PDA

View Full Version : Vypros za Svirki kym momi4etata



04-07-2006, 20:53
Hello
Iskam da popitam poneje skoro pravih svirka na moq priqtel i bqh s mnogo negativno otnoshenie kym tva ama ve4e sled kato sme pravili sex i t.n. reshih 4e iskam da mu dostavq udovolstvie i po dr na4in. :oops: I za moq iznenada ne mi beshe nikak gadno ... dori si mislq da go povtorq oshte sledvashtiq pyt. I iskah da pitam pri vas kak e? 10x

04-07-2006, 20:59
Ам щом ти е харесало прави го..мн хора са негативно настроени към свирките и аз самата бях(още не съм правила),но и аз като теб искам да опитам,за да доставя на приятеля си удоволствие и по др начин.Няма страшно,че си правила свирка..тва си е нещо напълно нормално според мене...той как те лиже а :)

`Death`Whore`
04-07-2006, 21:01
Аз пък не бях зле настроена. Харесва ми.

04-07-2006, 21:01
Da to4no tva e, 4e toi absoliutno vseki pyt go pravi, a az ne bqh i mi besh ekofti nqkvo ... i zatova go napravih

ycMuBkaTa
04-07-2006, 21:02
Като обичаш момчето си е съвсем нормално да му доставяш удоволствие с френска любов. Тъй че няма от какво да се притесняваш, че ти е харесало и т.н. При повечето е така.

Cvetelina_sim
04-07-2006, 21:04
Щом имаш чувства към него няма как да не ти хареса!

mnogo_sladi4ka
04-07-2006, 21:12
Ам щом ти е харесало прави го..мн хора са негативно настроени към свирките и аз самата бях(още не съм правила),но и аз като теб искам да опитам,за да доставя на приятеля си удоволствие и по др начин.Няма страшно,че си правила свирка..тва си е нещо напълно нормално според мене...той как те лиже а :)

и аз съм на същото мнение :smt016

Ilianka_14
04-07-2006, 21:16
pyk poniakoga niama kak da praite sex shtot ste navunka ili moje niakoi da vleze, a puk ti se iska nogo da mu dostavish udovolstvie i togava e nogo gotino i vazbujdashto da mu napravish svirka bes da se sablichate

smyrtta
04-07-2006, 21:40
tva e 4udesno shtom i na dvamata vi dostavq udovolstvie;) nali za tova e sexa i e normalno da ti haresa v tova nqma nishto losho daje e hubavo felacioto si e cqlo izkustvo;)

penywise
04-07-2006, 21:41
Както казах и преди...

"аа не мога, гадно е... никога, как? аз?"

и накрая

не можем да ви го извадим от устенцата :oops:

Right on мацка! :mrgreen: :-({|=

04-08-2006, 21:00
svirki rulezzzzz =P~

Magician
04-08-2006, 21:34
pyk poniakoga niama kak da praite sex shtot ste navunka ili moje niakoi da vleze, a puk ti se iska nogo da mu dostavish udovolstvie i togava e nogo gotino i vazbujdashto da mu napravish svirka bes da se sablichate

Хехе, точно по този начин без да се събличаме така хубаво ни завариха на една Нова Година 3-ма познати, че... :)

`Death`Whore`
04-08-2006, 21:36
pyk poniakoga niama kak da praite sex shtot ste navunka ili moje niakoi da vleze, a puk ti se iska nogo da mu dostavish udovolstvie i togava e nogo gotino i vazbujdashto da mu napravish svirka bes da se sablichate

Хехе, точно по този начин без да се събличаме така хубаво ни завариха на една Нова Година 3-ма познати, че... :)
...и вие умряхте от срам! Защо правите нещо, щом ви е срам хората да разберат, че го правите?

