PDA

View Full Version : Обрив



Сала-София
04-07-2006, 11:40
Моля ако някой може да ми даде съвет.
Разгледах останалите постове но не можах да намеря такъв който напълно отговаря на моя проблем затова пускам нов.
Първо на 21 години съм,водя полов живот но през 3-4 месеца защото приятелката ми е от друг град.
Преди няколко дена правих секс с приятелката си но с презерватив.Правихме и орален секс.Вчера забелязах че по главичката на пениса и по кожата която я закрива имам няколко зачервявания, изглеждат катоп малки пъпчици.Не са болезнени на допир но ме притесняват.Странно е защото секса беше с презерватив дали може да е от оралния и какво може да е това.Гледах дефинициите на разните болести но там пише че се проявяват от 3 до 8 например седмици, а при мен се появиха след 4 дена след акта.
Моля дайте ми съвет.

Ive70
04-11-2006, 12:33
Spokoino! Spored men ti nqma ni6to. Ako iska6 vurvi na lekar i si spokoen ve4e

04-11-2006, 19:47
za momi4eta ne e opasno ama ti kat si mom4e go reji

California
04-11-2006, 19:53
Спазваш ли добра лична хигиена? Сигурен ли си, че приятелката ти е моногамна? Алергия към презервативи?...

GreenLadyM
04-11-2006, 20:05
Спазваш ли добра лична хигиена? Сигурен ли си, че приятелката ти е моногамна? Алергия към презервативи?...
ako ste go pravili s marka prezervativ koqto do sega ne si probval moje da si polu4il alergi4na reakciq,dosta 4esto se slu4va!