PDA

View Full Version : malko info....



04-07-2006, 19:22
mojete li da mi kajete nqkyv sait kadeto ima i nai novite modeli na visages model group,a sy6to taka i sait za spisanoieto MAXIM,ili ako ne sait za spisanoieto pone info za konkursa koito obqvqva spisanieto:)

mnogo_sladi4ka
04-07-2006, 19:40
http://www.obektiv.info/images/playboy/Maxim-Lora.jpg
Български красавици ще се състезават за 100 000 $ в конкурса Мис "Maxim"



Най-големият конкурс за красота в България стартира след броени дни. Мис "Maxim" се организира от българското издание на световното списание "Maxim". Голямата награда е 100 000 долара и едногодишен договор с една от най-известните нюйоркски агенции за модели - "Мейджър Модъл Мениджмънт".

Кандидатките трябва да се регистрират до 26 април в редакцията на списанието. В юнския брой на "Maxim" (на пазара от 15 май) ще бъдат поместени снимките на избраните 12 полуфиналистки. Тогава читателите чрез sms-и и е-мейли ще изберат българската Мис "Maxim".

Победителката ще замине за Сън Вилидж, Доминиканската република, където ще спори за световната титла с красавици от още 40 държави. Междувременно ще й бъде направена специална фотосесия от Джим Малучи, фотограф, снимал Анджелина Джоли и Елиша Кътбърт.

"Maxim България" ще поеме разноските по престоя в Доминикана не само на българската Мис "Maxim"., но и на един неин придружител - родител, приятел, мениджър и т.н.

При евентуален успех българската красавица ще грейне и на кориците на всички международни издания на "Maxim", в над 40 държави - включително и на американското, което има 4-милионен тираж!

Всички подробности за конкурса са в новия брой на българския "Maxim", който е на пазара от 17 март, петък.

04-07-2006, 19:44
ami moje6 li da mi kaje6 adresa na spisanieto pone za da si ispratq snimkite...

mnogo_sladi4ka
04-07-2006, 19:53
ami moje6 li da mi kaje6 adresa na spisanieto pone za da si ispratq snimkite...

mi sorry neznam kakav e adresa :smt017 :smt017 :smt017 abe po4akai malko nqkoi drug moje da ti go kaje,aide 4ao i uspex ::: ::: :::