04-08-2006, 21:49
hehe snoshti mi se sluchi tova vuv vhoda. s pr mi bqhme dosta vuzbudeni i ::: \:D/ az nqmah nikakvo otnoshenie kam felacioto ne iskah da otricham neshto predi da sum opitala i mi haresa :smt007

Natali_vr
04-08-2006, 23:22
Абе то си е предупределено къде ще се слага ***, а устата се използва за други неща (ядене,говорене) [-X

Night_Knight
04-09-2006, 02:07
Абе то си е предупределено къде ще се слага ***, а устата се използва за други неща (ядене,говорене) [-X
Гнусни инсинуации :mrgreen:

Ако не мога да направа поне една шпакла, цялата нощ се брои за загубена. :smt016 :smt016 :smt016

Magician
04-10-2006, 12:20
pyk poniakoga niama kak da praite sex shtot ste navunka ili moje niakoi da vleze, a puk ti se iska nogo da mu dostavish udovolstvie i togava e nogo gotino i vazbujdashto da mu napravish svirka bes da se sablichate

Хехе, точно по този начин без да се събличаме така хубаво ни завариха на една Нова Година 3-ма познати, че... :)
...и вие умряхте от срам! Защо правите нещо, щом ви е срам хората да разберат, че го правите?

[-X Тъкмо напротив, стана ни супер забавно на всички. Те бяха тези, които се притесниха, че ни прекъснаха.

Ilianka_14
04-10-2006, 12:41
pyk poniakoga niama kak da praite sex shtot ste navunka ili moje niakoi da vleze, a puk ti se iska nogo da mu dostavish udovolstvie i togava e nogo gotino i vazbujdashto da mu napravish svirka bes da se sablichate

Хехе, точно по този начин без да се събличаме така хубаво ни завариха на една Нова Година 3-ма познати, че... :)
...и вие умряхте от срам! Защо правите нещо, щом ви е срам хората да разберат, че го правите?

[-X Тъкмо напротив, стана ни супер забавно на всички. Те бяха тези, които се притесниха, че ни прекъснаха.
Emi vseki sluchai mnogo po lesno e momicheto da se izpravi i da si zatvori ustata, a momcheto da si drupne cipa na diukiana vse edno ni luk ial ni luk mirisal, otkolkoto ako dvamata sa goli i na kalup :)

Magician
04-10-2006, 13:01
pyk poniakoga niama kak da praite sex shtot ste navunka ili moje niakoi da vleze, a puk ti se iska nogo da mu dostavish udovolstvie i togava e nogo gotino i vazbujdashto da mu napravish svirka bes da se sablichate

Хехе, точно по този начин без да се събличаме така хубаво ни завариха на една Нова Година 3-ма познати, че... :)
...и вие умряхте от срам! Защо правите нещо, щом ви е срам хората да разберат, че го правите?

[-X Тъкмо напротив, стана ни супер забавно на всички. Те бяха тези, които се притесниха, че ни прекъснаха.
Emi vseki sluchai mnogo po lesno e momicheto da se izpravi i da si zatvori ustata, a momcheto da si drupne cipa na diukiana vse edno ni luk ial ni luk mirisal, otkolkoto ako dvamata sa goli i na kalup :)

Така е, само дето точно в моя случай не успях да стигна до ципа изобщо. Просто онези тримата влетяха с такава скорост, че единственото, за което имаше време беше момичето да се изправи, а аз я прегърнах в гръб, за да ме прикрива. И така постояхме, докато онези излязоха. Е те усетиха за какво иде реч де, даже ми се стори, че девойката, която влезе първа ни видя, но няма значение. Само ни се усмихваха после и ни се радваха. \:D/

California
04-10-2006, 14:45
Абе то си е предупределено къде ще се слага ***, а устата се използва за други неща (ядене,говорене) [-X
Девствена ли си?

sexy_macka
04-10-2006, 14:47
California Пуснато на: 10.04.7 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Natali_vr написа:
Абе то си е предупределено къде ще се слага ***, а устата се използва за други неща (ядене,говорене)

Девствена ли си?




