PDA

View Full Version : eminem



mariella_17
04-06-2006, 17:09
само няколко месеца минаха от повторната сватбата на Еминем с бившата му жена, адвокатите на певеца отново се занимават с документи за развод.

Маршал Мадърс Трети, както е истинското име на певеца, е подал молба за развод в сряда, след като за пореден път се скарал със съпругата си Ким.


Първият брак на Маршал и Ким приключи през октомври 2001 г. с грандиозен скандал за родителските права над малката им дъщеричка Хейли.


След това Еминем не се поколеба да разкаже с песните си на целия свят за проблемите, които е имал със съпругата си.

Пет години след това двамата бяха забравили за скандалите от миналото и си заклеха за втори път, че ще се обичат вечно на 14 януари тази година.


Дали и този път раздялата ще бъде съпроводена със скандали и рекордни продажби на следващия албум на Еминем, остава да се разбере.
ко мислите за тжа
мен тва ми е любимия певец и ли4но аз мн се зарадвах като се 4у 4е 6а се женят отново 6тото са мн слака двоика

Loshotia
04-06-2006, 18:09
И какво - сега трябва да се обсъжда инфото така ли?

Dr. Kazimbutt
04-06-2006, 18:51
Слушайте музиката на хората, а не клюките около личния им живот.

LyLa
04-06-2006, 19:27
kakvo me interesuva li4niq jivot na drugite
imam si svoi sobstven

ThePainIsReaL
04-06-2006, 21:34
Слушайте музиката на хората, а не клюките около личния им живот.


Много ясно :!: дай да седнем и обсъдим сички холивудски двойки, ако искате :twisted: Би било мнооооооооооо забавно ^^ ((((: :smt005

favor_91
04-07-2006, 21:13
slu6aite muzikata-a ne kliukite okolo tqh

04-09-2006, 13:56
според мен е много тъпо това да се вманиачаваш в личния живот на хората...
шибани воайори сте вие...

ако те кефи музиката, която прави за какво ти е да следиш личния му живот??? Ами ако се окаже, че е пълен издришляк, харесва уиски вместо водка и т.н.??? Ще си промениш мнението за него и съответно и ще възприемаш творбите му по- друг начин...

спрете с тази воайорщина... живейте си вашия живот, а не чуждия...

nz do kolko sledish tvor4estvoto na eminem oba4e vav vski4ki pesni(da de serioznite) toi razkazva za svoq jivot i kogato znaesh kakvo e prejivql i kolko dobre sa mu napraveni pesnite saglasno tova priemash pesnite mu po razli4en na4in