PDA

View Full Version : ko6marut na edna lubov-edinstvenata...



broken`dreams
04-07-2006, 14:45
Pak...otnovo...za hilqden put ve4e...Za6to?Za6to go pravq?Burq...vihur ot spomeni,strast,nejnost,sulzi,ujasqva6ta bolka...ne iskam da se vru6tam,a go pravq za koi li put ve4e...moje bi za6toto si nai golqmata prikazka, koqto nqkoga mi se e slu4vala i tq e samo edna-kolkoto primamlivo krasiva, tolkova i pogubva6ta te...godini,meseci,dni,migove...otnovo i otnovo...ubiva me...vzima mi vsi4ko a az produljavam! Utre 6te te mrazq , v4era te mrazih, no za6to dnes davam vsi4ko za da te usetq pak takuv, kakuvto be6e...ili kakuvto se prestruva6e 4e si.Za6to kazva6 ne6ta koito nikoi drug ne mi e kazval? Za6to pravi6 ne6ta, koito nikoi drug ne e pravil s men-ne ne govorq za prestruvki ili za svalqne na zvezdi-govorq za nai estestvenite ne6ta-te sa tezi koito me karat da se 4ustvam prosto sebe si, no za6to samo kogato sum s teb? Za6to si prosto sebe si i v su6toto vreme vseki drug osven teb samiq? Za6to mig sled kato si do6ul si trugva6 sqka6 naslajdavaiki se kato vijda6 kak v edin edinstven mig sriva6 celiq mi svqt i me kara6 da se po4uvstvam nai nenujniqt 4ovek na sveta...Boje...tolkova godini...poznavam te po dobre ot sebe si...ti su6to...Igrai si sus vsi4ki ostanali,svalqi im zvezdi,pravi kakvoto iska6,no za6to,za6to vinagi se zavru6ta6 umoren ot vsi4ko i vsi4ki pak pri men ve4e tolkova godini?Za6to go pravi6?Nima si tolkova dobur aktior? Ne mi se vqrva...ne moga da povqrvam...ne iskam...ne ne sum perfectna,prosto te obi4am!Kakvo napravih?S kakvo sgre6ih?Nima ne osuznava6 4e ti si onova ne6to koeto preoburna jivota mi,prevurna me v drug 4ovek,a ne iskah...ne iskah da porastvam...ne i tolkova burzo...ne trqbva6e tolkova malka da se pitam koga 6te doide kraqt...kraqt na edin ko6mar,kraqt na edin jivot,kraqt na edna lubov...


Iskrenno se nadqvam temata mi da ne vi se stori glupava-tova go pisah predi 1 ve4er i sega imah nujda da spodelq s nqkogo za6toto nai neo4akvano otnovo me dogoni ko6marut na edna 5 godi6na bezumna lubov :cry: stava vupros za 4ovek s koito taka i nqmahme vruzka no se gonehme 5 godini tu az nego tu toi men a nakraq toi si trugva6e s usmivka i otiva6e pri porednata druga i vsi4ko be6e za po edna ve4er...prez nqkolko meseca tui kato az se rpemestih v drug grad...i kolkoto i vsi4ki da mi kazvaha "zabravi go toi ne e za teb" be6e naistina nevuzmojno tukmo kogato osuznavah 4e ve4e sum preodolqla tezi "detin6tini" kakto sama bqh ustanovila dopredi broeni dni kogato se pribrah i osuznah 4e kakvoto i da pravq tozi 4ovek vinagi 6te si ostane moqta nai golqma i nai nevuzmojna lubov...pone za sega :? strannoto e 4e prez vsi4kite tezi 5 godini vqrvah i produljavam da vqrvam 4e v su6nostta si toi e dobur 4ovek i 6te se promeni nz za6to no imam takova pred4ustvie..dano se okaje vqrno [-o< xax v bezumieto si predi godina stignah i do edna jena v grada pri koqto sa hodili ujano mnogo hora da im gleda na karti i na vsi4ki e poznala ta i az otidoh pri neq i vsi4ko koeto mi kaza 4e 6te stane stana no togava mi kaza su6to taka 4e i vuprosniqt 4ovek me obi4a no ne go osuznava no sled vreme naistina 6te budem zaedno...o6te se 4udq na ukula si za6to otidoh pri neq no tova e porednata nadejda vsu6nost ](*,) ami mai tova e ot men nadqvam se da ne sum vi oteg4ila i samo da vi predurpedq 4e tova koeto napisah ne e plod na talant ili tvor4estvo prosto mn rqdko pi6a i tova be6e edin ot tezi slu4ai...na4in da izleq 4ast ot tova koeto se e subralo v men :cry: blagodarq na vsi4ki koito sa si naprvili truda da pro4etat vsi4ko napisano =D> obi4aite seeee :smt008

