PDA

View Full Version : tajno e naistina...



Dorianchety
04-06-2006, 09:27
nqkoi rqzal li si e venite,stigal li e chak do takova razocharovanie?!

Dorianchety
04-06-2006, 09:28
vseki ima loshi momenti,no ne trqabva da stiga do takava krainost.Trqbva da bude silen....az edin put napravih tazi glupost,no nali se pak chovek se uchi ot greshkite si

InFerN0^BabY
04-06-2006, 09:29
Emi ne, ne sum si rqzala venite, no poznavam edno mom4e, koeto 2 ili 3 puti go e pravilo..

penywise
04-06-2006, 09:31
Щом ти харесва маската и ролята на онеправданата, смачканата и ти е по-лесно да живееш така - успех. Животът е такъв, какъвто си го направиш.
Състрадание ли търсиш?

Само силните оцеляват.

mil4eto_
04-06-2006, 09:32
не,не съм и нямам намеренише да го правя,макар че сигурно 1000 пъти досега ми се е искало да го напваря.Но просто няма смисъл-какво печеля от това?!пък и когато ми е минавало през ума,е било за секунди,когато съм имала някакви проблеми или след скандал с някой.
тъпото е ,че според мен по-голямата част от хората,които си режат вените го правят само и само за да привлекат внимание,а това ми се струва много жалко. :?

Fat_phil
04-06-2006, 09:36
kak puk nqma da si prereja venite ot razo4arovanie (osobeno puk za momi4e )hahaha !!! otivam naqjdam se kato pi4 i vsi4ko mi e x3a sled tova :wink:

LIFE IS WHAT U MAKE IT!!!

ta ne pravete gluposti!!! tova vi pravi psihi4eski labilni koeto ne e mnogo dobre :smt017 lesno moje da vi manipulirat :wink:

POLA^_^
04-06-2006, 09:49
Не сън и никога,ама никога не бих го направила!Мисля че това е начин да избягаш от релаността,от проблемите,а няма смисъл.Колко трудни моменти има в живота на еидн човек....трябва да се изправим пред тях,зашото именно тези моменти ни правят силни-каляват ни!

П.С.Знам че звучи адски клиширано,но определено мисля че е вярно!

kaka_lara
04-06-2006, 09:50
не, никога не бих го направила... всеки има моменти на разочарование, но в такива ситуации трябва да се търси решение на проблема. Самоубийството не е начина, а въпрос на слаба психика. Не мога да се справя с живота, оня така и така ми каза, айде да си режа вените :D

Fat_phil
04-06-2006, 09:53
Не сън и никога,ама никога не бих го направила!Мисля че това е начин да избягаш от релаността,от проблемите,а няма смисъл.Колко трудни моменти има в живота на еидн човек....трябва да се изправим пред тях,зашото именно тези моменти ни правят силни-каляват ни!

П.С.Знам че звучи адски клиширано,но определено мисля че е вярно!

dano e taka kakto kazvate

SLaDkO_Mi6Le
04-06-2006, 10:43
ами аз веднъж съм се опитвала заради един тъпак,но почти до никаде не стигнах от страх!:(никой да не пробва!!! :smt017

piFka_LP
04-06-2006, 10:59
nikoga ne sum si gi rqzala
no ne se znae kakvo mojeda napravi
chovek kogato e naranen
taka che nemoga da kaja dali
nqkoga bih go napravila! :|

nymphetamine_girl_199239
04-06-2006, 10:59
da,no ne stana

ProstoAz
04-06-2006, 11:13
Не, а много интересно, че даже не ми е минавало и през ума, това е последното нещо, за което мога да се сетя.
Животът е много по-ценен от някой пикльо или пикла, че да си го застрашавам по някакъв начин. Аз живея за себе си, не за другите!!!

sometimes_
04-06-2006, 12:12
Не, а много интересно, че даже не ми е минавало и през ума, това е последното нещо, за което мога да се сетя.
Животът е много по-ценен от някой пикльо или пикла, че да си го застрашавам по някакъв начин. Аз живея за себе си, не за другите!!!
Absolutno sym syglasna ! Iskala sym, no me e bilo strah. Po-kysno se osyznah... Razbrah, che e glupavo da pogubvam jivota si zaradi chovek, koito ne go zaslujava. Nikoga nqma da go napravq. Prekaleno mi e cenen jivota, prekaleno sa mi cenni priqtelite, roditelite i vsichko ostanalo. :)

ExTr3m3_GiRL
04-06-2006, 12:30
Не никога не съм си рязала вените и мисля, че няма и да стигна до там. Мисля се за силна, но наистина не се знае! И все пак тва не е решение на проблемите а само проява на слабост, нищо повече.
Никои да не пробва дори! Няма смисъл зареди някаква изгубена любов да сложиш край на живота си, та той тепърва започва и които има някакви такива намерениея да си каже НЕ [-X КАКВО ПРАВЯ!?
Живота предоставя много хубави моменти, за да го загубим зареди слабост при лошите!!!

mnogomili4kata-sf
04-06-2006, 12:31
Щом ти харесва маската и ролята на онеправданата, смачканата и ти е по-лесно да живееш така - успех. Животът е такъв, какъвто си го направиш.
Състрадание ли търсиш?

