PDA

View Full Version : Майка ми мрази цялата фамилия на баща ми до 9-то коляно!



Lonliness
04-06-2006, 23:21
Здравейте! Проблема е следния, мама ужасно много мрази цялото семейство на баща ми. Направо не може да ги гледа. Най-лошото е, че това й се е превърнало в нещо като мания и все за това говори!
До някаква степен й влизам в положението защото майката на баща ми (забележете, дори не я наричам "баба") за половин година не е вдигнала телефона, за да ме потърси, камо ли да реши да ме види.
Майката на баща ми живее заедно с по-малкия си син, жена му и дъщеря му. За нея това е... тя има една снаха, един син, една внучка.
Добре, за мен пет пари не дава, ама поне на сина си да се обажда бе майка му стара! ](*,)
Мама страшно се ядосва от този факт и може би с право, но имам чувството, че ако продължава да се нерви така ще си навлече някоя беля. :cry:
Не мога да разбера, защо се държат така?! ](*,)
Най-лошото е, че след една седмица имам рожден ден и майката и бащата на моя баща ще дойдат да хапнат тортичка, да пийнат кафенце... все едно, че нищо няма и, че ние сме си в идеални отношения!

teenkopele
04-06-2006, 23:28
Какво да се прави, имаш кофти роднини. :o
В случая освен да се примириш друг начин не виждам. :-k
Успех. :wink:

Sunny_stz
04-06-2006, 23:32
Ami naistina trqbva da se primiri6 s tova!Tova sa si tqhni vzaimootno6eniq !!!

mnogo_sladi4ka_15
04-06-2006, 23:54
Какво да се прави, имаш кофти роднини. :o
В случая освен да се примириш друг начин не виждам. :-k
Успех. :wink:

да и аз така мисля

успех

приятел
04-07-2006, 06:42
Смисълът на добрите отношения не е в броя на телефонните обаждания,а в подадената ръка в труден момент.Ако се опитате да проумеете истините,че в един конфликт ВИНАГИ има 2 страни ,че по-мъдрият прави пръв стъпката към другия-ще ви бъде по-лесно!

SEXtreme
04-07-2006, 13:33
OOOOO tova mi e DO BOLKA poznato! Baba mi po ba6tina liniq e edno egoisti4no, stisnato babe! Ba6ta mi pe4eli $$ i za tva muzvani na gsm-a periodi4eski da mu iska a mene me vijda samo po koleda....ujasna e i se darji nekvogadno s maika mi (kogato ba6ta mi go nqma) i vednaj maika mi i se ozabi i az bqh tam i az i se ozabih i tq se razreva babi4kata tapa i prai nekvi melodrami pred ba6ta mi i az mu kazah 4e taq ve6tica ne 6ta da q vijdam 6oto 6e i navra glavata v kenefa i sled tva babeto savsem ne me e vijdala i mi e nou hubavo. Koftito e 4e i moita maika nou i se vrazva i ve4e 1pat q operiraha ot rak na gardata i hi4 ne mi se iska pak....

rowzz
04-07-2006, 19:55
Какво да се прави, имаш кофти роднини. :o
В случая освен да се примириш друг начин не виждам. :-k
Успех. :wink:

да и аз така мисля

успех
ми да.. няма шанс..

favor_91
04-08-2006, 21:08
Какво да се прави, имаш кофти роднини. :o
В случая освен да се примириш друг начин не виждам. :-k
Успех. :wink:
suglasen...drug na4in nqma

midnight...
04-08-2006, 23:19
ми защо просто не поговорите по този въпрос веднъж за винаги да го изясните и обесни на майка си че може би не е приятно основна тема да бъде това, някой преди мене каза " кофти роднини" - така е :wink:

PLAYBOY4O
04-09-2006, 00:07
Ааааа баси гадното!!!дано ти акто пораснеш и като имаш семейство да не праиш тей като "бабето"!!!Да не зимаш пример от "баба" ти, а на против да праиш точно обратното!!! :!: 8)

hamsterka
04-18-2006, 15:09
ami ili se primirqva6 ili pomaga6 na maika si...tq kato ne vdiga telefona(baba ti)vdigni go ti i i se obadi popitai kakvo pravi bratov4edkata ti i taka....ne 4akai samo te da te tursqt..

terry
04-18-2006, 15:14
mi i moita maika mrazi edna ot bratov4edkita mi , no pak se vijdam s neq... ni6to ne mi pre4i da se kriq i da se vijdam s neq

rosskata
04-19-2006, 23:25
:? При мен винаги е било така- майка ми нонстоп се кара с родителите на баща ми, баща ми с родителите на майка ми, бабите и дядовците помежду си... Стигало се до ситуации да избирам с кого да празнувам Коледа например, а тва е кофти... :(
Свикнала съм да не им обръщам внимание. Те са големи хора, да си поравят проблемите и да не ме замесват мен. Съветвам те и ти така да гледаш на нещата... :wink:

Ecstasy
04-29-2006, 23:17
Преди дахапнат от тортатаим сервирай едно интересно предястие наречено "малко истина" :D пък нека се шашкат на какво е заприличал живота и взаимоотношенията им :D

seductionfreak
04-30-2006, 07:52
Баща ти какво мисли по темата?
А за майка ти... Един тотален игнор и отричане от връзката с родата по бащина линия ще свърши работа.

bruk
06-18-2006, 10:37
Ооооооооо да ми дойдат у нас такиа де не искат да ма чуат ша ги наритъм кат мръсни котета!!!!!Ша каиш на "майката на баща ти" к'фо мислиш за нея... :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

Eimi_{}
06-18-2006, 20:32
ами ти нищо не можеш да направиш май! :D

06-28-2006, 13:33
zaebi gi ti rodnini deto te nervat onaq kato ne se interesuva ot tebe ti nqma da i primira6 q!!!! [-X

sexY_mackA90
06-29-2006, 21:21
Milo primirise...imash ujasni rodnini...(bez da se obijdash)!!Ne moje da naprafish nishty..za sajeleni etfa e! :? :roll: :smt012

07-01-2006, 14:55
:? При мен винаги е било така- майка ми нонстоп се кара с родителите на баща ми, баща ми с родителите на майка ми, бабите и дядовците помежду си... Стигало се до ситуации да избирам с кого да празнувам Коледа например, а тва е кофти... :(
Свикнала съм да не им обръщам внимание. Те са големи хора, да си поравят проблемите и да не ме замесват мен. Съветвам те и ти така да гледаш на нещата... :wink:

saglasna sam ama 4e sa golemi xora taka e ama se darjat kato malki deca.Doskoro ba6ta mi i maika mu bqxa skarani i nikoi ne iska6e da otstapi,no kogato baba mi vidq zora i ima6e nujda ot usluga vednaga potarsi ba6ta mi.