PDA

View Full Version : Защо след оргазъм винаги ми се допикава?



lainagovna
04-06-2006, 12:04
някой знае ли? предполагам не е само при мене ама искам да знам защо

DrSmurph
04-06-2006, 17:18
Не е въпроса в самият оргазъм, а във възможна инфекция на пикочният мехур или уринарната система. Съвета ми е да посетиш гинеколога си или уролога си или така или иначе GP. Te ще ти кажат какви изследвания е нужно да направиш. Не е задължително да имаш нещо от изброеното от мен по-горе, но това е медицинската причина за състоянието уриниране по време или след оргазъм!
Ако не говорим за уро генитален проблем, тогава може да се заподозре т.н. "Женска еякулация" след оргазъм. Тази еякулация напомня много уринирането непосредствено след секс, но всъщност е много различно нещо. Женската еякулация както и мъжката е резултат на оргазмено освобождаване и се получава най-често при стимулиране на Г- точката.

DrSmurph
04-06-2006, 19:30
Izviniavai, ama kasno razbrah che si momche.
:))

Sluchva se i na men da ne procheta neshto vnimatelno.
Kup gluposti izpisah za jenskia orgazum
:(
sorry
za teb ostavat purvite 2 vazmojnosti ako problema e medicinski shtoto inache i na men mi se dopikava sled seks no niamam tezi problemi
:lol:

lainagovna
04-06-2006, 20:40
не бе тва за женският оргазъм беше интересно
иначе аз откакто си жуля чатала винаги ми се е пишкало така че едва ли е инфекция, или просто съм си инфектиран хммм... над 7 години

petq-kiten
04-14-2006, 11:43
noramlno da ti se dospiva pri umora zavisi kolko vreme ste go pravili i na mene mi se dospiva a tva na priqtelq mi vaobshte ne mu haresva.....xaxa :D :D :D

iKaRuS
04-15-2006, 11:57
Аве споко ве, и на мен ми беше така преди.Така ми беше, защото нямах сперма и нямаше кво да изхвърлям.Поне аз така си го обеснявам.Сега като се изхвърлям го няма тоя проблем.
Искам да те питам нещо братле маиче имаш проблем защото по принцип при всички мЪже а можеби и жени след оргазъм им се ходи по малка нужда явно ти си се бЪгна нещо!!!! :-D :smt005

big_sister
04-15-2006, 15:50
нормално е да ти се пикае след оргазъм...повече от нормално...щом пенисът се възбуди шийката на пикочопровода се затваря и вече не може да излиза урина когато оргазма приключи пак се отваря затова ти се пикае и е добре да се изпикавате винаги след оргазъм дори да не ви се пикае