PDA

View Full Version : i va6ite li se darjat taka???



kotence_f
04-07-2006, 13:50
aide i az da se opla4a ;) maika mi za nai malkoto ne6to mi vika i mi razpravq6e kak si mislela 4e se napivam vseki den i se pribiram ve4e iztreznqla ili vsqkakvi takiva glupposti . e izvinqvam se ama nito pu6a nito s narkotici se zanimavam imam samo 6 v daskalo .. pribiram se rani4ko ... izob6to slu6am gi na6te we.. i izvednaj me izkarvat nqkva propadnq4ka .. e te mai neznaqt kvo e da ima6 lo6o dete ... prosto nemoga da si predstavq te normalni li sa???? napravo se 4udq kade se namiram .......

kotence_f
04-07-2006, 14:17
za6to nikoi ne otgovarq we gledam 4e dosta pati e pro4etena temata... pak li ima ve4e taka tema??? ako ima pone mi daite link4e de ;)

SEXtreme
04-07-2006, 14:18
Hahahah....na6te sa sa6tite, samo deto te ponqkoga imat za kakvo da se pritesnqvat :P No spoko - si4ki sa taka ;)

kotence_f
04-07-2006, 14:20
ama tva e ujasno we :((((( imam 4ustvoto 4e vseki moment 6e me izhvarlqt na ulicata taka se darjat ... predstavqm ako verno bqh nqkva propadnq4ka kvo li 6tqha da napravqt mn mi e 4udno .. tva sa ludi hora ...

ledenata_kralicA
04-07-2006, 14:21
abe i pri men e po4ti su6toto,mama samo mi bu4i za pazni prostotii,a sum dosta primerno dite.....ni6to,pone jivei s nadejdata,4e prosto sled izvestno vreme 6te sprat s glupostite:)) :-)

kotence_f
04-07-2006, 14:23
ehhh be mai e nai dobre da si pravim kvoto si iskame i da ne gi slu6ame vaob6te puk da stava kvoto 6te .. ama predsvavqm si togava puk kak 6e vikat .. sigurno 6e dignat sveta na kraka .. tc tc tc

Dese
04-07-2006, 15:10
Spokoino i na6te sa takiva - az sam nai-ujasnata da6terq, ama kakvo da se pravi....uspokoenieto e 4e ne sa edinstveni :|

forrzi
04-07-2006, 15:25
мойте па не!
мойте са ебаси пичовете
супер изтрещели некфи :mrgreen:
радвам се че поне не са като другите
радвам се на весел и изродски дом :D

Shantav^dakel
04-07-2006, 16:18
Според мен, родителите ти не те мислят чак за толкова пропаднала, а просто ги е страх да не станеш такава. /което междудругото не е най-приятния и правилен начин да го правят/
В крайна сметка покрай тези форуми си общувам с много хора и различни възрасти, просто не знаеш на какви деца попадам. На 11 години и разправят, че са го правили, че пият, обичат мацки и така нататък. Разбира се, не трябва да им се вярва, но представяш ли си, че може и да е истина - просто да искат да се правят на интересни и да се гъзарят. Аз лично много се дразня от родители, които не упражняват никакъв контрол над децата си.
Макар, че постъпките на родителите ти не са много коректни, защото те просто не могат или не искат да се поставят на твоето място. (
Най-добре седни и поговори с някой от тях - избери си по-разбрания, естествено - поне да получиш подкрепата и доверието на единия от тях. Постепенно ще спечелиш и другия и нещата ще се оправят.

ycMuBkaTa
04-07-2006, 16:23
Не се впрягай на вашите, нормално е като гледат кво става по телевизията и изобшо какви са днешните деца да се притесняват и да ти пилят на главата. Просто поговори малко с майка ти и я накарай да ти има повече доверие.

Sabrina27
04-07-2006, 21:48
Не се впрягай на вашите, нормално е като гледат кво става по телевизията и изобшо какви са днешните деца да се притесняват и да ти пилят на главата. Просто поговори малко с майка ти и я накарай да ти има повече доверие.
suglasna =D>

ProstoAz
04-07-2006, 23:04
И мойте бяха така преди 1.5-2 години или по-точно - майка ми. Разправяше ми, че съм курва, че се еба за пари и с получените пари си купувам наркотици (аз даже не съм пробвала, но това е без значение). Внушаваше си, че си чатя с разни сводници и по едно време чак си взимаше столче и сядаше до мен на компютъра да види с кой какво си пиша. :shock: Откачена работа. :?
Но...мина този период. Сега също от време на време ми изръсва по някоя такава глупост, но не прекалява като преди и не се стига до скандали, пък и често обръщаме накрая всичко на бъзик. :lol:

