PDA

View Full Version : kozmetik?



04-06-2006, 12:41
iskam da vi popitam mislq da hodq skoro na kozmetik.kakvo to4no mi pravqt i trqbva li ne6to da kaja kakvo iskam ,za6toto az po princip bih iskala kakvoto kozmeti4kata re6i 4e e dobre za liceto da mi go napravi.kum 15 lv zimat nali?su6to taka iskam ot vas edin suvet-otdavna se 4udq dali da hodq na kozmetik 6otot udoma gore dolu se spravqm s 4ernite to4ki ,a ako ida mn 6te mi stane nepriqtno kato zapochne da mi kazva kolko mi bilo zle liceto,vednuj bqh oti6la s edna moq priqtelka i onuz vednaga zapo4na....i mi stana gadnu.lo6oto e 4e az smqtam 4e ne mi e 4ak tolkova zle liceto za6toto edinstvenoto koeto pravq celodnevno e da se grija za nego.a izvednuj onaq kat mi skape si4ko i ...gadno mi stava

Barbie
04-06-2006, 21:54
Hehe...kozmeti4kata, stiga da e opitna i naistina dobra, e ne6to mn polezno. suvsem spokoino moje6 da otide6, tq 6te ti pogledne kojata i 6te ti predloji nai-dobrata procedyra. v pove4eto slu4ai...6te ti sloji para, za da otvori porite, sled koeto 6te iz4isti 4ernite to4ki...posle 6te sloji malko edna takava pudri4ka, vurhy koqto 6te mine s edna ma6inka...ne i pomnq imeto...posle 6te sloji nqkakva kozmetika za svivane na porite i yspokoqvane na kojata...Nai-veroqtno min nqkolko 4asa sled procedyrata 6te bude6 4ervena...tui 4e ne planirai kozmetik predi kupon da re4em. Procedyrite sa mejdu 15 i 25 lv principno, v zavisimost v kakuv salon si oti6la i kakva kozmetika polzvat tam... A 6to se otnasq do tova dali 6te ti stane kofti...hah...ami...tq celta na jenata ne vqrvam da i e da te obidi...pove4eto kozmeti4ki bi trqbvalo da ti kazvat obektivno kakvi problemi ima6 s kojata, za da moje6 da se spravi6 s tqh...da re4em "porite na nosa ti za malko golemi...polzvai edi-kakvo si za da gi svie6 malko"...takiva ne6ta...
Suvet4e: ne hodi dokato si v cikul, tui kato kojata e dosta iznejena i razdraznitelna po tova vreme...

rusalkata_
04-07-2006, 11:00
ми аз ходя от близо година на козметик заради черните точки.хубаво е да се ходи веднъж в месеца,ама мойта козметичка сега е в отпуск по майчинство и сама се оправям с лицето. :roll: иначе взимат от 12-13-14-15 зависи от продуктите които ще използват(ти си решаваш естествено от колко).а процедурата се състои в това:
1-маже ти лицето с крем
2-парна баня
3-стиска ти точките :?
4-маже ти лицето със спирт
5-слага ти маска за лице
6-масажче на лицето(с един уред.много е яко. :D )

мисля,че това беше в общи линии.след това обаче ти се зачервява лицето.затова е хубаво да си вземеш час в ден в който няма да излизаш и на другия ден. :roll:

favor_91
04-07-2006, 21:29
ami ne e lo6o vseki 4ovek da otide....az li4no hodq i moga da ti kaja 4e ima polojitelen rezultat gadnoto e 4e malko boli,no posle se haresva6 pove4e otkolkoto si bil predi ! :) uspeh

Avalon`mistS
04-09-2006, 18:00
men malko ma e strah da ne vzema da sa zamqtam ot bolka kat mi stiska ....6tot ne moga moga da turpq i az kato si stiskam:))ako naistina 6te se haresam pove4e ot predi trqbva da ida :)ama vse mi svidi 6te mu se nevidi.puk tolkoz se vjivqvam s tova lice:}

Barbie
04-10-2006, 10:56
Hehe...sumnqvam se da se zamqta6 ot bolka...az sum s mnooogo 4uvstvitelna koja..ama ne mi se e slu4valo da ripam pri kozmeti4kata...malko e nepriqtno...i malko boli...ama..."trai, babo, za hubost" ;)