MN dobur vupros,dano da iam otgovor,makr che predpolagam kakuf e...
kolkoto do temataa....Nqmam nishto protif da mu pravq sfirki,ne mi rpechi,a i se radvam kogato mu e kef...a puk i nali kazvate v dr temi "bih anpravial vsichkoz a negovoto shtastie..." e tova e chast ot negovoto udovolstfie

ro6li4ka
04-10-2006, 17:42
emi to v svirkite nqma ni6to lo6o po na4alo..sy6toto kato da kaje6 4e v 6paklite ima ne6to lo6o..ne vyrvi nqkak si...az li4no nqmam ni6to protiv da pravq na gadjeto mi svirka znam 4e mu haresva i men mi e kef 4e na nego mu e hubavo :)

favor_91
04-10-2006, 19:46
Като обичаш момчето си е съвсем нормално да му доставяш удоволствие с френска любов. Тъй че няма от какво да се притесняваш, че ти е харесало и т.н. При повечето е така.
i az sam na tova mnenie :mrgreen: :smt005 :smt005

^MaLkOtO^ZlO^
04-10-2006, 20:01
mene su6to mi e priqtno...be ima edni malko po nepriqtni podrobnosti naprimer kato mom4eto sfur6va i e malko trudno ot iztlaskvaneto da se sdurji6 da ne povurne6 ama e gotino

04-11-2006, 07:16
emi to v svirkite nqma ni6to lo6o po na4alo..sy6toto kato da kaje6 4e v 6paklite ima ne6to lo6o..ne vyrvi nqkak si...az li4no nqmam ni6to protiv da pravq na gadjeto mi svirka znam 4e mu haresva i men mi e kef 4e na nego mu e hubavo :)

napulno saglasna sum s tebe

penywise
04-11-2006, 07:19
Абе то си е предупределено къде ще се слага ***, а устата се използва за други неща (ядене,говорене) [-X
Девствена ли си?

риторичен въпрос :mrgreen: :smt006

gamercheto_
04-11-2006, 07:44
emi nqma lo6o da prai6 svirki sled kat ti haresva ama poprizncip se prai predi poloviq akt, kakto i minetite :) :mrgreen:

bulgarche
04-11-2006, 07:45
Щом ти е харесало - и на него му е харесало
Щом ти харесва го прави, така ще му доставяш удоволствие, а това ще ти се върне :)

Danielle
04-11-2006, 14:09
spored mene tva e neshto normalno...
ne znam koi kaza po nagore che sled kato iamsh chuvstva kym syotvetniq chovek i na tebe shte ti e priqtno :)

pinK_Baby
04-11-2006, 15:31
emi nqma lo6o da prai6 svirki sled kat ti haresva ama poprizncip se prai predi poloviq akt, kakto i minetite :) :mrgreen:


Кой казва?



Щом ти е харесало - и на него му е харесало
Щом ти харесва го прави, така ще му доставяш удоволствие, а това ще ти се върне
:lol: Така е Алекс виж как знаеш :D
Правете свирки бе момичета :) То си е кеф...и за двамата

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-11-2006, 18:30
Mali spored mene mi se st6rua mnogo gqadno :x

nqnq
04-11-2006, 19:51
щото не си пробвала за тва :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kateto^^
04-13-2006, 08:43
abe...kvi sa teq ne6ta? :smt005 az nqmah mnenie za svirkite,no si mu dodi vremeto i bez da se usetq ve4e duhah na edin :) oaba4e toy se okaza muhlu..kakto i da e...ne e zle i trqbava praktika za da se nau4i6 da dostavq6 kef na gadjeto si :)taka 4e kato mu pray6 svirka gleday da zabeleji6 koe mu haresva i koe ne za da go iztrelq6 na v1rha :)

cvety_i_bebeto
04-13-2006, 10:19
mi...i na men mi zvu4e6e gadno..i kazvah a nikoga nqma da mu naprava svirka...ama kvo stana..po edno vreme me hvana 4uvstvoto 4e iskam da mu e gotino...e nz dali mu be6e(pone kaza 4e mu e bilo)posle doide...i vtori i treti.........i taka...men me kefi..ama nikoga nemoga da razbera...kak to4no mu haresva..

