PDA

View Full Version : не мога да си отговоря на тоя въпрос



04-07-2006, 18:33
Хора,ако искате ме застреляйте,ама не мога да си отговоря на тоя въпрос.Казвам го като цяло,не искам да обиждам никой.Та много дълго размишлявам,ама как може младите хора да правят секс,без никакви предпазни средства и после да ни се вайкат тука,че може да са бременни или не знам си още какво,и как щели да им се карат

skumrika
04-07-2006, 18:48
Emi mlado pokolenie...ko da go prai6 :smt017

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-07-2006, 19:30
meko kazano nerazumni hora.neznam kfo tarsqt tuk kato e trqlo da mislqt togava a ne da se vaikat i da mislat sega kfo da pravat

Night_Knight
04-07-2006, 19:34
Хора,ако искате ме застреляйте,ама не мога да си отговоря на тоя въпрос.Казвам го като цяло,не искам да обиждам никой.Та много дълго размишлявам,ама как може младите хора да правят секс,без никакви предпазни средства и после да ни се вайкат тука,че може да са бременни или не знам си още какво,и как щели да им се карат
Да, много подобна мисъл на Аристотел се е запазила през вековете. Винаги е било така и така и ще бъде

RoyTheReaper
04-07-2006, 19:52
Ima 2 pri4ini, ednakvo obezpokoitelni

1. :arrow: Ne mislqt
2. :arrow: Ne sa dobre obrazovani za koeto sa si vinovni sami. Vaprosi ot roda na "Pravih mu svirka i glutnah; moje li da zabremeneq" ili "svur6ih v guza na priqtelkata si, moje li da zabremeneq" ebat se predi vaob6te da znaqt kakvo pravqt i kakvi opasnosti gi grozqt. Mislq 4e predi da predpriemat kakvito i da bilo avantiuri, dne6nite tiinove trqbva da pridobiqt elementarni poznaniq po anatomiq.

`Death`Whore`
04-07-2006, 19:55
Това е парадоксът - хората не само че правят секс на крехка възраст и го правят с когото им падне, а и не използват никакви предпазни средства...не само бременността е проблем. Доста момичета мислят, че едва ли не ако се измият с вода след секс, няма да забременеят. А за болести..вярват на партньора. Евала.

LoRinSeR
04-07-2006, 20:04
Всеки отговаря сам за себе си !

mis_marry_jane_13
04-07-2006, 20:08
napulno si prav

`Death`Whore`
04-07-2006, 20:16
Lorinser, цитирай ме правилно, а не цитирай цитатите ми. :)

PLAYBOY4O
04-07-2006, 20:20
По темата : Някой са мислят за големи газари, викат си дай без капут и прааааааааас БЕБИ или болест тей става неволно!в някой от случяите си говорим и за липсата на елементарна сексуална култура според мене и за липса на здрав разум и самоконтрол!!Колкото и да е силна възбудата трея да се земат мерки и тва е!! :-D :-D :-D пък който иска БЕБЧИ да действа! :wink:

04-07-2006, 20:35
e ima i zdravomisleshti hora v toq site i az mislq 4e predi da pravqt sex trqbva da znaqt kakvo pravqt i da znaqt opasnostite i posledstviqta...
ama kakvo da pravish deca... ne 4e az sam golqma ama tva mom4e deto beshe pisalo 4e svarshilo v "dupeto na priqtelkata si i se pritesnqva spermara da dostigne do "tam kadeto trqbva" i na 13 godini" e nqma losho da pravqt sex ama pone da znaqt kakvo pravqt to za tova pod 14 e protivozaknno dori po sobstveno saglasie no kakto i da e....

Master_88
04-07-2006, 20:39
Е то затова си патят после,защото не взимат предпазни мерки. А за тези предпазни мерки и средства има стотици теми. По-добре е първо да ги прочетат,а после да тръгнат да правят секс

favor_91
04-07-2006, 20:42
moje bi prosto pokolenieto si e takova...mom4etata se si mislqt da prasna taq,da prasna onaq i posle kvo-ni6to .... :?

04-07-2006, 20:55
Ima 2 pri4ini, ednakvo obezpokoitelni

1. :arrow: Ne mislqt
2. :arrow: Ne sa dobre obrazovani za koeto sa si vinovni sami. Vaprosi ot roda na "Pravih mu svirka i glutnah; moje li da zabremeneq" ili "svur6ih v guza na priqtelkata si, moje li da zabremeneq" ebat se predi vaob6te da znaqt kakvo pravqt i kakvi opasnosti gi grozqt. Mislq 4e predi da predpriemat kakvito i da bilo avantiuri, dne6nite tiinove trqbva da pridobiqt elementarni poznaniq po anatomiq.

И аз съм на абсолютно същото мнение!Некви пикли на по 12 години ми се ебат щото "така щяло да се наложи"....бе беги...Аз съм го правила само един единствен път без предпазни средства,щото беше такава ситуацията и после се скъсах от притеснения,въпреки,че приятела ми не беше свършил в мене...и умрях от притеснение докато не ми дойде!А за тия дето го прават без предпазни мерки...нз просто...повече им харесвало без (в случая за презерватив ).
Авее тва за мен си е чисто малоумна работа! :evil: