PDA

View Full Version : nai dobrite mi priqteli sa momi4eta



^-IanISexA-^
04-07-2006, 20:59
minaloto lqto se zapoznah s Kralica na orgazma i zavinagi neshtastna i e taka izlizahme rqdko v na4aloto
i e taka
po4nahme poslke da izlizame po4ti seki den
i moita nai dobra priqtelka Ina{kralica na orgazma}si haresa nai dobriqt mi priqtel moni i trugnaha togava zapo4nahme da izlizame vseki den i be6e mnooo veselo golem kupon nema6e edna ve4er deto da ni e sku4no i doide edin moment v koito az se durjah kato laino kogato s drugata mi nai dobra priqtelka nansi{zavinagi neshtastna}be6e na Rojdeniq i den i az ne6to me be6e prihvanalo i zapo4nahme da se natiskame i ostanah da spq v tqh i po4ti cqla no6t se natiskahme 6tqhme i da se izebem no nqmahme prezervativi ta kakto i da e i ot togava stana mnooo kofti polojenieto az mnooo si gi ovajavah i dvete i mi be6e nekvo super gadno da kaja na nansi 4e ne6to mi e bilo stanalo no kakto i da e mina si4ko be6e ok no posle pak edna takava ve4er su6toto se polu4i i togava oba4e se celuvahme i stanaha mnoo lo6i ne6ta i tq mnoo me obi4ka6e i men mi be6e nekvo super slojno 6toto qvno sled taq ve4er si e pomislila 4e hodim a ne trqbva6e taka da stava i posle mi be6e mnogo gadno i kato se razdelihme makar 4e ne sme trugvali sa pak sme si best friends no tq se durji nqkak si mnooo smotano s men i kogato sam s nqkoe momi4e tq revnuva i se opitva da me otdale4i kato po4va da se pregru6ta s momi4eto i takiva raboti i men mnooo me drazni tva 4e se prai na lezbiika za da otdale4i nqkoe momi4e ot men opitah se da i kaja da ne me haresva i da ne prai taka no nz kolko e pomognalo i sa nz kvo da 4ustvam a naistina mnooo gi obi4am i dvete ma ne nekvo priqteli kato priqteli bih omrql i za dvete superrr mnooo gi uvajavam i obi4kam i kogato sam si na daskalo v troian a te v kozloduy mi e nekvo super mu4no za teh i se radvam 4e sa do men kogato iskam da se opla4a na nqkoi
Obi4am viiiiiiiiiiiiiiiiiii In4eee Nansiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
i mersi 4e me podkrepihte kato vi kazah 4e si haresvam deni 6toto az ne se ebavam az naistina q haresvam !!!!!!!!

LyLa
04-07-2006, 21:31
nau4i se da izpolzva6 to4ki i zapetai!

IdontGiveaFuck
04-07-2006, 21:37
nau4i se da izpolzva6 to4ki i zapetai!

Ти пък се научи да пишеш на Български език,не на шльокавица !

По темата:

Не може просто да кажеш на един човек "ми не ме харесвай".То ако ставаше така лесно..Друг е въпроса защо ти си си играл със нея?Първо и даваш някакви надежди,после я отхвърляш... :? И щом държанието и те дразни най-добре си поговри с нея,а не пускай тема във форума във който и тя пише..Не можеш ли да и кажеш това,което написа в очите ?

machoka
04-07-2006, 21:52
Личните драми си уреждайте извън форума.

Приятна вечер.