elize
04-13-2006, 19:25
Никога не съм била предубедена към свирките. Доставих това удоволствие на приятеля ми още преди да спя с него. Хареса ми ....харесва ми това, че на него му харесва. Абе въобще си е готино, много е възбуждащо(поне според мен ,де).На тези, които се възмущават - не знаете какво изпускате. Това е много важна част от пълноценното полово общуване.

favor_91
04-14-2006, 08:34
ami kak e ...az sam mom4e i 1viq put si be6e ok makar 4e na momi4eto ne i haresa osobeno...

^MaLkOtO^ZlO^
04-14-2006, 08:35
be 6to da e otvratitelno be kfo mu e otvratitelnoto da dostavi6 udovolstfie na partniora ti

PleasureSeeker
04-20-2006, 12:55
Както казах и преди...

"аа не мога, гадно е... никога, как? аз?"

и накрая

не можем да ви го извадим от устенцата :oops:

Right on мацка! :mrgreen: :-({|= хаха грубо и точно :mrgreen:

No|Problem
04-20-2006, 15:36
Hello
Iskam da popitam poneje skoro pravih svirka na moq priqtel i bqh s mnogo negativno otnoshenie kym tva ama ve4e sled kato sme pravili sex i t.n. reshih 4e iskam da mu dostavq udovolstvie i po dr na4in. :oops: I za moq iznenada ne mi beshe nikak gadno ... dori si mislq da go povtorq oshte sledvashtiq pyt. I iskah da pitam pri vas kak e? 10x

Браво ве. Дал бог на всеки такова момиче кат тебе :-D

02-10-2007, 23:06
Of svirki :D:D:D:D:D

02-10-2007, 23:10
Az sym mom4e nqkolko pyti sami pravili svirki,da vi kaja tva e 3 po qko ot 6paklata :)

john_kaleka
02-11-2007, 12:54
she opitash q!!!!111

macka123
02-11-2007, 13:28
ми..и на мен ми се струва малко гадничко,но искам да направя гаджето си 100% щастлив и мисля да пробвам.пък и като гледам сички викате че е яко. ::: ще си свиркам пък квото стане стане.той знае че не съм правила а и съм сигурно че квото и да стен ще му хареса защото знае че го правя с желание :):):):):)

`Death`Whore`
02-11-2007, 13:33
Девойчета, щом ви е гнус от пениса, къде сте тръгнали да правите секс?

Addicted-f
02-11-2007, 14:00
Мен пък ми е супер яко да му правя свирки.Дори 1-вия път когато му правих инициативата беше 90% моя.А пък моя само ми се дърпа било му неудобно незнам си какво и никога не ме кара да му правя,пък сме заедно от сумати и време.А пък аз още повече се надъхвам като му е неудобно говоря му някви мръсотии и го дразня и накрая става готино...:)

krem4et0
02-11-2007, 14:02
Девойчета, щом ви е гнус от пениса, къде сте тръгнали да правите секс?
Абе не си права-познавам не 1 и 2 момичета,които си правят секс и то много повече от мен да речем и много по-отдавна и пак намират пениса за гнусен. и става въпрос за момичета на 21-22 години,а не за лапета.

`Death`Whore`
02-11-2007, 14:03
Към тях ще задам съвсем същия въпрос. Това, че са пълнолетни, не ги прави зрели...

bungle
02-11-2007, 14:06
`Death`Whore`, много хубав въпрос зададе.

Наистина, как може да ги е гнус от половия орган, а същевременно да правят секс ?* Вдига рамене *

И дааа, това, че си пълнолетен не те прави зрял. То ако беше така...

krem4et0
02-11-2007, 14:21
Абе с ръка на сърцето-и на мен пенисът не ми е особено привлекателен. Не ме е гнук,но естетически не е хубав. И все пак 1 е да ти влезе нещо във влагалището,а друго в устата. Да речем гинекологичен инструмент не бих лапнала. Като цяло аз не виждам нищо лошо,но знам и аз каква съм мислила преди време,така че ги разбирам!