Само силните оцеляват.=> Ба мамаму колко си прав само...

ThePainIsReaL
04-06-2006, 12:55
Вените не съм си рязала , но имам няква мания ( :shock: ) когато съм много ядосана и обидена или тъжна , си драскам по ръцете с нож , ножица .. Бляяяях .. така звучи много гадно ,ама ако не го правя съм способна дори да убия някого в гнева си . Така че по-добре себе си , отколкото хората около мен.

П.П Не съм толкова лоша и зла де.. O:)

04-06-2006, 12:59
Вените не съм си рязала , но имам няква мания ( :shock: ) когато съм много ядосана и обидена или тъжна , си драскам по ръцете с нож , ножица .. Бляяяях .. така звучи много гадно ,ама ако не го правя съм способна дори да убия някого в гнева си . Така че по-добре себе си , отколкото хората около мен.

П.П Не съм толкова лоша и зла де.. O:)

kolko poznato... :(

ThePainIsReaL
04-06-2006, 13:06
Вените не съм си рязала , но имам няква мания ( :shock: ) когато съм много ядосана и обидена или тъжна , си драскам по ръцете с нож , ножица .. Бляяяях .. така звучи много гадно ,ама ако не го правя съм способна дори да убия някого в гнева си . Така че по-добре себе си , отколкото хората около мен.

П.П Не съм толкова лоша и зла де.. O:)

kolko poznato... :(


:shock: Лошо .. никога не бих съветвала някой да прави това.. белезите, усещането че си едва ли не мазохист .. У-Ж-А-С :!: Вече дори ми е трудно да усещам някаква болка в областта на ръцете .. ама се свиква. :-D

lainagovna
04-06-2006, 13:07
"nikoga ne bih go i napravil"
аз като съм ядосан удрям с гола ръка по стената, или я ритам, или си надувам уредбата, или се заключвам ма да си режа вените... айде стига глупости

Malena
04-06-2006, 13:18
kak puk nqma da si prereja venite ot razo4arovanie (osobeno puk za momi4e )hahaha !!! otivam naqjdam se kato pi4 i vsi4ko mi e x3a sled tova

Fat_phil, мнението ти е грозно и повърхностно...

04-06-2006, 13:39
Не и не мисля да го правя...все още не страдам от мозъчно разтройство!Имала съм мн проблеми и ми е идвало да умра и съм искала точно в този момент да пукна,ама явно имам силна психика и съм издъражала....



П.С.--->Всичко което не ни убива ни прави по-силни!

terry
04-06-2006, 13:42
Se bih go napravila,kolkoto i da mi e gadno!Se pak nqma ni6to po cenno ot jivota i toi trqbva da se ceni do krai! A tezi koito iskat da si gi rejat sa mnogo zle 6tom si mislqt 4e sus edno porqzvane 6te si razre6at problemite :!:

xOtkiSsSs
04-06-2006, 13:54
E какви ли не простотии съм правила в яда си, ама чак да си прережа вените,и то заради момче :shock: НЕЕЕЕ никой не го заслужава. Пък и не е това начина да получиш състрадание или там квото искаш да постигнеш...

RoSsY88
04-06-2006, 13:55
Защо няма отговор - "Рязала съм вените си и пак ще опитам" ?!

strange__
04-06-2006, 14:38
Щом ти харесва маската и ролята на онеправданата, смачканата и ти е по-лесно да живееш така - успех. Животът е такъв, какъвто си го направиш.
Състрадание ли търсиш?

Само силните оцеляват.
:smt023
Така е в тоя живот просто трябва да се научиш да бъдеш силен.Да свикнеш с мисълта,че проблемите са част от ежедневието и да ги приемаш като чст от всичко обкръжаващо те! Аз когато имам проблем го приемам така сякаш трябва да докажа на някого (на любим човек,пък и защо не сама на себе си?!),че мога и че съм достатъчно силна,за да се справя. Абе точната дума е ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО :idea:
И както penywise каза: Само най-силните оцеляват :!: Това е закона на джунглата,който важи в пълна сила и днес :wink:

Krem4eto
04-06-2006, 14:41
"nikoga ne bih go i napravil"
аз като съм ядосан удрям с гола ръка по стената, или я ритам, или си надувам уредбата, или се заключвам ма да си режа вените... айде стига глупости

И аз съм така!!! :)

teenkopele
04-06-2006, 15:13
До сега не съм правил подобни опити, но никога не казвам никога... :wink:

veselka_15
04-06-2006, 15:26
Ot inat sam gotova na vsi4ko , no nikoga ne bih posegnala na sebe si da si reja venite da vzimam narkotici treva i tem podobni [-X jivota mi e nai-skapoto ne6to verno 4e ima momenti v koito ne mi se iska da sam se rajdala ama te otminavat

sexy_macka
04-06-2006, 16:50
Vqrno,che sm bila mn putoi rasocharovana ot jivota,no nikoga ne bih posegnala na jivota si,na putq km shtastieto mi zaradi 1rasocharovanie...