04-08-2006, 00:01
Ама майка ти е била права, ве, како.

midnight...
04-08-2006, 19:05
ваще просто са параноясали :mrgreen: нормално...

favor_91
04-08-2006, 21:12
hmmm...pri men ne e bilo taka do sega...nadqvam se i da ne bude

kotence_f
04-09-2006, 18:59
blagodarq za otgovorite ;))) naistina ste pravi vsi4ki... qvno trqbva da se tarpi i tva e .. :))) nqkoi dryg 6te izkaje li mnenie ;)))

sexy_dizzy
04-30-2006, 18:41
Вашите гледат твърде много телевизия.Веднъж нашите пък ме изкараха наркоманка,защото гледали"Вип Брадър-продължението"с Галя Литова и имало въпрос как да разпознаем дали детето ни ползвало наркотици.Според тях такива симптоми били,когато то не споделяло много на родителите си,нервничело,спорело с тях.Била съм като нея.Е,не ми го казаха директно,но съмнителния поглед на майка ми ме преследва като някакъв призрак.Не са ми липсвали въпроси от сорта на"Пушиш ли","Кво пихте там"-но аз предварително си подготвям подходящи отговори.Дразнещо е,но все пак те са ни родители и се тревожат,любопитно им е какво правим,къде го правим,с кого го правим и колко пъти даже :lol: Всеки родител си има някакви съмнения дали детето им се дрогирва,дали пуши,нормално е,ще свикнеш.

kotence_f
05-01-2006, 15:18
abe napravo nqmam dumi .. mama predi nqkoko dena mi iztarsi 4e sam propadnala zatoto iskam da se vijdam s mom4e na 28 a tq dori neznae ni6to za nego no tva e dryg vapros.... a kakto kazah v na4aloto na temata....nito pu6a nito s narkotici se zanimavam... piq po malko no ne se napivam..imam 6 v daskalo .. abe neznam ... tiq roditeli sa otka4ili..... kak da jiveem taka aa ;)

05-01-2006, 20:18
Roditelite otka4at nqkoi den...

EnJoY ThE LoVe
05-02-2006, 21:21
Mmmmmm az qvno sum izvadil ogromen kusmet s roditelite.Pri men vsi4ko e ok nito mi se karatqnito me nakazvat.E samo nqkoi put mn rqdko maikmi po4va da bo4i,no togava naistina ima pri4ina.

FizeuRa
05-04-2006, 17:25
Roditelite otka4at nqkoi den...
Така е , просто недеи обръща внимание и не вземаи всичко което ти казват на сериозно [-X :P

Morska_Vu6ka
05-04-2006, 17:41
Не се впрягай на вашите, нормално е като гледат кво става по телевизията и изобшо какви са днешните деца да се притесняват и да ти пилят на главата. Просто поговори малко с майка ти и я накарай да ти има повече доверие.
казаха ви го..така си е.

sometimes_
05-04-2006, 18:34
Май и аз имам късмет :wink: . Нашите са си много разбрани. Е, преди ми се караха доста, ама си имаше причина, бях мноооого палаво детенце :) . Вече всичко си е наред, карат ми се пак, ама много рядко :-D .

lubimata93
11-28-2009, 21:53
Hahahah....na6te sa sa6tite, samo deto te ponqkoga imat za kakvo da se pritesnqvat :P No spoko - si4ki sa taka ;)

ToniStoraro
11-29-2009, 09:39
явно си ги слушала като по - малка прекалено много и сега са се приучили само да ти търсят краища и за най - малкото нещо. А, иначе, ако не се напиваш и там каквото каза, кажи им така - отиваме на кръвен тест и ако той покаже, че правя каквото твърдите - ок, ама ако покаже, че не го правя това - давате ми пълна свобода. Това ще им затвори устите.