avrora
04-07-2006, 15:05
Ами мила не знам какво да ти кажа и какво да те посъветвам. Живяла съм и живея в един подобен роман. Май мога само да те посъветвам да дадеш всичко от себе си и да му откажеш оне веднъж! Вдигни глава и му кажи НЕ! Остави го да си мисли, че те е загубил. Може би това ще го накара да разбере какво си ти за него и какво е животът му без теб! Опитай! Нищо не губиш. И знай, че винаги настоящата любов е най-изпепеляващата и най-силната. Но след нея винаги идва нова...още по-страстна, още по-изпепеляваща, още по-силна!
КУРАЖ!!!!!

broken`dreams
04-07-2006, 15:13
ami az prez tezi 5 godini v koito sum vlubena v tozi 4ovek sum hodila i s drugi mom4eta no kakvoto i da stava vse se zavru6tam kum nego :oops: ina4e i az mn puti sum bila na kosum da mu kaja "ne" no vinagi kato si pomislq kolko vreme sum go 4akala tozi moment i 4e ako mu kaja ne nz posle dali vuob6te 6te iska da ima ne6to ob6to s men vupreki 4e vse si mislq 4e pak 6te doti4a no znam li...vinagi sum iskala da izjiveq tezi makar i mn kratki migove s nego za6toto v nikakuv drug slu4ai ne sum se 4uvstvala po 6tastliva..no mai trqbva da se postaraq pone vednuj da kaja "ne" no i da kaja "ne" sum ubedena 4e sledva6tiqt put pak 6te mi omeknat krakata i nqma da moga da otkaja no pone moje da se zamisli :? blagodarq ti za suveta

Glezlata
04-07-2006, 15:25
Osuznavam,4e sum v su6tiq problem i mn se zardvah na temata! Moeto e malko po razli4no,no ot 2 godini i az sum taka s edin 4ovek.Prosto nemoga toi e edinsveniq s koito sum 4uvstvala tova ne6to tolkova silno.I drugi gadjeta sum imala i sega imam,no nego vidq li go zabravqm absalutno vsi4ko.Nie sme v mn dobri otno6eniq i po4ti vinagi kato sme vidime ima miluvki..celuvki...Za 2 godini sme hodili 2 puti.No prosto sme si edin na drug golqmata lubov.Neznam kakvo da te posuvetvam,az ve4e sprqh da se borq s tova.Prosto nemoga,bezsulna sum sre6tu 4uvstvata si.Neznam dali e za dobro ili za lo6o.Prosto gi ostavi da te vodq...

ht_7j
04-07-2006, 15:29
Na men mi se struva, che ti ne iskash da se otdrypnesh ot nego. Inache dosega da si go napravila, vypreki omekvaneto na krakata.
Napylno e vyzmojno toi da te obicha, no sam da ne go osyznava, zashtoto dosega vinagi si mu bila v kyrpa vyrzana. Ne si mu dala shans da osyznae kolko te obicha. Mislq, che pri vsichki polojeniq trqbva da kajesh "NE". Pyrvo, shte vidish, che shte se pochuvstvash dobre i gosrda sys sebe si i po-silna, zashtoto nai-nakraq si ustoqla. Vtoro, kogato toi vidi, che neshtata stoqt po-razlichen nachin, ako te obicha naistina, shte go osyznae i shte napravi neshto, za da te zadyrji pri sebe si. I v dvata sluchaq pechelish. Kaji "NE"...Trudno e...znam...i az sym bila tam i sega ti govorq ot opit. Syberi smelost i mu otkaji sebe si. Ako tq obicha, nishto nqma da go zaboli poveche. Uspeh!!!

Krem4eto
04-07-2006, 15:35
Наистина ти трябва да го забравиш!