PDA

View Full Version : Moderated:Все не се получава между мен и момичетата...



^-IanISexA-^
04-07-2006, 20:34
ot okolo godina nqmam nikakuv kasmet s momi4etata gotin sam pe4en sam mnogo momi4eta me haresvat no vsqko momi4e koeto az si haresam nemoje da stane ni6to mejdu nas!!!Naprimer hodeh s edno momi4e ot 12 klas az sam 9 i hodehme okolo mesec no skusahme za6toto az u4a v troian a tq e ot kozlodui i se vijdame prez edna sedmica i vse nqkakvi pre4ki ima su6to taka na edna moq priqtelka i doide na gosti edna bratov4edka za 3 dni
i nqkak si stana taka 4e az mnoo q haresah i tq men me haresa i su6to nemoje da stane ni6to za6toto tq e ot sofiq a az ot troian i mnooo slojna rabota a ako trugna s nqkoe momi4e koeto ne haresvam osobeno samo mi e simpati4na ne6tata vurvqt super no ne e kato tova az da si q xaresam super i tq men i nqkakva svestna vruska da stane a az mnooo iskam edno seriozno gadje pone godina ili 2
pozdrav za vsi4ki romantici:
I du6ata mi kato titanik se razbiva v okeana ot laji i potuva kato liubovta ni no na tebe ot tova ne ti teji!!!! :-({|=


Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

favor_91
04-07-2006, 20:40
10x za pozdrava...a otnosno momi4etata moje bi trqbva da smeni6 podhoda i da kaje6 na momi4eto s koeto si 4e iska6 zdrava i dulgotraina vruzka :) uspeh pi4

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-07-2006, 21:33
ot okolo godina nqmam nikakuv kasmet s momi4etata gotin sam pe4en sam mnogo momi4eta me haresvat no vsqko momi4e koeto az si haresam nemoje da stane ni6to mejdu nas!!!Naprimer hodeh s edno momi4e ot 12 klas az sam 9 i hodehme okolo mesec no skusahme za6toto az u4a v troian a tq e ot kozlodui i se vijdame prez edna sedmica i vse nqkakvi pre4ki ima su6to taka na edna moq priqtelka i doide na gosti edna bratov4edka za 3 dni
i nqkak si stana taka 4e az mnoo q haresah i tq men me haresa i su6to nemoje da stane ni6to za6toto tq e ot sofiq a az ot troian i mnooo slojna rabota a ako trugna s nqkoe momi4e koeto ne haresvam osobeno samo mi e simpati4na ne6tata vurvqt super no ne e kato tova az da si q xaresam super i tq men i nqkakva svestna vruska da stane a az mnooo iskam edno seriozno gadje pone godina ili 2
pozdrav za vsi4ki romantici:
I du6ata mi kato titanik se razbiva v okeana ot laji i potuva kato liubovta ni no na tebe ot tova ne ti teji!!!! :-({|=

eehh ko da ti kaja syjelqvam 4e az nemoga da ti varna jesta da te oredq s nqkoia za tolkova vreme :) no ti pojelavam uspeh e ;) rano ili kasno i ti shte si sreshtnesh mackata i shte se kefish \:D/ \:D/

^-IanISexA-^
04-08-2006, 01:32
4ul vi gospod :PP men mno mi se iska edna hubava takava vruska ma to v sega6noto mi sastoqnie hubava vruska moje da stane samo s nqkoe momi4e ot troqn ili 4erni osum 6toto ot kzld 6te se vijdame mno rqdko mal4ika sevlievo trqvna navsqkade drugade kadeto hodq pak nqma kak da se vijdame 4esto taka 4e edinstveniq variant e troian a tam ne sam tehen tip :{{

nymphetamine_girl_199239
04-08-2006, 08:02
ni6to ne arzbrah a ma aide :smt017 :smt012 :smt011 :smt013 :smt019

n0mak
04-08-2006, 08:07
az si zalagam leviq tu6ak 4e nekva be6e pisala za toq pi4 ^-IanISexA-^ kolko mnogo go obi4ala i neznam si kvo, ama me murzi sq da tursq temata.. :-k :|

04-08-2006, 09:48
Да бе верно, някой писа за него

Mem0reX
04-12-2006, 08:39
Tfa beshe zavinagi^neshtastna i manete tfa ne go pisa tq..:] a Btw ^-IanISexA-^ ...Misla 4e ve4e si nameri Velikoleptna vruzka ...:]

Night_Knight
04-12-2006, 09:07
ot okolo godina nqmam nikakuv kasmet s momi4etata gotin sam pe4en sam mnogo momi4eta me haresvat no vsqko momi4e koeto az si haresam nemoje da stane ni6to mejdu nas!!!
Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:
Добър подход. Търсиш си приятелка във форума, така ли. Ами след като си готин и печен, и си от Троян - успехът ти е в кърпа вързан :wink:

Mem0reX
04-12-2006, 09:12
abre toi 4e e gotin i pe4en spor nqma :] Ot troian sushto e vernu ama :) tama sa nqkfi :) i ne mislq 4e si tursi prqitelka ot foruma...