PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Тя е за 3 дни тук, а я харесвам !!!



^-IanISexA-^
04-07-2006, 16:27
molq vi burzo da mi kajete kakvo moga da kaja na momi4e koeto e samo za 3 dena v moq grad haresvame se i dvamata no tq mi kaza 4e nqma smisal za tolko malko kakvo moga da napravq za da q obedq pone za tiq 3 dena da stane ne6to poneje az si q haresvam opredeleno i nz kakvo da pravq mnogo 6te sam vi blagodaren ako mi kajete kakvo da i kaja za da se navie pone tiq 3 dni da sme zaedno i da se polu4i ako trqbva dori samo za 1 den no mnogo iskam da stane ne6to


§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

penywise
04-07-2006, 16:28
Кво можете да правите 3 дена, което да се дефинира като "да стане нещо..." освен ако не е секс?

Кажи му, че искаш да правите секс :)

Krem4eto
04-07-2006, 16:30
Ами ти сам ще се нараниш ако е само за 3 дни...и нея ще нараниш...Но ако наистина искаш нещо да стане поговорете си,прегърни я и накрая я целуни!

anito_{}
04-07-2006, 16:30
mi nakarai q da prejivee nai sladkite i strahotni 3 dni v celiq si jivot puk posle se opravqi te!!! :P

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-07-2006, 16:42
friend nqma smisal izobshto po dobre si q gushkai tam i ne trygvaite :wink: :P

^-IanISexA-^
04-07-2006, 16:43
ne ne ne stava vupros za sex stava vupros pone za celuvka az ne sam takuv koito tolko burzo da ska4a na sex iskam pone edna celuvka no ako trugna da q celuvam moje da mi otkajee a az mnoo slabo reagiram na takiva ne6ta i nz iskam da razbera nai lesniq na4in v moita situacq za da q celunaa a ne mi se 4aka 4ak do lqtoto za da go napravq togava:{{{ dnes tq mi kaza 4e za 3 dni nqma smisal a men super mnogo mi se iska6e da i kaja nemoje li pone sega da zapo4ne pak 6te prodaljim lqtoto ili da q celuna i da i kaja da ne gleda smotanoto vreme no nzz i mi se struva 4e i tq me haresva taka kakto az neq no tq obru6ta mnogo vnimanie na pre4kite a ne da pogledne samo hubavoto :{{ napravo nzz kvo da praaaa

doomer
04-07-2006, 17:17
Ако я обичаш и кажи кфо мислиш :) Амаако само искам да топнеш пишката , тогава ще си проличи и ще изглеждаш като ГЛУПАК! Ако обаче найстина я обичаш казваш и какво мислиш за нея без да овърташ и да си измисляш.... това помага и като изкажеш мислите си наглас пред нея я прегърни , ако се отдръпне или направи знак че не и е приятна , значи нямаш шанс с нея...... Ако обаче не се отдръпне и не направи никаф знак че не й е приятно ти я целуни леко по бузата, за да има кфо да тупка сърцето й през ноща... на другата сутрин вече тя сама ще те потърси , ако не ти я потърси и я прегърни пак и накрая я целуни едно страстно..... Аре късмет пич ;)



Пиши на кирилица , момичетата си падат по това :D базик :) Но найстина пиши на кирилица , че така бавно се разчита!!! :mrgreen:

^Pretty{}Girl^
04-07-2006, 17:21
ami spored men tq ne te haresva ako te haresvashe moje bi shteshe da se navie

DeziRe
04-07-2006, 17:22
ami spored men tq ne te haresva ako te haresvashe moje bi shteshe da se navie
i az taka mislq ! :|

fallen
04-07-2006, 18:56
Аз пък мисля, че момичето, харесва те или не, е разумна.

^-IanISexA-^
04-07-2006, 20:42
mi mina taa taka prosluvuta ve4er i tq mi kaza 4e naistina mnoo me haresva i iska da sme zaedno no za teq tri dni e mnogo malko vreme i nqma da izlezne ni6to po seriozno :{ znam 4e tova e nai hubavoto koeto moje6e da stane no kakvo da se pravi mersi hora :}

04-07-2006, 21:22
Ами в някоя удобна ситуация я целуни,така може да я накараш да мисли за теб до лятото и тогава да стане нещо,но внимаваи да не нараниш и себе си по този начин..УСПЕХ!

veselka_15
04-08-2006, 11:35
Ti q celuni bez da q pita6 6tom te haresva nqma na4in da ne i stane priqtno :smt008 .I tq da ti varne celuvkata i gotovo.

teenkopele
04-08-2006, 13:55
Поговори... :wink:

Krem4eto
04-08-2006, 14:05
mi mina taa taka prosluvuta ve4er i tq mi kaza 4e naistina mnoo me haresva i iska da sme zaedno no za teq tri dni e mnogo malko vreme i nqma da izlezne ni6to po seriozno :{ znam 4e tova e nai hubavoto koeto moje6e da stane no kakvo da se pravi mersi hora :}

Трябвало е да я целунеш(ако я харесваш)!А иначе аз пак сък си на моята,че така ще се нараните взаимно за 3 дни...Тя е наистина разумна,но ако искаш нещо недей само да говориш с нея,щото така е гадно!Поне я целуни!

^-IanISexA-^
04-09-2006, 21:17
ei hora vie ste superr mno mersi poslu6ah vi i pred posledniq den kogato be6e tuk q celunah nkeade na obqd posle cql den bqhme zaedno celuvahme se i se natiskahme bez da sprem i za minutka celiq den be6e nai qkiq v jiota mi a dnes su6to be6e taka i tq trqbva6e da si trugne v 4h no se ka4i na reisa i zaplaka i slezna i kaza na tehnite 4e ne iska da si trugva i ostana celq den za da sme zaedno naistina q obi4am i tq men sega problema e samo 6ibanoto rastoqnie no 6te namerq na4in da se vijdame :P mersi pak

SLaDkO_Mi6Le
04-09-2006, 23:59
ei hora vie ste superr mno mersi poslu6ah vi i pred posledniq den kogato be6e tuk q celunah nkeade na obqd posle cql den bqhme zaedno celuvahme se i se natiskahme bez da sprem i za minutka celiq den be6e nai qkiq v jiota mi a dnes su6to be6e taka i tq trqbva6e da si trugne v 4h no se ka4i na reisa i zaplaka i slezna i kaza na tehnite 4e ne iska da si trugva i ostana celq den za da sme zaedno naistina q obi4am i tq men sega problema e samo 6ibanoto rastoqnie no 6te namerq na4in da se vijdame :P mersi pak
браво на вас продалжавайте така и да не ви пука от растоянието!:)УСПеХ

Krem4eto
04-10-2006, 18:53
ei hora vie ste superr mno mersi poslu6ah vi i pred posledniq den kogato be6e tuk q celunah nkeade na obqd posle cql den bqhme zaedno celuvahme se i se natiskahme bez da sprem i za minutka celiq den be6e nai qkiq v jiota mi a dnes su6to be6e taka i tq trqbva6e da si trugne v 4h no se ka4i na reisa i zaplaka i slezna i kaza na tehnite 4e ne iska da si trugva i ostana celq den za da sme zaedno naistina q obi4am i tq men sega problema e samo 6ibanoto rastoqnie no 6te namerq na4in da se vijdame :P mersi pak


Много се радвам че помогнах!Бъди щастлив и ти пожелавам да се виждате често!!!

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-10-2006, 19:12
Ve4e q celuna :) brao batka taka trea6e :)

Mem0reX
04-11-2006, 19:34
V kurpa ti e vurzana bratle :)) Tfoia e ;)