LittleDude
11-29-2009, 09:43
aide i az da se opla4a ;) maika mi za nai malkoto ne6to mi vika i mi razpravq6e kak si mislela 4e se napivam vseki den i se pribiram ve4e iztreznqla ili vsqkakvi takiva glupposti . e izvinqvam se ama nito pu6a nito s narkotici se zanimavam imam samo 6 v daskalo .. pribiram se rani4ko ... izob6to slu6am gi na6te we.. i izvednaj me izkarvat nqkva propadnq4ka .. e te mai neznaqt kvo e da ima6 lo6o dete ... prosto nemoga da si predstavq te normalni li sa???? napravo se 4udq kade se namiram .......
майка ти е мн зле... чесно

britzy
11-29-2009, 10:22
Стига сте вадили стари теми ве-авее има хора цел ден киснат тука да вадят от прей3/4 години теми :-x :-x :-x :-x

DopeBG
11-30-2009, 23:24
НЕ СЕ ЗАСЕГАЙТЕ АМА ТУКА НЯКОй НАД 21 ИМА Ли въобще в този форум 2141532 тема чета и се заливам от смях ... ебахти като минеш още няколко годинище се оправяр отношенията

MillioneOneDollar
12-01-2009, 04:49
Всяка мама се тревожи за гарванчето си, нормално е..

dakata123
12-01-2009, 07:46
Абе ходи при тях и сядайте да говорите. Разясни им, че не пушиш, не пиеш, не се друсаш и т.н. Слава бого мойте неса такива, знаят че пия (е не много ама все пак), никога не са казвали, че съм пияница (е аз не съм). Знаят си, че не пуша и наркотици не употребявам. Ииии мойте родители били големи пичове е. 8-) 8-) :booooomb:

teenems
12-01-2009, 08:40
hmmm...pri men ne e bilo taka do sega...nadqvam se i da ne bude

Arista
12-02-2009, 20:29
Аххх моите родители.... обширна тема и повярвайт еми незнам от къде да започна....

Ами аз съм момиче на 17 години (почти 18) уча в елитна гимназия, получавам стипендия абе смея да кажа че се водя интелигентна.... Са да не си помислите че съм някоя зубарка без приятели и социален живот..спокойно не съм :).

Моите родители откакто се помня са били единни и строги относно възпитанието ми. При мен влиянието им приключи когато навърших 8 години, защото тогава аз осъзнах пагубните им възпитателни методи. Като малка и не чак толкова малка съм бита, наказвана, унижавана и мноого мнооого други. В момента принципният ми вечерен час е 21:00, има вариант с 300 уговорки да стане 22:00 но не повече от това. По купони ходя, но трябва да се знае кой е там, има ли родители, какво ще се пие и задължително да се обадя от домашен телефон за да докажа че съм там където съм казала. Доста пъти съм ходила по дискотеки в Студентски и други, но това се е случвало в следствие на много лъжи и притеснения, за да може поне малко да имам живота на съучениците си.
Преди 3 4 години когато поискам нещо което е забранено отговора беше "... като станеш на 18 си троши главата където искаш". Сега когато тази възраст идва в близкото бъдеще тактиката е сменена и отговора вече е "... докато си под моя покрив спазваш моите правила"

Не се оплаквам обаче. Това си е моята съдба. Немога да сменя родителите си. Цял живот съм мечтала да бъда самостоятелна и да решавам аз и някой ден наистина ще бъда....до тогава ще ми се наложи търпеливо да изчакам този момент. Пиша това за да може някои 13, 14 годишни деца които всеки ден се оплакват от родителите си които не са ги пуснали на нощна дискотека до 5 а само до 3 през ноща или как не им позволяват да отидат на почивка с гаджетата си, които са на по 25 и нагоре да се позамислят мъничко. Колкото и нечестно да ви се вижда замислете се реално струва ли си и се сетете колко много деца са по зле от вас.

MissInd3p3nd3nt
12-02-2009, 21:31
Все стари теми...

someonerandom
12-05-2009, 09:12
НЕ СЕ ЗАСЕГАЙТЕ АМА ТУКА НЯКОй НАД 21 ИМА Ли въобще в този форум 2141532 тема чета и се заливам от смях ... ебахти като минеш още няколко годинище се оправяр отношенията
Извинявайте,че пиша в стара тема,за което редовно се карам на хората 8-) ,обаче просто ен можах да се сдържа.Според теб във форум,който се казава TEENproblem,има страница ТЙЙНИД,Топ ТЙЙН за деня и т.н,дали мнозинството е на по 25-30години?Хммм да помислим...мисли....мисли....с ти ли се?

BrainlessROCKBABY
12-05-2009, 18:06
дееба..use кирилица

chereshkaa
12-06-2009, 10:16
аз съм най-лошото дете..само аз пуша..само аз пия..само аз имам двойки..само аз мисля само за излизане..знам само да искам пари...неблагодарница и куппп още такива :x
а като се сетя те кфи са били... :-x :-x