`Death`Whore`
02-11-2007, 14:24
А приятелят ти смята ли половите ти органи за грозни? И ако го каже, няма ли да ти стане гадно?

krem4et0
02-11-2007, 14:30
Къде съм казала,че е грозен. казах,че не е особено красиво. защо да ми стане обидно? така е устроен човекът в частност мъжа или жената. Просто пенисът не е най-красивото нещо на света и толкова. Ако трябва да речем да изброя 5 части от мъжкото тяло,които харесвам чисто визуално,той няма да е сред тях.

Barbie
02-11-2007, 14:38
Нищо естетически непривлекателно не виждам в пениса. По начало не смятам, че в човешкото тяло може да има нещо гнусно...Като цяло споделям мнението на `Death`Whore` - хем да правиш секс, хем да те е гнус от члена на партньора ти... :-s
Аз пожелах да правя френска на приятеля ми преди реално да сме правили секс. И ми харесва. Обичам момчето, следователно обичам и всеки сантиметър от него. Това е най-чувствителната част от тялото му - доставя ми удоволствие да отделям специално внимание. (Не знам до колко го правя така че наистина да му доставя удоволствие, но се старая...той нещо не желае да сподели предпочитанията си... :roll: Но определено ми е приятно и ме възбужда.)

02-11-2007, 14:43
Barbie,oshte 18 dena.. 8-[ :lol:

`Death`Whore`
02-11-2007, 14:45
Добре, не е красив, но не е нормално момиче да се гнусни от него. Даже би трябвало да възбужда.

Barbie
02-11-2007, 14:47
Barbie,oshte 18 dena.. 8-[ :lol:

Ооо, някой отброява заедно с мен! (Реално са 17... само гледам как да ги съкратя :-D )

krem4et0
02-11-2007, 15:39
Аз не се гнуся,но всеки си има вкус. На мен ми се гади от мляко с ориз,а други го обожават. Въпрос на вкус :lol:

Sexy Fan
02-11-2007, 17:17
QKO e :::

Alerta
02-11-2007, 17:53
Ъхм не ми е нааай-любимата част, но определено не ме е гнус и даже може да се каже, че ми харесва. Все пак обичам да доставям удоволствие на приятеля си... В началото и аз бях малко негативно настроена, пробвах - хареса ми.
И въпроса на `Death`Whore` наистина е логичен... Хем не ви е гнус да влиза във самите вас, хем ви е гнус пък да го лапнете 0.о

krem4et0
02-12-2007, 06:41
Пак казвам-в устата си човек не вкарва какво да е,защото там има рецептори за вкус. След като не знае какъв е вкуса и се притеснява-не си го вкарва в устата. Аз не бих си вкарала в устата гинекологични инструменти!

`Death`Whore`
02-12-2007, 06:43
Ама той няма лош вкус...даже на мен ми е готино да го лигавя. :)

krem4et0
02-12-2007, 08:57
И на мен също,но след като не си опитал си представяш игаво с вкус на урина. Аз не съм от тези,които не харесват. Просто казвам,че има и такива и трябва да уважим решението им и да ги разберем. Знам преди 1 година,че и аз бях така.

Rise Agains't
02-12-2007, 20:48
Hello
Iskam da popitam poneje skoro pravih svirka na moq priqtel i bqh s mnogo negativno otnoshenie kym tva ama ve4e sled kato sme pravili sex i t.n. reshih 4e iskam da mu dostavq udovolstvie i po dr na4in. :oops: I za moq iznenada ne mi beshe nikak gadno ... dori si mislq da go povtorq oshte sledvashtiq pyt. I iskah da pitam pri vas kak e? 10x


Абе винеги ми е било много интересни как така като питаш някоя дали е правила тя веднага отрича , или като си с някоя и мине време и искаш тя да ти духа тя вика че я било гнус , как ги правите тея неща дайте форумилата на сам :D