PDA

View Full Version : predskazvane na bude6teto



broken`dreams
04-07-2006, 19:40
zdraveite otnovo:) znam 4e sega nqkoi vednaga 6te zapo4nat da pi6at 4e tova sa absolutni gluposti i samo nenormalnite se vruzvat na takiva raboti no 6te pomolq ako nqkoi moje da dade otgovor na vuprosa mi da go dade bez izli6ni komentari ot tozi rod za6toto naistina imam nujda ot va6ata pomo6t :roll: i taka vednuj sum hodila pri edna jena koqto mi gleda s nqkakvi karti i togava mi pozna vsi4ko no tq e ot drug grad i sega za sujalenie nqmam vuzmojnost da otida pri neq a imam ogromna nujda v momenta i zatova me interesuva dali vie ste 4uvali ili pose6tavali nqkoi koito moje da predskazva vqrno samo 4e v sofiq za6toto v momenta sum tuk :oops: ako nqkoi znae adres ili ne6to takova na 4ovek koito naistina poznava a ne e kato teq ot kanal 2001 primerno 6te sum vi mn blagodarna ako mi pomognete O:) mersi predvaritelno na vsi4ki 8) obi4aite se \:D/

Dese
04-07-2006, 20:55
На такива работи не те съветвам много да вярваш - преди няколко години и на баща ми така му познаваха, докато веднаж тая не му казала,че след 6 месеца ще умре....Минаха години да е жив и здрав...какав шок е изживял ..

yonic
04-07-2006, 21:20
Живей си живота без да знаеш бъдещето, по спокойно ще ти бъде. Тия работи с гледането са скапани.