15:02
Ако правилно си изиграеш картите - тя ще си задава този въпрос вместо теб.

Abe az si mislq 4e ako 4oveka pravilno si izigrae kartite moje ne samo da q gu6ka ami da q suble4e na edin poker :P oferta si e :mrgreen:

akademika
04-06-2006, 15:10
Ако правилно си изиграеш картите - тя ще си задава този въпрос вместо теб.

Abe az si mislq 4e ako 4oveka pravilno si izigrae kartite moje ne samo da q gu6ka ami da q suble4e na edin poker :P oferta si e :mrgreen:
dano da si gi izigraq prawilno :?

penywise
04-06-2006, 15:11
пробвай с магическия квадрат :lol: :smt005

n0mak
04-06-2006, 15:12
пробвай с магическия квадрат :lol: :smt005

ili magi4eskata pru4ica :twisted: (a.k.a. kol4e)

Fat_phil
04-06-2006, 15:16
I've Got The Magic Stick

penywise
04-06-2006, 15:17
I've Got The Magic Stick

I've got the magic dick...
ти не знам кво имаш :lol:

04-06-2006, 15:26
Искаш да кажеш, че щом се е съгласила да излезем - значи се е примирила с "риска" да и се случи нещо такова?

nqma 100% garanciq , i ma mega typi momi4eta, 4esno, slu4valo mi se e...kanq q na sre6ta. Tq "ok, bla bla, edi koga si"
izlizame i sled tva nau4avam ot drugi 4e ne me haresvala...e za ko izlizala s men, edin bog znai!

04-06-2006, 15:38
Ми батенце кат' те гледам и вземи измисли един алгоритъм и си го ползвай. Харабъ да стаа.

sladka_macka
04-06-2006, 17:16
Ami ako momi4eto e takova kato men to o6te na parvata sre6ta 6te iska pregratki,celuvki i t.n. :wink: Nqma ot kakvo da se pritesnqva6 davai ne vqrvam 4e momi4eto 6te ti se rasardi :!:

ATAKABG
04-09-2006, 03:43
Значи...има една тактика за първа среща. :-D Да речем,били сте на кафенце или сте в парка. И докато си ходите навръщане (или в парка) все още непрегърнати заобикаляш с някво нежелание някой минувач. Moже и двама-трима. И веднага след това и казваш "Може ли леко да те гушна (хвана за ръката) да си ходиме спокойно,шото ми писна да се разминавам с хората". Тя 100 % ще е малко панирана (все пак и за нея е първа среща с теб) и дори може да не разбере замисъла ти. Пък по това колко време ходите така прегърнати (хванати за ръце) и дали по някакъв начин се издава,че и е приятно,ще разбереш дали те харесва или не. :)

Krem4eto
04-09-2006, 10:22
Значи...има една тактика за първа среща. :-D Да речем,били сте на кафенце или сте в парка. И докато си ходите навръщане (или в парка) все още непрегърнати заобикаляш с някво нежелание някой минувач. Moже и двама-трима. И веднага след това и казваш "Може ли леко да те гушна (хвана за ръката) да си ходиме спокойно,шото ми писна да се разминавам с хората". Тя 100 % ще е малко панирана (все пак и за нея е първа среща с теб) и дори може да не разбере замисъла ти. Пък по това колко време ходите така прегърнати (хванати за ръце) и дали по някакъв начин се издава,че и е приятно,ще разбереш дали те харесва или не. :)

Мммм много интересно мислене!Вие момчетата ги измисляте много интересни ;)

POLA^_^
04-09-2006, 10:28
Първата среща е някакси за опознаване...Но съгласи ли се да се видите пак,значи спокойно можеш да си деистваш на втората среща!!! :smt057

04-13-2006, 01:14
Значи...има една тактика за първа среща. :-D Да речем,били сте на кафенце или сте в парка. И докато си ходите навръщане (или в парка) все още непрегърнати заобикаляш с някво нежелание някой минувач. Moже и двама-трима. И веднага след това и казваш "Може ли леко да те гушна (хвана за ръката) да си ходиме спокойно,шото ми писна да се разминавам с хората". Тя 100 % ще е малко панирана (все пак и за нея е първа среща с теб) и дори може да не разбере замисъла ти. Пък по това колко време ходите така прегърнати (хванати за ръце) и дали по някакъв начин се издава,че и е приятно,ще разбереш дали те харесва или не. :)

Мммм много интересно мислене!Вие момчетата ги измисляте много интересни ;)

Е,как! Много ясно :mrgreen: Тая "тактика" между другото съм я измислил сам и най-интересното е че общо взето действа. :mrgreen: Така че дерзайте,колеги! :mrgreen:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-13-2006, 11:49
mi nai dobre ne opitvai na parvata sre6ta da q celuva6 moje pregratka no momi4etata ne obi4at o6te na parvata sre6ta za6toto ne poznava dobre 4oveka sre6tu neq i nqma da i mn priqtno toi da q celuva :)

tedy1_baby
04-13-2006, 12:08
spored men na pyrva sre6ta ne trqbva da stava duma za celuvki i pregrydki.pyrvata sre6ta e za opoznavane na haraktera.na vtorata ve4e,ako vsi4ko se e razvilo dobre-nqma da ima problem za pregrydki.no ne trqbva vednaga sled tova da zapo4ne6 da q celuva6,a kym kraq na ve4erta.za treta sre6ta nqma kakvo da govorim.tq e qsna.i ne zabravqi pokrai celuvkite da i pravi6 po nqkoi drug kompliment.tova 6te q razmekne o6te pove4e(kazvam go ot opit).kysmet!!!