Shantav^dakel
04-06-2006, 16:58
Мисля, че никота няма да се стигне дотам, че да си режа вените.
Може да се пробвам напр, да се самоубия, но определено не и да си прережа вените.

doomer
04-06-2006, 17:01
НЕ , само съм скачал от 1 етаж ахахах :D

Glezlata
04-06-2006, 17:43
Tozi,koito e opitval e golqm strahlivec ili pozior,za6toto nqkoi samo opitvat,za da ima s kakvo da se pohvalqt posle.Mnogo protiv tezi ne6ta sum!!!!! :smt018 :smt018 :smt018

white_chik
04-06-2006, 17:48
venite ne sum si rqzala,no kogato bqh v edna mnoo golqma kriza se opitah dase natrovq.izpih 11 diezepama,ama ni6to ne mi stana.samo deto 1 sedmica bqh kato nadrusana

kupondjiikata
04-06-2006, 17:59
Az probvah da si gi sreja,no ne uspqh kakto trqbva.Edna moq pr me hvana i mi vze vs ostri predmeti,koito imah.Ne bih probvala pove4e....ili taka si mislq [-X :-k [-( :-k 8-[ :-k :-k

CRaZy_IKT
04-06-2006, 19:46
Az ne oba4e ima edna ot klasa mi koqto prez den si gi reje,zashtoto vseki pyt "neshto i teji"....UJAS

sexy_play_baby
04-06-2006, 20:15
ne nikoga ne sum si rqzala venite i nikoga ne bih go napravila
za6toto posle znam 4e 6te sajalqvam

Angel_of_fate
04-06-2006, 20:25
Няколко пъти щях да го правя но не съм , веднъж щот баща ми ми скъса кабелите на интернета , и един път щот ми писна да се ядосвам с родителите си дето ме карат да се срамувам от себе си унижават ме !!!

nema`nikoi`tuka`f
04-06-2006, 20:41
da si sreja venite?! moga da kaja che nikoga nqma da go napravq i ne me e sram da si priznaq che me e strah ot bolkata prosto nemoga.... :smt119
poznavam hora koito sa go pravili poveche ot 1 pat ama ne gi razbiram...za da slojat krai na jivota si tfa e seriozna krachka be...trqbva da e stanalo neshto i az nz kfo koeto da gi stapisa do takava stepen che da ne iskat da prodaljat ](*,)

cvety_i_bebeto
04-06-2006, 20:51
ne sam..........

alice```
04-06-2006, 21:00
Мисля, че никота няма да се стигне дотам, че да си режа вените.
Може да се пробвам напр, да се самоубия, но определено не и да си прережа вените.



Ъ-ъ-ъ-ъ... Къде е разликата? :smt017

Angel_kiss
04-06-2006, 21:08
В един период от живота ми наще бяха пред развод и аз многократно опитвах да си срежа вените,но не успях,а и сестра ми каза на мама!!Все пак не трябва никой да прави такова нещо!!!! =;

^Pretty{}Girl^
04-06-2006, 21:22
abe vii ludi li ste bahti ot4aqnite hora ste kak sh si rerja venite am lekuvahte li se posle xahxah

B1as3d
04-06-2006, 21:34
Пълна глупост е това ... не знам който го е правил защо и т.н.,но да стигнеш чак до това нещо да си сержеш вените и то заради какво ... пффф пълна глупост!Аз ако трябваше да си режа вените за любовни проблеми или за семейни до сега да съм умрял! FuLL BuLL ShiT

Heaven_inhabitant_f
04-07-2006, 10:59
Да,да и да нараня човека,който най-много обичам ДА НЕ СЪМ ЛУДА!

sk8girL
04-07-2006, 19:13
NEVER !

PLAMENKO
04-07-2006, 19:26
направо се учудвам как може 6 човека да са се рязали ... БОЛНИ МОЗЪЦИ!

sladkoto_Eli
04-07-2006, 19:56
Mi az ne sum i dori prez ym ne mi e minavalo da go napravq!!!No poznavam xora, koito sa go pravili i za men tova si e ludost, tova ne re6ava problemite, izli6no e...ima mnogo drugi na4ini za da se spravi 4ovek s problemite si...nadqvam se tiq xora deto sa pravili takiva gre6ki da osuznaqt 4e e nqmalo smisul i da ne gi povtarqt :) :wink:

tainstvenata
04-07-2006, 20:01
emi az ne sam i ne bih go napravila... vseki prejivqva razo4arovaniq v jivota si no spored men ne trqbva da se stiga do tova ... az moga da dam primer edna moq poznata koqto haresva6e lqtoto edno mom4e i razbrah 4e si e prerqzala venite zaradi mom4e ... abe ludi hora za mene tq e edna ligla osven tfa